Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

WoW! Ce propunere uimitoare! Sper ca Yuri sa accepte! :X Poate Intergra va ramane cu Sosuke 8 sau poate o sa-l omoare pentru ca i-a spus lui Shin ca l-a pacalit. In orice caz un capitol sooooper! Il ador! Nu am vazut greseli de tastare, am fost prea obsorbita de actiune! Astept urmatorul capitol....Gambate & Bye :bye:
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]

Ficul tau este splendid. Imi place mult ideea de la care ai plecat, cu violul, si cum s-a schimbat totul.
Yuri l=a schimbat cu adevarat pe Shin.

Eu cred cu tarie ca Intergra va ramane cu Sosuke. De ce? Pai, pentru ca ea tremura de fiecare data cand el se apropie de ea. Shin e doar o obsesie pentru ea, nu il iubeste cu adevarat pt ca,daca chiar l-ar fi iubit, l-ar fi lasat sa fie fericit cu Yuri.
Sper ca Yuri sa accepte propunerea...

Astept nextu.
bye bye

Sousuke isi continua rautatile

Era in jur de patru dimineata si linistea era tulburata de vantul puternic ce sufla,agitand crengile copacilor.Luna era complet acoperita de nori grosi,ce nu pareau sa aduca nimic bun.Cu toate ca era o ora aproape imposibila,Integra nu dormea.Statea in pat,tinandu-si cearceaful pana in zona barbiei.Isi tinea picioarele incrucisate si stranse la piept.Privirea ii parea pierduta,in timp ce desena cercuri cu degetul aratator pe cearceaful alb.Suvite din parul blond ii erau ravasite pe chip,fara sa o deranjeze cu ceva pe adolescenta.Aceasta a oftat,ridicandu-se in coate.S-a uitat la becul din tavan,al carui lumina palpaia.Brusc,acesta s-a oprit,lasand-o pe fata intr-un intuneric abisal.Parea sa fie o pana de curent.Vantul incepea sa sufle din ce in ce mai tare,vrand parca sa deschida ferestrele ce tremurau din toate balamalele.In momentul in care acestea s-au trantit,Integra a sarit din pat,cu gandul sa le inchida.Suflul puternic a reusit sa ii ravaseasca parul,aruncand in interiorul incaperii cateva frunze uscate.Dupa ce a inchis ferestrele,tanara s-a asezat in genunchi,adunand frunzisul ce se odihnea pe podea.Brusc,a simtit cum o mana ii cuprinde talia,ridicand-o agresiv.Blonda a incercat sa se elibereze,insa orice efort era in zadar.
-Mai mai....ti-a spus cineva ca esti frumoasa atunci cand taci?
Recunoscand acea voce sfidatoare,adolescenta si-a infipt unghiile in mana acestuia,reusind sa se elibereze din stransoarea pe care el o formase.S-a dezechilibrat,cazand pe pat.Sousuke a apucat-o de picioare,tragand-o sub el.Adolescenta il privea,incercand sa isi ascunda emotiile ce o copleseau.Obrajii ii erau rosii si ardeau precum focul.De data aceasta,spre surprinderea blondului,fata a incetat sa se mai opuna.Era mult mai blanda,insa privirea continua sa fie la fel de sfidatoare precum in ziua in care a cunoscut-o.Sousuke si-a apropiat chipul de al ei,sarutand-o pe frunte si coborand usor,spre gat. Parea ca vrea sa isi puna amprenta pe fiecare particica din trupul ei. Vazand ca aceasta nu are nici-o reactie, baiatul s-a ridicat punandu-si mainile in san.
-Pe cine vrei tu sa pacalesti cu aceasta atitudine umila?Iar incerci sa joci pe doua fronturi?Replica blondul pe un ton imperativ.
-Pe...doua fronturi?Nu imi amintesc sa mai fi facut asta vreodata.
-Ah,da.Acum ai si pierderi de memorie,nu?Ai incercat sa il impresionezi pe Sousuke...si in acelasi timp incercai sa il desparti de fratele meu.Cat de josnica poti sa fi?
Integra nu a spus nimic.Ofta,in timp ce isi freca palma dreapta de cearceaful catifelat.Parea ca nu este atenta la insultele care ii erau aduse.Si tocmai acest lucru il enerva pe Sousuke.Dandu-si seama ca nu este bagat in seama,blondul a apucat-o de barbie,strangand-o cu putere.O durea,insa nu vroia sa spuna nici-un cuvant care ar putea confirma acest lucru.Se rezuma doar sa isi muste limba,pana ce a simtit gustul usor sarat al sangelui.Insa tanarul a bruscat-o,reusind sa o tranteasca din pat.
