Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tom si Jerry

#21
Tom si Jerry sunt preferati mei ii urmaresc de cand am aflat de ei si cred ca sunt cativa ani. Bine dar nu sunt pe locul 1 sunt acolo pe 2 cred. In fine si mie imi place tot de Jerry (e mic, dragut si imi place tot ce ii face lui Tom), iar Tom e si el bun dar mai mult imi place de Jerry. In fine abia astep sa apara ceva schibat in acest desen (ceva mai schimbat, ceea ce nu a aparut niciodata pana acum in acest desen).
Bye
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#22
Ton and Jerry ^^ este un desen dragut, cu faze amuzante 21 ma uit si acum impreuna cu varul meu la ei ^^ hmm.. imi place de Jerry ^_^ este asa mic si sweet :X ^^ imi amintesc ca era un episod in care Tom ii canta iubitei lui sau ceva de genul si cand sa o sarute 21 l-a sarutat pe caine 21 doamne cat am ras 21 ^^ eh... este un desen minunat la care si acum ma uit 21 ^^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#23
Am cautat topicul asta in special. Tom si Jerry, vesnica poveste in care soarecele este fugarit de pisica. Mda, au mai schimbat putin 21 si pisica e urmarita de soarece dar ce urasc e cand o aud pe mama ca eu urmaresc tot felul de 'prostii' in care unii si altii se lupta, de parca in desenele astea, pe care ea le iubeste, astia doi inamici/prieteni/etc nu isi trag in cap si nu se umfla unul pe celalalt.
Anywho, dand asta la o parte, imi plac, daca vreau sa revin la varsta de...10 ani.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#24
Ahh vesnicele desene cu Tom & Jerry8 Cat pot sa imi place aceste desene foarte simpatice si amuzante. Cnd eram mica numai la desene ma uitam ^_^ Ca orice alt copil mic. Sunt totusi dezaamgita ca acum sunt toate cacaturile de desene [scuzati expresia] violente si proaste. Si se intreaba lumea de ce o iau razna copii 29. O iau razna ca desenele astea ii influenteaza negativ.Creeaza dependenta. Cand eram eu mica erau niste desene foarte frumoasa.Nu stau sa le enumar ca nu mai termin si mie si somnic.So, Tom & Jerry rulz ^_^
[Imagine: EnvYQ.png]

#25
Tom si Jerry, ma uit in fiecare zi cand am timp si reusesc sa prind
Iubesc desenul asta 8 8 ce-mi plac fazele cand se fugaresc, apoi Tom se loveste si capata o form,a de masa, scaun, fier de calcat etc...
Ma uitam la el de cand eram mica, cred ca as muri daca nu l'ar mai da 20

#26
Ehhhh............Tom&Jerry,sunt foarte vechi...ma uit de cand m-am nascut,si acum inca ma mai uit cand nu are nimic interesant la televizor daca are ma uit la ei21 sau cand mai schimb canalele si vad ca are las si ma uit21....pana si bunica i-a vazut cand era mai mica:??
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#27
I quess Tom si Jerry ramane desenul meu preferat. Lulz, fata lui Tom din fiecare episod e *ROFLEPIC*. He looks like a retard and the black woman always terrified me when I was little *sniff sniff*
So yeah, this definately is the best cartoon ever made.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#28
Tom ÅŸi Jerry - epic!
Dunno, încă mai sunt pe CN şi încă mă uit la ei. :]] Sunt geniali! Îl ador pe Tom, mai ales faţa lui când se enervează sau zâmbetul 'diabolic' când plănuieşte ceva rău. Şi Jerry. Aww, the little mouse and lol, the evil one. Chiar şi aşa, rămâne adoraaaabil. Mereu mi-a plăcut de Jerry şi de felul în care reuşeşte să-l bată pe Tom. *laughs*
ză best cartoon. <3

XoXo, Mad Hatter
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#29
EPIC. Tom ÅŸi Jerry. That cartoon made my life.
Îmi plăcea la nebunie când eram mic - YES, I loved it. Tot timpul mă uitam la el când era pe Cartoon Network şi râdeam de nu mai puteam. Jerry - the little evil one - and Tom - the looser. Vai, şi ce-mi plăcea! Dacă trebuia să ies pe undeva şi începea Tom and Jerry, rămâneam acasă să mă uit.
Aveam şi păpuşi de pluş cu ei - Yes, I was a big fan. Nu m-am mai uitat de ani la ei, ce-i drept, dar dacă ar fii să văd un episod din nou, n-aş regreta.
Cel mai mult mi-a plăcut episodul ăla când Tom era iarna în zăpadă şi tremura. Încă mi-l amintesc perfect. Şi soundtrack - ul de la episodul ăla mi-a plăcut enorm.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#30
Ce pot zice? Nu se mai fac desene animate ca inainte. S-au dus acele vremuri bune. Parerea mea e ca sunt unele dintre cele mai reusite desene animate. Oircarui copil ii plac (cel putin asa cred). Daca stai sa te gandesti Tom & Jerry faceau multe perepetii impreuna intr-un mod foarte hilar, care ne amuza. Parerea mea este ca va ramane si este un desene animat foarte reusit, desenat bine, conceput bine, cliseeic (dupa el s-a facut al desen animat, dar nu era special ca Tom & Jerry). Desenele sunt foarte vechi, dar imi aduc aminte cu Cristi, fratele meu, tot se mai uita la ele pe la... douazeci si ceva de ani - daca nu ma insel.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)