Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] citeşte-mă!

#1
Nume:Alexandra-Elena
Muzica:Rock,House,Dance,Punk,Metalic,Pop,cam orice inafara de manele si populara!
Animeu-ri favorite:Inuyasha,Full Metal Alchemist,Kiddy Grade,Naruto,Full Metal Panic,Detectivul Conan...4
Hobby-uri:imi place sa desenez,sa inot,sa joc volei,sa cant,sa scriu poezii
Visez sa... :ajung intr-o zi sa cant la pian.ma fascineaza foar mult cantecele la pian,in special cele triste. [ nu sunt EMOO! ]
Culori preferate:negru,gri,roz,alb,mov,verde murdar,portocaliu
Flori preferate:orhideea,floarea de colt,trandafirul,crinul,narcisele,ghioceii,lacramioarele,bujorii
Filme preferate:hmmm...ador horror-urile:The last House on the left,drag me to hell,the eye etc...
INCANTATA DE CUNOSTINTA!Zuppy02

#2
(21-09-2010, 09:40 PM)sunshinegold21 A scris: Nume:Alexandra-Elena
Muzica:Rock,House,Dance,Punk,Metalic,Pop,cam orice inafara de manele si populara!
Animeu-ri favorite:Inuyasha,Full Metal Alchemist,Kiddy Grade,Naruto,Full Metal Panic,Detectivul Conan...4
Hobby-uri:imi place sa desenez,sa inot,sa joc volei,sa cant,sa scriu poezii
Visez sa... :ajung intr-o zi sa cant la pian.ma fascineaza foar mult cantecele la pian,in special cele triste. [ nu sunt EMOO! ]
Culori preferate:negru,gri,roz,alb,mov,verde murdar,portocaliu
Flori preferate:orhideea,floarea de colt,trandafirul,crinul,narcisele,ghioceii,lacramioarele,bujorii
Filme preferate:hmmm...ador horror-urile:The last House on the left,drag me to hell,the eye etc...
INCANTATA DE CUNOSTINTA!Zuppy02

voi copii o faceti intentionat? >.> topicurile nu costa, fa-ti unul al tau personal! nu scrie la altul 22
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#3
Citat:Nume:Alexandra-Elena
Muzica:Rock,House,Dance,Punk,Metalic,Pop,cam orice inafara de manele si populara!
Animeu-ri favorite:Inuyasha,Full Metal Alchemist,Kiddy Grade,Naruto,Full Metal Panic,Detectivul Conan...4
Hobby-uri:imi place sa desenez,sa inot,sa joc volei,sa cant,sa scriu poezii
Visez sa... :ajung intr-o zi sa cant la pian.ma fascineaza foar mult cantecele la pian,in special cele triste. [ nu sunt EMOO! ]
Culori preferate:negru,gri,roz,alb,mov,verde murdar,portocaliu
Flori preferate:orhideea,floarea de colt,trandafirul,crinul,narcisele,ghioceii,lacramioarele,bujorii
Filme preferate:hmmm...ador horror-urile:The last House on the left,drag me to hell,the eye etc...
INCANTATA DE CUNOSTINTA!
Ăăă, wtf?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#4
bineee...ai....venit printre...noiii....sper sa-ti faci mulllltiii prieteni si sa te distrezi............imi pare bine de cunostinta.........Zuppy02 ....ai grija cu regurile sa le citesti da?pupic.........si .....sper sa devenim prietene......cam atata am eu de ziss......pupic.....bye......
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489

#5
Prezentarile se fac in topicuri separate, nu in acelasi topic.
(08-08-2007, 09:37 PM)Grazy A scris: -NU va faceti prezentarea in topicul altui user

#6
Citat:Muzica:Rock,House,Dance,Punk,Metalic,Pop,cam orice inafara de manele si populara!

OH RLY? Si ce trupe de punk asculti? Btw, buna treaba cu postatul prezentarii tale in alt topic*facedesk*. Oh and, Welcome ^^.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#7
[font=Tahoma][size=xx-large]
nume:stefania
muzica;rock,dance,de toate in afara de populara manele si cantecelele la pian le urasc
anime-uri favorite:naruto,naruto shipuden,shugo chara,inuyasha,poveste cu fantome,si altele ca sunt o gramada4
hobby:imi place sa cant,sa citesc mult,sa desenez,sa ies cu prietenii la mall etc.
visez sa....:cunosc o trupa di coreea4
culori preferate:roz inchis,mov,negru,verde,maro si albastru
flori preferate:trandafirul negru,trandafirul albastru,papadia,narcisa si cam atat.
filme preferate:AVATAR,CELE DE ANIMATIE,HORROR:NEW MOON,NEW MOON 2,NEW MOON 3
PT CUNOSTIINTA VOASTRA SA STITI CA SUNT UM PIK DE EMO:p:d
Zuppy08

#8
user 1
Mda. . . mai trebuia sa spui ca iti place si negrul curat ca aia era ca si cireasa pe tort .
Anyway .
Bun venit! Ai grija la reguli .


user 2
E ATAT DE COOL SA SCRII CU CAPS LOCK ?!!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
De ce se prezinta 2,3 useri in topicul asta sau vad eu prost? O.O
Si da, de ce se scrie cu capslock? =_= e ca si cum "ai tipa" la persoana respectiva, chiar daca doar tastezi. Eu asa stiu 21 nvm.
Bine ai venit, Alexandra.
[Imagine: mboi6o.png]

#10
(19-11-2010, 07:05 PM)cyber sex A scris: E ATAT DE COOL SA SCRII CU CAPS LOCK ?!!
DAAA? SÄ‚ NE SIMÅ¢IM LIBEEERI!
________________________________________________________________

Lololol, aceeaşi greşeală într - un topic care a făcut aceeaşi greşeală.
Felicitări dragelor, să vă trăiască nepostatul până daţi o rută pă la reguli, că nu e departe şi chiar vă trebuie.

SÄ‚ TRÄ‚IÅ¢I!


Edit:
S**t. Am uitat de bun venit. Bun venit!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eup, citeÅŸte-mă! >:) Aggie 22 7.425 29-09-2010, 09:20 AM
Ultimul răspuns: Aggie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)