-De ce nu ma lasi in pace?Spune blonda dandu-si parul de pe chip.
-O sa te las cand vei disparea din viata fratelui meu.Pana atunci,voi avea grija ca fiecare minut al existentei tale sa fie un chin.
Integra a ras usor,ridicandu-se mai apoi de pe podea.Si-a dat parul pe spate,indreptandu-se mai apoi spre baiat.Acestia continua sa isi tina mainile in san.
-Vrei sa ma chinui pentru ca ma bag in viata fratelui tau?Sau ca il iubesc pe Shinsuke...si nu pe tine?
Brusc,Sousuke a inceput sa rada.Era un ras atat de fals incat devenea enervant.Insa acesta s-a oprit,acoperindu-si gura cu palma dreapta.Continua sa o priveasca pe adolescenta,dezaproband discret din cap.
-Cred ca in capul ala blond al tau nu exista nici macar un neuron.Tu chiar crezi ca eu as putea sa simt ceva pentru tine?Esti mai nebuna decat pari.
-Atunci de ce iei totul atat de personal si nu il lasi pe Yuri sa isi rezolve singur problemele?Nu crezi ca te implici prea mult?
Vocea Integrei incepea sa devina din ce in ce mai apasatoare.Parea ca incearca sa il constranga pe Sousuke sa spuna adevaratul motiv pentru care nu ii dadea pace.Insa acesta nu prezenta nici-un semn cum ca s-ar simtii oarecum "amenintat" de vorbele spuse de fata.A dat din brate,parasind mai apoi incaperea.Ramasa singura,blonda a zambit usor.Stia ca mai era un motiv pentru care blondul nu o lasa si parea ca incepe sa isi dea seama de anumite lucruri.
Pe hol,Sousuke cobora treptele ce il indreptau spre parterul casei.S-a oprit in loc,dand cu pumnul in bara de lemn.Nu vroia sa arate,insa atitudinea Integrei reusea sa il scoata din sarite.Era adevarat ca nu simtea nimic pentru ea,insa de unde venea acel impuls de a o chinui?Ii facea placere sa o vada cum se zbate,incercand sa scape din bratele lui.A privit in spate,afisand mai apoi un zambet strengar.De ce facea asta?In cele din urma,a coborat la parter,trantindu-se pe canapea.In dreapta lui,pe o masuta se afla o sticla cu inalta si subtire in partea de sus,in care se adapostea o cantitate considerabila de alcool.Blondul a luat paharul de pe tava,turnandu-si lichidul aramiu.Mirosul puternic si intepator de wisky s-a raspandit rapid in camera,in timp ce Sousuke isi umezea buzele.A baut dintr-o gura continutul paharului,strambandu-se discret dupa cateva secunde.Insa nu s-a oprit.Continua sa bea,in timp ce privirea ii devenea din ce in ce mai goala.Parea ca se gandeste profund la ceva sau cineva.
Ceasul arata deja ora trei si linistea din casa devenea din ce in ce mai apasatoare.In living,adolescentul incerca sa se ridice de pe canapea.Sticla goala era trantita pe podea,in timp ce paharul zacea aruncat intr-un colt al incaperii.Se tinea de pereti,incercand sa nu cada.Se impiedica de trepte,lovindu-se de marginile scarilor.Dupa cateva minute,acesta a ajuns in fata camerei unde se odihnea blonda.A deschis-o cu piciorul,izbind-o de perete.Speriata de zgomot,Integra a s-a trezit brusc din somn,privind buimaca in jurul ei.Sousuke se sprijinea de tocul usii,stergandu-si buza de jos cu degetul mare.Vazandu-l,fata si-a dus pumnul drept la piept,strangand cearceaful cu putere.
-Te rog...sa pleci.Spune aceasta ighitind in sec.
-Sa plec?Cu ce drept imi spui tu mie sa plec?
Blondul a inaintat,napustindu-se mai apoi asupra fetei.Isi folosea un bat pentru a o tine imobilizata,in timp ce cu cealalta ii ridica violent bluza.
-Termina!Nu ma face sa tip ca sa ne auda Shinsuke.
-Degeaba faci asta.Tarfa ieftina ce esti.Shin este cu fratele meu in camera de pe celalalt hol.Nu o sa te auda nimeni.
Sousuke a inceput sa o sarute,atingand-o agresiv.Nu parea ca vrea sa dea inapoi.Ce avea sa se intample acum?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Un capitol foarte bun...
Sousuke e un prost. Nu ar trebui sa-i faca asta Integrei. Se implica cu mult prea mult (poate pt k chiar o place)
A meritat asteptarea capitolul tau.

