Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

prezentare

#1
Sup , eu sunt unicorn , am 20 de ani ... si cam atata , pe bune nu ma prea pricep la introduceri si chestii de genu.... dar pot sa zic cateceva despre mine...

Pai sunt nebun , urasc femeile , imi place photoshopu , si cam atata...

#2
Bine ai venit pe Animezup, UnicornZombie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Unicorn? 21 Bun venit si spor la postat !
Scuze ca sunt atat de curioasa, dar, ce ti-au facut femeile de le urasti?
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will

#4
Cred ca totul provine din cauza mamei mele , felulu ei de a fi si de a se comporta , si apoi mai vin si multe pretene pe care le stiu , stii eu sung un pic mai .... nici nu stiu cum ar trebui sa zic asta ... creeru meu lumea mea , cam asa ceva..... sunt ceva gen stau observ , gandesc , vorbesc . actionez....
Sunt satul de toate fitele , rahaturile si toate bullshit-urile pe care le scot pe gura.... nu as zice ca barbatii sunt dieriti , ei sunt mai rau de cat ele...

Nu sunt genu de persona care inghite orice om ... si probabil de aia nu am nici multe prieteni .. si probabil de aia nu am avut niciodata o pretena...

As putea spune ca , cred ca m-am nascut intr-o lume total aiurea si fara sens , fara scopuri ..... o lume in care doar banii , femeile , sexul si alte rahaturi conteaza.

#5
Waaaiii O.O
Bun venit pe zup Crazy-monkey-emoticon-138 Sper ca asta sa fie lumea pe care ti-o doresti sau crezi ca ti se potriveste -_-" ai inteles ideea.
Ouch, urasti femeile, i don't realy care, sunt fata sau mai bine zis Ingeras si am sa-ti demonstrez ca nu suntem chiar asa de rele, pfff... 21 ce vorbesc eu aici, suntem asa cand vrem.
Oricum, alte intrebari, ce gen de muzica asculti? (poti sa incluzi si trupe, muzicieni preferati) Ce melodie mi-ai recomanda sa ascult?
Legat de animeuri: Ce ai vizionat si le tii mine, desigur, care ti-au placut dintre ele? Personajul cu care crezi ca ai ceva in comnu sau care te reprezinta?
Sa nu uitam, la sectiunea de Animeuri, gasesti multe ce poate inca nu le-ai vizionat , iar cele pe care deja le stii ne-ar place sa-ti lasi o parere.
Bun venit inca o data pe zup si have fun ^^

*hugs*
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
In mare parte ascult dubstep.Preferati ar fi obsidia , EH!DE , Borgie si multi altii...Nu cred ca ti-as putea recomanda ceva , nu te cunosc.

Mi-au placut mult Hellsing Ultimate , SAO ,Atack on titan , Code geass si Chuunibyou demo Koi ga Shitai ... , personaj cred ca Alucad.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *Prezentare fara titlu* Diana_Alexa 5 2.946 01-12-2013, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Diana_Alexa
  Prezentare Hakenkreuz 5 2.238 06-02-2013, 05:06 PM
Ultimul răspuns: MajinCloud
  prezentare sorynyk 3 2.258 30-06-2011, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Mizantropul


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)