Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

heyyyyyyyyyyy

#1
buna dragilor,8numele meu este andrada dar toata lumea imi spune dady3,am 14 ani si sunt din blaj jud alba deasemenea sunt incepatoare get pe get 9 deoarece abia akum am intrat in lumea fantastika a animeurilor <:-
si sunt de-a dreptul faskinata, de aceea as vrea ka prin intermediul acestui sait si cu ajutorul vostru ADEVARATII FANI ANIME s devin si eu ,,o parte din anime,, 3
si va rog sa-mi dati dak se poate cateva sugesti in legatura ku animeurile si kum as putea deveni un adevarat fan.........pwp
dak aveti intrebari despre mn.............8

#2
Bine ai venit pe Animezup, dady_angelstar!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Dady!!hug
Bine ai venit pe Animezuphug Ai sa te distrezi aici, ai sa ai multe de facut si nu ai sa te mai saturi de zup! (asa cred eu 4 pentru ca eu nu ma mai satur de el)
Pai, sa inceapa interogatoriul:
1)Ce fel de muzica asculti? (daca asculti manele nu mai ai ce discuta cu mine21)
2)Ce anime-uri iti plac?
3)Ce gen de filme vizionezi?
4) Care e cantaretul/cantareata ta preferata?

Deci cam atat 4
[Imagine: Hm757.png]





#4
Nici eu nu sunt vechi pe site-ul acesta dar hai sa-ti zic bun-venit4 BUN VENIT!!! Asa... cateva intrebari:
-Preferi caini sau pisici?
-Pana acum ce anime ai urmarit?
-Culoarea preferata?
-Anotimpul preferat?
-Filmele preferate?
-Citesti? Daca da ce carti?(nu zice ala de la scoala24 )
-Ai numele de familie mai ciudat? (al meu se scrie cu 2 de N si e si de origine austriaca,de-aia intreb10)
Ce sa mai zic...cam atat21 Sunt racit,cred ca m-am infestat de pe Zup2 Cu riscul de a ma repeta iti mai urez o data bun venit,have fun si sa-ti faci multi prieteni.Fii sigura ca noi te vom ajuta sa-ti fie dragi anime-urile si sa le cunosti in totalitate.Ai doar grija sa nu intreci masura si sa devii dependenta24(mi s-a intamplat...)
4
Love,Godz
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )

#5
Buna, sunt Kin-iro Shishiza , doar ce am descoperit acest portal shi sper sa cunosc cati mai multi impatimiti de anime.

#6
kin-iro shishiza
Ce mah? : - J Deschideti propiul topic. Sper sa te fii referit la nick cand ti-ai scris "numele".

Revenind, la "sarbatorita".

Dady, scumpo, ai trecut pe la regulament? Ar fi un gest frumos daca ai da o fuga pana acolo.
Sper sa mai intri pe Zup si sa raspunzi la intrebarile celorlanti, daca nu te doare mana, asta e o alta explicatie.
Incearca sa scapi de scrisul de messenger, e un site anime. Da' .
Nu poti sa spui cum sa devini fan, devini atunci cand crezi tu, iti spun asta ca dintre user la user.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
in primul rand multumesc mult pentru bun venitul vostru calduros in al doilea rand: imi plake aproape orike fel de muzica,inafara de manele dar sunt ca un cameleon ma adaptez la orice,numai sa ma distrez,ce fel de animeuri imi plac?
un singur lucru pot sa spun pentru moment:imi place foarte mult animeu naruto doar acum il vizionez,majoritatea episoadelor,v-am spus ka sunt destul de noua in lumea anime.dar am mai vazut si eu cateva animeuri,majoritatea episoadelor pe care le contin le-am vizionat dar nu toate,de aceea o sa ma pun pe treaba,deci imi plac;Inuyasha;Slayers;Ichigo;Kaleido Star;Nana
;Full Metal Panic;Kanon;Yu-Yu-Hakuso si altel,in general imi plac toate
filme?pai eu le am ku toate dar mai mul cu thriller-urile si romantismulNana

cantaret/cantareata?pai sincer ciar nu am,caci niciodata nu m-a interesat un anume cantaret in mod special:d
draga Godaz s sti ca este prea tarziu,am devenit dependenta,cred,cel putin asa indica semnele:nu ma mai satur d acest sait,oppps 9 , imi plac mai mult catelusi,chiar am trei (stau la casa) doar naruto;Yu-Yu-Hakuso;Slayers;Inuyasha;Honey and Clover ;Nana:Kanon si inca vreo 6(pt moment) anotimpul meu preferat este vara,filmul preferat Titanic si da citesc,ciar foarte mult,pot spune ca sunt dependenta,citesc romane,de tot genul si nu cred ca numele meu de familie este ciudat:
Obsession multumesc foarte mult pentru sfat promit ca voi incerca sa nu mai fac asemenea greseli pupici dulci8:-*

#8
Buna Dadyhug si bun venit in lumea anime:X
intrebari19 :
anotim preferat?
personaj preferat din Nana?
din Naruto?
animal preferat?
iti plac jucariile de plus:X?(motulachi21)
cam atat distractie placuta pe forum si sper sa iti faci multi prieteniihug
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#9
Salut dady.
Intrebari:
1~ De ce ti-ai ales acest nume?
2~ De ce ti-ai ales acest avatar?
3~ Cum te-ai descrie?

#10
Welcome to Zup, Dady 3

Incantata de conostinta. Pai.. cam toata lumea ti'a pus intrebari, mai putin eu, si nu se putea sa lipsesc, chiar eu. Sper ca iti place lumea de aici si ca te-ai acomodat destulde bine. Am vaz ca iti plac animeurile destul de mult. Iti place naruto... nu ma omor cu acest anime, dar sunt sigura ca vei desoperi multe alte animeuri in curand, pe acest site. Ai animax? Sau nu prinzi aces program? De obicei pe animax, ruleaza animeuri. Sau pe AXN- Sc-fiction 4. Asa, deci ti'am dat infrmatii de unde asesti alte animeuri. De nana, imi place si mie.

Asa... trebuie sa pun si eu intrebari:

1. Ce hobby-uri ai?
2. Ai fot in tabere pana acum? [[lipsa de insperatie]]
3. Ai in mine intamplari amuzante?
4. Ceai sau cafea? ( ce preferi )

P.S: Bun venit, din nou, si ca obbsesion (deea), citeste regulamentul! Distreaza'te si integreaza-te rapid. 3

Good luck.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)