Sper sa pui continuarea mai repede
bye bye

viol viol:X:X:X::XX:
vai esti total geniala
foarte tare
sunt dependenta de ficu' asta!!!!!:X:X:X::X:X
god
trebuie sa ne promiti ca pe viitor ai sa scrii o carte!!!:X
genial
secces la scris si multa inspiratie!

Prea implicat in poveste

Sousuke continua sa o tina pe Integra imobilizata,sarutandu-i agresiv gatul.Adolescenta incerca sa il opreasca,insa stransoarea in care se afla era mult prea mult pentru o persoana atat de firava cum era ea.Pentru ca...la urma urmei,o fata nu se putea pune cu un barbat de marimea blondului.Bicepsii acestuia se incordau ori de cate ori isi lasa greutatea corpului pe brate.Parul ei era imprastiat pe perna,in timp ce ochii albastri incercau sa ii evite pe cei ai adolescentului.Acesta a apucat-o de obraji,sarutand-o apasat.Simtind cum limba acestuia patrunde usor,Integra a inchis dinti,muscandu-l.Sousuke s-a ridicat,lovind-o cu palma peste obraz.
-Tarfulita mica ce esti...deci iti plac lucrurile violente,nu?
-Daca nu incetezi...o sa tip!Spune adolescenta incercand sa isi ridice bratele.
Sousuke a inceput sa rada zgomotos,acoperindu-si chipul cu palma dreapta.Brusc,a apucat-o pe blonda de camasa ce o purta,rupand dintr-o singura miscare cei patru nasturi albi.Simtindu-se goala,adolescenta a inceput sa se agite,avand un singur gand:sa se elibereze.Insa forta blondului era mult prea mare.Ii saruta sanii,masandu-i agresiv.
In camera din capatul holului,Shinsuke deschidea ochii.Parea ca aude zgomote ce veneau din camera Integrei.Credea ca viseaza...insa zgomotele se auzeau din ce in ce mai tare.Si-a trecut ambele maini prin par,cascand larg.A privit lung ceasul...ce arata ora trei.Ce ar fi putut face adolescenta la o ora atat de tarzie.S-a ridicat din pat,incercand sa nu il trezeasca pe Yuri,ce dormea profund.A iesit pe hol,inaintand usor pe hol.Nu purta decat sortul albastru,bustul avandu-l gol.A trecut pe langa camera lui Sousuke,insa nu s-a gandit nici-un moment unde ar putea fi prietenul sau.Cu cat se apropia de dormitorul blondei,zgomotele deveneau din ce in ce mai proeminente.A ramas cateva secunde,incercand sa isi dea seama ce se intampla.Brusc,a auzit vocea blondului.A deschis usa cu piciorul,fiind socat de ce imaginile din fata ochilor.Bratele Integrei erau tinute captive deasupra capului,in timp ce buzele tanarului se plimbau in voie pe trupul tanar al adolescentei.Vazandu-l,roscatul l-a apucat de brate,tragandu-l.Acesta s-a lovit de un dulapior,incercand sa se tina de pereti pentru a se ridica.
-Ce dracu faci tu aici?Tipa acesta stergandu-si saliva din coltul gurii.
-Intrebarea e ce faci tu?!
Shin a luat cearceaful de pe podea,acoperind trupul gol al Integrei.Aceasta si-a strans genunchi la piept,dandu-si parul blond de pe chip.Adolescentul o privea,in timp ce ochii lui exprimau decat frustrare si rautate fata de persoana ce incerca sa se protejeze de bestia ce se ascundea in interiorul lui.
-Ce vroiai sa ii faci?Continua Shinsuke sa strige in timp ce isi tinea amicul de bluza.
-Nu e treaba ta!De ce nu te intorci la Yuri?Acolo este locul tau!Striga adolescentul agitandu-se.
Vocea lui Sousuke rasuna in intreaga casa,reusind sa il trezeasca pe Yuri.Acesta a deschis ochii,privind buimac in jurul sau.S-a speriat cand nu si-a mai zarit iubitul de partea cealalta a patului.S-a ridicat,fugind pe hol.Din neatentie,a reusit sa se loveasca destul de rau cu umarul de perete.Insa nu ii pasa.Vroia doar sa stie daca iubitul sau este bine.Ajungand in fata camerei unde statea Integra,a ramas oarecum socat.Shinsuke il tinea pe Sousuke lipit de perete,in timp ce blonda incerca sa isi acopere trupul cu cearceaful.
-Ce...se intampla aici?Intreaba satenul lovindu-si usor umarul ranit.
-Nimic...doar intoarce-te in camera.Spune roscatul privindu-si iubitul.
Insa adolescentul nu si-a ascultat partenerul.S-a apropiat de fratele sau,insa aburul de alcool pe care acesta il emana a reusit sa il faca sa se opreasca.
-De...ce ai baut in halul asta?
-Nu te intereseaza!In casa asta...eu sunt tutorele tau,nu invers.Asa ca inceteaza sa mai pui intrebari tampite.
Satenul a lasat capul in jos,privind-o mai apoi pe blonda.S-a apropiat de ea,incercand sa afle ce s-a intamplat.Insa adolescenta tremura atat de tare,incat era practic imposibil sa scoata vre-un cuvant.Ochii albastri ii erau inecati in lacrimi,in timp ce inghitea in sec.
-Ce ai?Intreaba pustiul punandu-si mainile in san.
-Fratele tau...este nebun!Este un frustrat...psihopat.Se aude vocea tremuranda a blondei.
-Nu iti permit sa vorbesti asa!
-Yuri...am spus sa pleci de aici.Spune Shinsuke pe un ton imperios.
Dandu-si seama ca iubitul lui este cat se poate de serios,adolescentul a aprobat din cap.A parasit incaperea,insa nu inainte sa il mai priveasca o data pe Sousuke.Acesta parea cuprins de o furie complet nebuneasca.Nu isi putea lua ochii de la Integra...pe care ar fi fost in stare sa o raneasca... daca ar fi avut cum.
Ramasi singuri,Shin si-a tras amicul de mana,ducandu-l in baie,unde l-a trantit in cada.A dat drumul la apa rece,care a cazut cu presiune peste trupul blondului.Acesta a vrut sa se ridice,insa roscatul il tinea de umeri.
-Idiotule...da-mi drumul!
-Nu te las sa pleci pana nu te trezesti din betie!Nu ma face sa te tin aici toata noaptea.
Sousuke si-a dat bluza jos,lasand jetul de apa rece sa curga peste el.I se facea frig,insa ii placea acea senzatie.Chiar daca alcoolul a pus stapanire pe el in seara respectiva...asta nu insemna ca nu a fost constient cand a vrut sa isi bata joc de Integra.Pentru ca la urma urmei....asta a vrut:sa isi bata joc de ea.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Sousuke e un pshihopat14...biata Integra....Shin a venit la timp sa o salveze4...eu cred ca desi vrea sa isi bata joc de ea, Sousuke o sa ajunga sa o iubeasca...sau poate o iubeste si nu accepta:d...greseli de tastare nu am vazut:d...dialogul si descrierea nu am ce comenta:d...astept sa vad ce se mai intampla intre Integra si Sousuke4...deci astept nextu'...chu si gambate:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

