Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: naruto
iubire
0%
0 0%
iubire
100.00%
1 100.00%
Total 1 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

cine ii iubeste pe sasuke si sakura?

#31
SasuSaku este cuplul meu preferat si cred ca le sta de minune impreuna...:X Polii opusi se atrag, iar ei sunt total opusi, dar nu inseamna neaparat ca va funstiona si la ei.
Cum s-a mai spus exista dovezi ca Sasuke are sentimente pozitive pentru Sakura, dar in anime ma indoiesc ca vor fii impreuna, doar daca Kishimoto se gandeste sa faca fericiti fanii SasuSaku 21 Desi Naruto nu este un anime in care sa se intalneasca asa ceva. Mai degraba la sfarsit s-ar putea ca echipa 7 sa se reuneasca si sa fie la fel cum a fost inainte ca Sasuke sa plece.
Sincer eu cred ca exista posibilitatea ca Sasuke sa-i omoare pe batranii aia, sa simta ca in sfarsit a razbunat tot clanul de la cap la coada21 si sa se intoarca in Konoha. Echipa 7 sa se reuneasca si poate ceva cu SasuSaku si NaruHina la sfarsit desi e o foarte mica posibilitate.
Oricum ei raman preferatii mei si cred ca s-ar intampla ceva daca Sasuke i-ar omori pe batranii aia si ar simti ca in sfarsit tot clanul lui se poate odihni in pace, inclusiv el21 Si chiar daca la sfarsit nu vor fii impreuna eu tot voi ramane fana SasuSaku si voi crede mereu ca se potrivesc. :X

#32
Sasuke si Sakura ? o_o Nici o sansa o_o
Cei doi sunt prea diferiti , o diferenta imensa ca de la cer la pamant . Nu pot sa imi imaginez cum le-ar sta impreuna . Pur si simplu nu se potrivesc . Sasuke este rece si nepasator , iar Sakura atat de enervanta si gata sa faca tot posibilul pentru el . Aici intervine si obsesia -.- . In prima parte fetita aia era inebunita dupa el , il admira in permanenta , acest lucru enervandu-ma la culme o_o . In shippuuden , ii multumesc lui Dumnezeu ca s-a mai calmat . Nu mai e atat de inebunita dupa el , chiar daca continua sa se gandeasca la el .
Au fost cateva secvente in care Sasuke ii pasa de Sakura , salvand-o mai mereu , iar in momentul in care acesta paraseste satul este destul de romantic cand ii spune rozaliei " Multumesc " . Lui Sasuke ii pasa de ea , dar nu vrea sa arate acest lucru , deoarece pe primul loc pentru el este razbunarea . Nu vrea ca Sakura sa stea in calea visului sau . God , si ala e prea obsedat de razbunare o_o .
Stiu ca exista foarte multi fani cuplului Sasu&Saku , dar mi-e imi displace total =]] . Pur si simplu nu sunt pe placul meu ca si cuplu . Aceasta este parerea mea , nu vreau sa supar vreun fan ^^ .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#33
Patru cuvinte: [center]Nu imi plac deloc![/center]

Chiar mi-e sila cand aud de SasuSaku.Mii si mii de topicuri SasuSaku, chiar nu inteleg: de ce chiar ei sunt asa de preferati? 22 Ce au mai special?Ca Sakura e tipa aia de culoare roz si d-asta o plac toate fetele?Sau ca e pers. feminin cel mai "folosit"?La domnu' Sasuke perfect chiar n-am ce comenta.E si clar de ce il place toata lumea, desi chiar din cauza asta mie-mi displace din ce in ce mai mult.

Deci, oameni buni, sa fim seriosi!
Chiar daca sunt poli opusi, nu inseamna ca sunt chiar facuti unul pentru altul.
La tema "nervozitate" este clar ca sunt la fel, insa nu isi exprima furia in acelasi mod.Si putem continua... continua... Insa nu mai am ce comenta, pentru ca -asa cred eu- cei dinaintea mea au spus tot ce trebuia spus.

Ultima concluzie: pentru ca sunt ex-fana SasuSaku si nu vreau sa supar vreun fan, cum a zis si B3Ky, o sa fiu directa si va spun clar ca formeaza cel mai prost cuplu [daca formeaza].Cred ca Masashi Kishimoto nu se gandea la vreo relatie intre astia doi.Parerea mea. ^^
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#34
Ma pune pe ganduri chestia asta...In manga,Sakura ii marturiste lui Naruto ca il iubeste,dar el reactioneaza ciudat,parca nevrand sa creada asta,el stiind ca Sakura il iubeste pe Sasuke...
Si totusi,asta este cuplul meu preferat,dar nu stiu daca o sa si formeze...Adica sa fim sinceri,cand am fost in Naruto ceva romantic,lasand la o parte placerile lui Jiraya care nu sunt deloc romantice?...A da...Niciodata...
Nu o sa se intample asta...As vrea sa cred asta,dar...probabil va fi ceva de genul:dupa o mare lupta cei trei coechipieri ai echipei 7 se intorc in satul lor si traiesc fericti si happy ending...ori unul dintre coechipierii echipei 7 sau toti vor muri...
Nu stiu cum se va termina...si astept nerabdatoare/...si totusi mai sunt cam 100 si ceva de episoade,iar unul pe saptamana nu ma satisface deloc21...
Sasuke si Sakura sunt total diferiti...si d`asta cred ca se potrivesc asa de bine,se completeaza unul pe celalalt...
As vrea ca cei doi sa ramana impreuna,dar nu cred ca se va intampla asta...20

Deci cred in continuare ca cei doi se potrivesc,dar nu o sa fie niciodata impreuna...[nici mie nu`mi vine sa cred ce zic21]...

