Animezup - forum manga si anime
Idei noi pt Zup - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Anunturi (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anunturi)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--242)
+---- Subiect: Idei noi pt Zup (/Thread-Idei-noi-pt-Zup)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Idei noi pt Zup - Aly - 28-01-2011

SOTW - Signature of the Week?
Cred ca sunt aceleasi medalii ca la SOTM nu?

Ask flaw, dar e acelasi concurs, ar trebui sa fie aceleasi medalii...


RE: Idei noi pt Zup - AlerimxD - 30-01-2011

(28-01-2011, 06:50 PM)AlerimxD A scris: Aceiaşi întrebare pentru Photo of the month.
Åži poem of the month.
Este vreo şansă să faceţi un loc la Contest of the week / month pentru concursul de poezii ? Am spus că mă voi ocupa eu de el şi voi convinge userii să participe, dar nu ştiu dacă să aştept sau nu. Teoretic prima ediţie ar trebui să fie în februarie.

Um... mai e puţin până în februarie. Cum rămâne cu poem of the month ? ._.


RE: Idei noi pt Zup - Lia - 30-01-2011

Poti face concursul si fara medalii 23. Poti oferi altceva. Un pack de e-books sau ceva de genul.

Be creative people. Think.


RE: Idei noi pt Zup - Ryuu - 30-01-2011

Alerim: un concurs de poezi mi se pare cam banal[parerea mea]
In sectiunea de poezi abia daca mai posteaza. Sunt topicuri , dau au vechime cat nu are bunica mea O_O'
Inca o sectiune pt un concurs ca asta in care sa intre 2,3 nu mi se pare ca ar trebui sa aiba loc.
Ma rog 106 se poate deschide o sectiune la poezi asa cum e la Gfx 39
Dar eu zic ca e banal. Acum ramane sa decida un admin >.<


RE: Idei noi pt Zup - AlerimxD - 30-01-2011

Eu am vorbit cu mai mulţi useri şi le-ar place un concurs de poezii.
Vor fi mai mulţi de 5, asta este sigur.
La început nici despre photo of the month nu se credea că va avea succes, dar au participat 13 useri doar la prima ediţie, mai mult decât toate concursurile lunare.
Va avea succes şi concursul de poezii, tocmai din cauză că nu există userii noştri nu au un motiv adevărat să scrie ceva.
Dacă va fi acceptată ideea, ofc.


RE: Idei noi pt Zup - Liar - 31-01-2011

Poate s - a mai spus asta si inainte deci, daca da inseamna ca mai au un sustinator.
Ar fi interesant sa aveti o sectiune pentru fan cluburi. Ma rog, cred ca sitit ce presupune asta, nu? Un loc unde sa fie discutii despre un anumit cantareti, anime etc.


RE: Idei noi pt Zup - Ana - 31-01-2011

* sorry *
For 4 only,ÅŸi eu am avut aceaÅŸi idee. 10 *kidding*.
Alerim:
Concursul de fotografie era gandit de mai mult timp. Toata lumea stia ca concursul va avea succes pentru ca multora le place fotografia. Nu cred ca cineva s-a gandit ca nu va merge. Daca era asa sigur ar fi fost anulat sau ideea ar fi fost respinsa.

Pentru concursul de poezii. Mie imi palcee, but nu toata lumea stie sa creeze o poezie intr-un adevarat sens al cuvantului. Multe poezii or sa fie fără înţeles şi chiar fără ritm şi rimă. ASta sigur se remediază, dar te-ai gândit cine va ţine concursul? sau tot tu vrei? O.o *am întrebat doar*. Chiar îmi place poezia. Dar dacă ar fi premii mai speciale, ar fi la fel, foarte interesant. 3

on:
Idee nu am dar am o sugestie. Dacă ar exista fan cluburi, le-aţi putea face un loc special, ca la fotografie şi etc?



RE: Idei noi pt Zup - AlerimxD - 31-01-2011

Ah, eu voi organiza concursul de poezii.
Doar eu am venit cu iniţiativa, right ? Tocmai faptul că nu toţi ştiu să facă o poezie frumoasă, cu rimă şi ritm este unul dintre motivele pentru care vreau să organizez asta.


Şi într-adevăr, concursul de fotografie era gândit de mai mult timp. Dar eu am fost prima care şi-a luat inima în dinţi şi l-a organizat. Şi aşa am de gând să fac şi cu cel de poezii pentru că ştiu că va avea succes.
Premiile nu cred că ar conta chiar atât de mult. Adică ar fi foarte frumos să fie medalii şi pentru photo of the month şi poem of the month, dar unii useri nu participă doar pentru ele, ci pentru experienţă.

Cum am mai spus, tot ce am nevoie este aprobare ÅŸi un loc. That's it. Thanks.
[Şi nu am vorbit pe mess pentru că ştiu că este sâcâitor să faci ceva şi să fi deranjat].


RE: Idei noi pt Zup - Ryuu - 31-01-2011

Ma gandeam sa accentuez [sa spun asa] ideea lui 2011.
Daca r exista 3 cluburi, sa zicem, nu ati putea face o sectiune pentru fieare si userii sa poata intra doar intr-un club si sa vada doar sectiunea acelui club. Cand vor sa iese din el, sa iese 106
Mie unuia mi se pare mai interesant asa, si desigur cineva sa se ocupe de sectiuni ._.'


RE: Idei noi pt Zup - Aly - 31-01-2011

@ alerim, organizezi si photo of the month?
Da hotarati-va fratilor care ce organizeaza, faceti o conf si gata, stiu 2 persoane care organizeaza photo of the month... acuma, care din voi doua chiar organizeaza? Ca de va mai treziti multi ca organizati voi i`ll kick you out -.-