whhhaaa ce capitol TaRe chiar daca a fost violent hmm mie tot imi place de el, ehh saracu trebuia si el sa se distreze oleacutzica, macar oleak nu ? Se mai intampla sa te lasi dus de val dar nah...soarta421 ( is prea rea cu Integra insa e o.hhhh nu mai zic nimic de ea k altfel mi se uraca la cap nervii4Smile )
In concluzie a fost un capitl frumos:X ca si toate celelalte
Sper ca ne vei scrie cat de curand8Smile
Spor la scrisSmile pa paSmile
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


Prea tare capitolu :X
Nu stiu, intr-un fel imi pare rau pentru Integra, dar intr-un fel nu...
Intr-un fel merita cu varf si indesat ceea ce a patit...Noroc ca Shin a ajuns la timp 22
Si sper ca atunci cand Sousuke se va trezi din betie, nu va mai incerca sa faca lucruri de acest gen 22
In orice caz deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

sousuke e geniu:X:X:X
foarte tare personaju' de un sadicism iesit din comun:X
si nici nu e stapan pe sentimentele si sanatatea sa mintala
deci pur si simplu il ador:X
parca ar fi decupat din "Obiecte ascutite"
mie imi place9 24
da foarte tare capitolu:X:X:X



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 108.117 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.672 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.404 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.668 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.256 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.859 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.336 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 114.210 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.188 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.152 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)