Animezup - forum manga si anime
Idei noi pt Zup - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Anunturi (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anunturi)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--242)
+---- Subiect: Idei noi pt Zup (/Thread-Idei-noi-pt-Zup)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 03-08-2010

Ba da, se poate.
Spre rusinea mea, nu m-am gandit sa fac asta de la inceput 21 Am facut acum modificarea, multumesc pentru sugestie!


RE: Idei noi pt Zup - Mimisor - 10-08-2010

Umm, aş mai avea o sugestie care sigur multora nu prea o să le convină, hai să n-o mai lungesc, ce-ar fi dacă userii nu ar mai putea să îşi schimbe singuri nick-urile odată la 5 zile şi să se facă un topic sau ceva în care userul care vrea să îşi schimbe nick-ul să facă o cerere precizând nick-ul vechi şi cel nou şi un motiv pentru care vrea să şi-l schimbe şi un Mod/Admin să schimbe nick-urile ? Sau, să poată să îşi schimbe ei nick-urile în continuare dar macar să se faca un topic în care cei care îşi schimbă nick-ul să spună nick-ul vechi şi cel nou. Este foarte derutant să şti ca un user se numeşte X şi apoi să nu îl mai găseşti. .__.'


RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 10-08-2010

@Mimisor sau Rx~ sau Mimi.:

Cand intri pe profilul unui user, scrie undeva "Username Changes:" si o cifra
Cand dai click pe acea cifra, iti arata toate nick-urile pe care le-a mai avut acel utilizator.

Stiu ca nu te ajuta prea mult cand vrei sa cauti un user, dar macar daca vezi vreun nick nou, te poti uita sa vezi ce nume a avut inainte.

Topic de schimbare de nick am avut inainte si era stresant si obositor.


RE: Idei noi pt Zup - Lori. - 21-08-2010

Flaw, nu mă omorî, numai că nu am ştiut unde să postez . lulz.
Ştii, la muzică, de fiecare dată când postez văd spam peste tot. Sunt topicuri cu n pagini, şi per post sunt vreo patru cuvinte. Sau postează 6 posturi pe zi. Eu dacă aş fi făcut asta, cred că îmi săreau toţi pe cap .

Nu e nici un mod la muzică ? Pe bune, cred că ar trebui pentru că spamul este în floare. Şi dacă este, nu am văzut nici un post modificat, sau persoanele respective să înceteze să mai facă spam.
De ceva vreme de când sunt user, mereu am postat la muzică, şi mai mereu era aşa acolo . E chiar enervant, pentru că eu mă chinui să am posturi complete, şi ăla spamează la greu şi nu îl afectează cu nimic.
Pietre, vă rog,


RE: Idei noi pt Zup - Flash - 21-08-2010

Citat:De ceva vreme de când sunt user, mereu am postat la muzică, şi mai mereu era aşa acolo . E chiar enervant, pentru că eu mă chinui să am posturi complete, şi ăla spamează la greu şi nu îl afectează cu nimic.
De acord cu tine şi te susţin numai că eu am văzut chestia asta de ceva luni. Şi eu scriu la ''ce asculţi acum'' [ la topicul ăla ] două rânduri sau chiar mai puţin că la ăla chiar nu ai ce scrie i mean nu ştiu ce ai putea să scrii O.o că nu ai ce argumenta, însă da sunt topicuri cu spam mult şi te susţin.


RE: Idei noi pt Zup - Mimisor - 22-08-2010

Sunt de acord, şi ar trebui pus un moderator şi la secţiunea Kuroshitsuji şi Fotografie, şi acolo mai sunt unele posturi scurte, ma rog, mai mult la Foto, dar măcar să nu se facă şi la Kuro.


RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 22-08-2010

Ok, o sa vorbesc cu Marina, sa vedem ce mozi sunt mai putini incarcati si s-ar potrivi pentru cele 2 sectiuni.


RE: Idei noi pt Zup - Flash - 26-08-2010

Aşa mi - a venit o idee. La profil, la Additional Info About XUser nu poate fi o căsuţă între Sex şi Location cu zodia userului respectiv ?


RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 26-08-2010

Da, sigur. E chiar misto ideea.
Sa vad daca gasesc pe undeva niste icon-uri misto de zodii, in stil anime, sa faca profilul sa arate mai dragut.
Frumoasa sugestie, multumim 4


RE: Idei noi pt Zup - Verrine - 28-08-2010

Well, am si eu o idee o.O. Nu stiu cat de buna e, dar ma rog, sa trec la subiect39. Ce ar fi sa fie si niste medalii pentru poezii sau one-shot?39 [ poate chiar amandoua o.O]. Am vazut ca este una pentru FF, insa sunt destul de putine persoane care posteaza poezii sau one-shot'uri si m-am gandit ca poate medaliile ar incuraja userii sau ceva de genul asta o.O.