Animezup - forum manga si anime
Idei noi pt Zup - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Anunturi (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anunturi)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--242)
+---- Subiect: Idei noi pt Zup (/Thread-Idei-noi-pt-Zup)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Idei noi pt Zup - Mitchy - 27-11-2010

Buna ideea cu fotografia saptaminii AlerimxD!
Pentru ca sunt persoane chiar dotate la foto! Am vazut multe pe forum si merita!
Cei legat de medalii, intradevar, ma gindeam si eu ca nu le stiu meritul, pentru ca nu-i scris pentru au fost primite, direct pe medalie.


RE: Idei noi pt Zup - Aly - 27-11-2010

Exista deja o lista cu toate medaliile si pentru ce se acorda, o gasiti la Acest Link, doar ca medaliile de zodie se acorda in preajma zilei de nastere :p


RE: Idei noi pt Zup - Mimisor - 27-11-2010

(27-11-2010, 09:49 AM)AlerimxD A scris: Ok, nu am citit tot ce s-a scris înainte şi sunt nouă (m-am înregistrat acum 2 zile). Am observat concursuri SOTW, FOTW, DOTW, MOTM, dar nu este şi Photo of the week ? De ce ? Ar fi fost super, mai ales că ne-ar încuraja să facem mai multe poze, să ne formăm un stil artistic or something like that. Mi-ar plăcea foarte mult.. xD

Nu spunea Flaw că va face o secţiune ca aia după ce vor mai trece câteva ediţii la Fotw, Sotw şi Dotm ? 39
Probabil a uitat.


RE: Idei noi pt Zup - Tan - 27-11-2010

lasa-l sa-si termine treaba, cat despre mouse over, se va rezolva o.O


RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 28-11-2010

Legat de Photo of the Week... ar merge, daca ar avea cine sa il organizeze.
O sectiune nu e greu de facut.

Medaliile, hmm, sa vad ce pot face 39


RE: Idei noi pt Zup - Kayla. - 28-11-2010

(28-11-2010, 02:15 PM)Flaw A scris: Legat de Photo of the Week... ar merge, daca ar avea cine sa il organizeze.
O sectiune nu e greu de facut.

Medaliile, hmm, sa vad ce pot face 39
Scuzati-ma ca ma bag asa,dar Flaw daca te hotarasti in legatura cu concursul Photo of the Week,m-as baga eu sa-l organizez.In fond,am ceva timp liber si nu prea am ce face cu el.Daca te hotarasti,anunta-ma si pe mine, te rog.


RE: Idei noi pt Zup - Sibel. - 28-11-2010

Foarte interesanta ideea cu Photo of the Week. Smile
Abea astept sa particip si sa vad toti fotografiid e aici. Cred ca os a fie foarte populat concursul, deoarece, majoritatea fotografiaza pe aici.

As avea si eu o idee, nu o idee buna, dar totusi as dori sa vad ce credeti.

Sa fie un sub-forum, nuj unde, in care sa se vorbeasca despre Jocuri PS. Jocuri interactive, etc. Ar fi o idee draguta, pentru cei ce ar dori sa descarce jocuri PS prin torrente. sigur multi de pe aici stiu ce sunt torrentele. ^^

Atat. Sper sa imi raspundeti.


RE: Idei noi pt Zup - deeaH2elen - 29-11-2010

As vrea sa organizez un concurs de AMV_uri ...un fel de FOTW . PArticipantii vor avea 3 saptamani la dispozitie sa creeze AMV-urile ( nu trebuie ceva profesionist ca la Nijikon) . Videoclipul ar trebui sa aiba maxim 3 minute si sa nu devieze subiectul. Voi face un topic special pentru acest lucru....pare o idee buna?


RE: Idei noi pt Zup - Sibel. - 29-11-2010

deeaH2elen : Eu una nu ma numar printre cei care "stiu" sa faca un amv, caci.. na, nu ma pasioneaza. In fine, am venit sa iti zic ce pare am eu despre ideea ta. In mare parte nu este rea, este chiar simpatica ideea. Am citit si la anunturi. Ai zis ca o sa fie melodia X Y, etc. Ceea ce nu inteleg eu, este: de ce sa nu dai si tema un anime, nunumai o muzica. Ar fi chiar ok. NU numai tema cu muzica. ASa,, alt ceva... 39 Pai nu cred ca mai am ce sa zic. ideea imi place..

sincer, si eu as mai avea totusi o idee. Sa existe un concurs despre Quiz-ri 21 Da, stiu ca e o idee tampita. Am vazut ca multora le place sa faca/completeze quizuri. Eu, stiu, si sa fie niste teme interesante 4 de facut quiz-uri. Deci? parere?



RE: Idei noi pt Zup - Flaw - 29-11-2010

@Sibel.: Prin jocuri PS te referi la jocuri de Play Station? Te-ar interesa o categorie aparte pentru jocurile de consola?
Momentan avem aici un subforum pentru jocuri, unde poti discuta si despre cele de Play Station. Daca se fac foarte multe topicuri pe tema asta si apar multi useri interesati, vor primi si propriul lor child-board.

Si la un concurs de quiz-uri m-am gandit, dar e cam prost cu timpul si organizarea. Mai vedem.

@deea: Ti-am raspuns in topicul facut de tine.

@Frozen Soul: Ar fi de preferat sa il organizeze cineva activ la sectiunea de Fotografie. Din cate am observat, nu pari a avea nici un topic pe acolo 4