#35
Asa, vestitul SasuxSaku. Cel mai celebru cuplu din Naruto. blah blah blah. Parerea mea e ca nu se potrivesc deloc. Adica, imaginati-va cum ar arata in viata reala: The emo kid and the pink head pitzi(serios, Saku ar arata pitzi rau). Oricat de mult a incercat Saku sa se apropie de Sasuke si tot ce a facut pentru el and stuff like that, totusi Sasuke nu da un ban pe sentimentele ei. Nu-i pasa deloc ca in echipa lui e o rozalie(@_@) care saliveaza dupa el. Si degeaba fanii spera sa 'se combine' nu se va intampla. Daca imi amintesc bine, Sasuke a si incercat odata sa o ucida(dragoste, nu?23 ).
Dar nu-i nimic, oricum SasuxSaku va fi cel mai popular cuplu din anime.
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


#36
Parerea mea este ca s-ar potrivi daca Sasuke si-ar schimba putin atitudinea aia rece ca gheata. 17 Si mai cred ca in Shippuuden el se intoarce in Konoha sa il ucida pe Danzou ala si se va alatura vechi echipe ..sau va distruge satul 21.. oricum tot se vor intalni si sper ca in prima varianta, pentru ca asa ar avea sanse mari sa fie impreuna... in prezent este cuplul meu favorit din Naruto si orice alt anime.. SasuSaku RoolllS:X
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


#37
Sakura a fost intotdeauna mult prea obsedata si innebunita dupa Sasuke. Ea e o fata prietenoasa, draguta, amabila si cu un comportament cald, spre deosebire de el, tipul indiferent si rece care mananca si bea razbunare. Sunt complet opusi, dar asta cu siguranta nu este un motiv ca sa nu fie impreuna, uneori, cu cat sunt mai diferiti, cu atat e mai interesanta viata de cuplu. Totusi, desi e evident ca ea tine foarte mult la el, i-a si marturisit asta, lui nu prea pare sa ii pese de ea mai mult decat de o simpla prietena, sa zicem o prietena buna. Cu toate acestea, mi-ar place sa-i vad impreuna pana la urma, desi nu imi plac prea mult aceste doua personaje. Cu siguranta, nu cred ca Sakurei i-ar sta bine cu Naruto, desi nu zic ca e imposibil ca Masashi Kishimoto sa fie de alta parere.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#38
Sasuke si Sakura..impreuna?
Poate in fanteziile noastreSmile si in Fan-fic;uri ...cu toate ca se potrivesc dar inafara de caracterul lor..In Shippudden Sakura devine mai serioasa si alea alea ..mai puternica..15 Nu mai este o povara pt echipa sa.
Pana la urma ea va intelege ca singurul pe care il iubeste este Naruto 4
deci nu cred ca vor fi impreuna S&S ..nu in anime..
Ar fi fost frumos..:X bad boy with good girl Smile uhuu ...din pacate Sasuke nu o vede pe Sakura mai mult decat o prietena/colega
oricum nu vor fi impreuna never in ever 21
[Imagine: Vocaloid__Miku_by_raidragonair.gif][Imagine: Hatsune_Miku_stamp_by_DensetsuShinobi.gif]
World is mine
Sekai de ichi-ban OHIME-SAMA
Sou-yu atsukai KOKORO-ete
Yone?!
Sono-ichi
Itsumo to chigau kami-gata ni kiga-tsuku koto
Sono-ni
Chanto kutsu made mirukoto, ii ne?
Sono-san
Watashi no hito-koto niwa mittsu no kotoba de henji suru koto
Wakatta ra migite ga orusu nanowo nantoka-site!

[Imagine: vocaloid____hatsune_miku_by_icy_rain.gif]X[Imagine: vocaloid____KAITO_by_icy_rain.gif]
[Imagine: Miku__s_Leek_by_aries95a.gif]
I get a leek! Don't make me use it! >_<

#39
Minunatul si vestitul cuplu S&S , Angelina Jolie si Brad Pitt ai vremurilor noastre ! Doar ca problema e ca Ange si Cu Brad sunt casatoriti si au sase pici 4 Iar astia doi n-au absolut nimic ! Am vazut mai pe toate forumurile unde sunt legata fan-ficuri cu ei...Cei care fac asta, sincer, nu prea vad realitatea . Adica exista unele fan-ficuri bune....dar nah...ei doi impreuna in Anime ar insemna sfarsitul carierei lui Masashi Kishimoto . Animeul se bazeaza pe altceva, nu pe povestea de dragoste a astora doi.

Concluzia : Nu se potrivesc deloc . 4

#40
Nu cred ca ar fi impreuna desi ar face un cuplu foarte frumos.Poli opusi se atrag ,am vazut asta in multe animeuri 5.Desi animeul se bazeaza pe altce-va si nu cred ca ar forma vreodata un cuplu,arata destul de bine impreuna.Cred ca lui Sasuke o sa i se schimbe parerea despre Sakura,adica numai este fata aceea plangacioasa care striga numai:Sasuke!.Parerea mea este ca se potrivesc desi nu ar forma un cuplu(de cate ori am repetat -.-)niciodata




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)