Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Raportati erorile

#61
Am reusit acum. Am dat un restart la browser. Se poate sa fi fost din cauza ca atunci cand faceam topicul am deschis mai multe taburi cu forumul pentru referinte, dar stiu ca am facut asta si mai de mult si mersese. Macar panica de moment a trecut 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#62
Bun, nu stiu daca sunt singura careia i se intampla insa orice incerc sa pun la semnatura [imagine, scris] nu ma lasa sa imi fac semnatura si imi tot scrie: undefined. Va rog sa rezolvati cumva lucrul asta. Multumec anticipat.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#63
(27-07-2012, 10:19 PM)Zmeurica A scris: Bun, nu stiu daca sunt singura careia i se intampla insa orice incerc sa pun la semnatura [imagine, scris] nu ma lasa sa imi fac semnatura si imi tot scrie: undefined. Va rog sa rezolvati cumva lucrul asta. Multumec anticipat.

Pana acuma esti singura. Vezi acuma. Nu e de la forum, cand se intampla ceva doar la un anumit cont, tine ori de permisiunile individuale ale contului sau de o eroare a acestuia.

#64
Nu stiu daca era o eroare dar Sadism mi-a trimis un pm care arata cam asa:

[Imagine: kz8xq.png]

Spun asta aici pentru ca am vazut ca acelasi text apare si la semnatura Zmeuricai si nu-mi dau seama daca au vreo legatura una cu alta 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#65
Zmeurica si Sadism, vedeti daca vi s-a rezolvat problema. Am schimbat template-ul si acuma arata ca dracu T.T


Ah da, renuntati la IE ca o sa va omoare.

#66
Fixed it.

Idk what caused it dar acuma merge. Presupun ca e ceva ramas de multa vreme...

#67
Imi pare rau sa te exasperez, insa mie tot asa imi apare


undefined cand am incercat sa imi pun semnatura in loc de scrisul lasat de tine.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#68
Asa. Da-mi add pe mess si hai sa aflam de la ce e si la tine. Nu e din aceeasi cauza ca la sadism, la ea s-a rezolvat.

#69
well, imi apar si mie 2 erori. mai exact, cand incerc sa trimit un pm http://imageshack.us/photo/my-images/191...ot1dc.jpg/ si cand incerc sa folosesc optiunea "Mark all forums read" http://imageshack.us/photo/my-images/545...ot2cp.jpg/ .
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will

#70
Pentru eroarea cu PM-ul: sterge diacriticele din el (sau alte semne ciudate), de aia da eroare aparent, cand le inlaturi nu mai e o problema si se trimite.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)