Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

whats up

#1
Hey! Meh, despre mine nu prea stiu ce sa zic.
De aproape un an am cam devenit otaku; am vazut in jur de 50 de anime-uri. Cele care imi plac cel mai mult ar fi: Death Note, Naruto, SAO, Elfen Lied si Full Metal Alchemist.
Iubesc tot ce inseamna Marvel si DC Comics, imi place sa citesc...
Sunt foarte anti sociala, chiar nu stiu cum mi-a venit ideea de a ma inscrie aici.
Totusi, sper sa ne intelegem xD
Expect nothing, appreciate everything.
[Imagine: l09NJ79.jpg?1]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cynthia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Bun venit aici, pe site, chiar ne bucuram sa te avem si ne bucuram pentru ca ai facut acest pas. Sunt sigura ca ai gasit ceva atractiv aici, de aceea ti-ai facut cont. Death Note, Naruto si FullMetal Alchemist sunt geniale, care serie ai vizionat-o, Brotherhood? Oricare ar fi, merita. Cateva intrebari pentru tine, iti place ciocolata? Dar pisicile iti plac?
Sper sa ne mai ciocnim pe aici, pe site. Have fun, will you xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hewo Cynthia si bine ai venit!

Antisociala? Ridic mana si ma alatur tie. Dar nu e nicio problema, oamenii de aici sunt contagios de prietenosi.
Ce citesti? (ca gen)
Daca ar fi sa pui in balanta DC si Marvel, unde s-ar inclina mai tare dpdv al preferintelor tale?
Cum stai la capitolul seriale/filme?

Ma opresc aici ca deja intrec masura. Bine ai venit (din nou), sedere placuta si acomodare rapida.

#5
Hei-hei, sa-ti priasca sederea pe zup, sa nu vrei sa mai pleci. Sa-ti faci anturaj si toate cele de cuviinta.

Eu nu am decat o intrebare pentru tine, mai exact: ce-ti doreai sa devii cand erai mai mica?

Cheers.
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#6
Yo, antisocialo, nu e nicio problema ca esti mai timida, pe forumul acesta nimeni nu judeca pe nimeni (cu exceptia catorva troli inofensivi), iar fiecare este liber sa se exprime in modul sau, so feel free to be your plain self. Probabil ti-a placut ceva la acest forum daca te-ai hotarat totusi sa iti faci cont, prin urmare inceputul deja este unul promitator, speram ca in continuare sa iti oferim motive sa ne fii alaturi.

Las intrebarile in seama celorlalti useri, se pricep mai bine decat mine la asa ceva, eu unul prefer sa il fac pe stalkerul si sa te privesc din umbra pentru a-mi forma o opinie despre tine XD.

Have fun and don't do anything I wouldn't do. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#7

Multumesc tuturor pentru primire ^_^. Uhm, o sa va raspund pe rand la intrebari mai jos.

1. Ce serie din Full Metal Alchemist ai vazut?
Ambele; desi a doua mi se pare mai buna decat prima.

2. Iti place ciocolata?
Da. Mananc prea multa si nu ma pot abtine, din pacate.

3. Pisicile iti plac?
Nu, sunt prea malefice. Prefer cainii.

4. Ce citesti (ca gen)?
Politiste, psihologice, cateodata romantice.

5. Daca ar fi sa pui in balanta DC si Marvel, unde s-ar inclina mai tare dpdv al preferintelor tale?
Cred ca Marvel. Atat benzile desenate, cat si filmele au mai mult umor fata de cele de la DC. In general ma refer.

6. Cum stai la capitolul seriale/filme?
Cred ca destul de bine. Serialele preferate sunt: Breaking Bad, The Walking Dead, House MD, American Horror Story si Game of Thrones. Filmele preferate: Avengers, The Matrix, Star Wars, Avatar, Requiem For a Dream, Moulin Rouge, Forrest Gump si multe altele.

7. Ce-ti doreai sa devii cand erai mai mica?
Voiam sa fiu primarul orasului, sa fac drumurile mai bune 17 .


Wow, chiar sunt placut suprinsa de felul in care m-ati primit. Hehe, acum sunt sigura ca a fost o decizie buna sa ma inscriu pe site 4. Tnx a lot and see ya around!
Expect nothing, appreciate everything.
[Imagine: l09NJ79.jpg?1]

#8
Sunt foarte surprins cum de nu ti-a pus nimeni intrebarile elementare: cati ani ai si de unde esti?

In rest, bine ai venit pe la noi, sper sa ramai p-aici cat mai mult. Daca ai probleme/intrebari/sugestii/nelamuriri foloseste linkurile de contact din josul paginii.
Be awesome.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#9
So smooth, right?

16, Calarasi, Romania.

Cred ca o sa va stau pe cap, daca tot mai e putin si vine vacanta.

So thanks ^_^
Expect nothing, appreciate everything.
[Imagine: l09NJ79.jpg?1]

#10
Hey there and welcome on Animezup. Cum ceilalti ti-au pus deja intrebarile uzuale eu ti le voi pune pe cele mai ciudate si anume care este autorul tau preferat si de ce? Iti place ciocolata? Daca da ce gen? Si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe Animezup? Si si si si ai vazut Final fantasy? Daca da care personaj te-a inspirat cel mai mult?

Inca o data bine ai venit si distractie placuta 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)