Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti schimbarea sistemului de medalii in unul automat?
Da
100.00%
16 100.00%
Nu
0%
0 0%
Total 16 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Un poll si doua idei

#11
(30-10-2012, 05:52 PM)Aly A scris: Deci, pe romaneste. Unele medalii se vor acorda automat, cele care merg gen topicuri/posturi/aniversari/etc. si celelalte se vor da manual, gen dueluri, medaliile speciale de concursuri. Asta vrei sa zici?

Da, exact asta. Mai precis, medaliile care trebuiau pana acum cerute de useri vor fi acordate automat. Cele adaugate manual vor tine de lucruri speciale: concursuri, dueluri, calitati deosebite, etc.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#12
n-am eu prea multa vreme pe-aci, si in niciun caz medalii, dar mi-a sarit in ochi anuntul.
1. mi se pare mult mai bine sa fie acordate automat. asa nu vor sta nici cei din staff dupa fiecare "cersetor", nu vor fi erori si va fi mai usor si pentru useri, caci poate sunt unii care, din timiditate sau alte motive, nu cer medalii si nu li se vede astfel meritul.

2. Tag User-o alta idee foarte buna si interesanta. nu stiu cat de originala e, dar eu personal n-am mai dat cu nasul de ea pe nicaieri. si e si nitel funny. deci esti anuntat atunci cand esti barfit pe undeva pe fata21

3. Promovarea membrilor talentati- presupun ca asta consta intr-o idee de genul: de ex la amv e userul x care pune cele mai multe, cele mai bune etc. si ala ar fi promovat, nu? cel putin eu asta am inteles. mi se pare corect, caci asa vor fi recunoscute eforturile si membrii cu pricina "rasplatiti".
[Imagine: 542801ad9dfc3aa4d1590719e02db775.png]

#13
(30-10-2012, 06:30 PM)Syryus A scris:
(30-10-2012, 05:52 PM)Aly A scris: Deci, pe romaneste. Unele medalii se vor acorda automat, cele care merg gen topicuri/posturi/aniversari/etc. si celelalte se vor da manual, gen dueluri, medaliile speciale de concursuri. Asta vrei sa zici?

Da, exact asta. Mai precis, medaliile care trebuiau pana acum cerute de useri vor fi acordate automat. Cele adaugate manual vor tine de lucruri speciale: concursuri, dueluri, calitati deosebite, etc.

Trebuia sa fi zis asta de la bun inceput. Ce am inteles eu a fost faptul ca medaliile se vor acorda automat si cele care nu merg automat se sterg, definitiv si irevocabil.

#14
Ok, nu inteleg de ce ar fi o dezbatere pe aceasta tema: "Doriti schimbarea sistemului de medalii in unul automat?". Cine ar spune "nu"? Cine se opune progresului? Nu vad niciun motiv pentru care nu s-ar trece pe un sistem automat, mai mult, nu vad de ce ar fi userii consultati pe tema asta.

Nu mai bine am dezbate pe tema unde a disparut Zuppy? Nu mai e in banner, nu mai sunt iconite emotive mari si inestetice cu el la "Quick Reply", si nu cred ca a fost consultat careva in legatura cu asta. Cum ar veni, tara arde si baba se piaptana gandindu-se la medalii. Ts ts ts.

Nu mi-o luati in nume de rau, nu cred ca trebuie sa imi dezbateti parerea, de vreme ce nu voi fi pe-aici sa va citesc eventualele raspunsuri. So, take care ^_^.
[Imagine: iK6og.jpg]

#15
Prea multa iubire este in discutile voastre. Foarte greu sa citesc asa ceva. Chiar daca pluginul cu medalii nu e bun, am putea fi rasplatiti cu bani zupi automat (la logare, sau din 10 in 10 posturi, fiecare post >3 randuri, etc). Poate ca ideile lui pot fi adaptate, zic si eu.
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#16
(06-11-2012, 07:00 PM)Storymaker A scris: Prea multa iubire este in discutile voastre. Foarte greu sa citesc asa ceva. Chiar daca pluginul cu medalii nu e bun, am putea fi rasplatiti cu bani zupi automat (la logare, sau din 10 in 10 posturi, fiecare post >3 randuri, etc). Poate ca ideile lui pot fi adaptate, zic si eu.


Sunteti deja rasplati cu zupi automat >.< de unde crezi ca se schmba numerele alea?
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#17
(06-11-2012, 07:12 PM)Syryus A scris:
(06-11-2012, 07:00 PM)Storymaker A scris: Prea multa iubire este in discutile voastre. Foarte greu sa citesc asa ceva. Chiar daca pluginul cu medalii nu e bun, am putea fi rasplatiti cu bani zupi automat (la logare, sau din 10 in 10 posturi, fiecare post >3 randuri, etc). Poate ca ideile lui pot fi adaptate, zic si eu.


Sunteti deja rasplati cu zupi automat >.< de unde crezi ca se schmba numerele alea?


O.o Minune divina?

LOL. Deci asta a fost ciudata...


Apropo, de ce apare
Cod:
[quote]
cand dai quote?

#18
Multiquoteul in functiune.
Nu arata nimic in plus, doar poti folosi mai multe quoteuri intre amquote.
S-ar putea sa fi inversta ceva chestii, am sa verific javascriptul cand pot sa intru pe afurisitul ala de ftp.

inversat*
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup mega-revamp: sugestii si idei Syryus 31 20.691 30-11-2013, 04:02 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)