Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..)

#31
Oki ma bucur ca va plac ^^
Am venit cu chestii noi.Cele care par facute de alcineva sunt facute de mine dupa niste tutoriale(nu prea miau iesit dar se vede diferenta fata de celelalte)
Tin sa precizez ca la astea totul a fost facut de mine inafara renderului ^^:

1)[Imagine: water.png]

2)[Imagine: rrrt.png]

3)[Imagine: rrrr.png]

4)[Imagine: fightt.png]

5)[Imagine: deathh.png]

6)[Imagine: chin.png]
o.o" wot

#32
Misa,misa hug
Ti-am zis ca o sa vin sa postez si ^_^ here i am 21
Anyway....sa o iau pe rand fiindca asa am obisnuit pana acum si asa e si cel mai..uhmm
"ordonat" xD....adica decat sa icnep pe aici "ala cu rosu imi place" ! "a si ala ultimul" "si cel cu verde" 21 [am zis la nimereala xD]

Sooo ^_^

1.Water..nice..am si eu un sig cu renderul asta xD [parca..] anyway imi place ca e albaastruuu [mi s-a facut sete..really ]
*go to drink* *back* soo cred ca e un texture sau c4d sau poate ai folosit gradient asa cum ti-am zis? :] desi cred ca e c4d care acopera putin renderul..hmmmm puteai sa stergi putin renderul ^_^..adica puneai guma de sters pe o opacitate mai scazuta si stergeai..anyway imi palce <3

2.Misa and zupy<3 our belovedd zupy <33 [aww eu inca mai port setul cu happy b-day 21] ]cred ca o sa il mai port inca o saptamana] xD......c4d-ul din spate parca nu se imbia cu restul culorilor ._. sau am eu vedenii oricum ce draguta e vulpita ._. <33

3.era sa zic "am folosit si eu renderul asta intr-un sig" 21 si ma gandeam "hei parca am mai zis odata asta"...vad ca e acelasi render ca la primul sig ^_^...ti-a placut asa mult?..oricum sigul asta se potrivseste cu chibiul meu [Caruia sa nu ii este cald..ca e la polul nord] 21...si ce dragute sunt brushurile cu fulgi <3 We wish you a merry x-mas we wish you a merry x-mas and a happy new yeaaar! 21

4.Yeay in sfarsit am ajuns la preferatul meu *_*....whhaah imi place place placeee placeeeeee
<333 ce culorrii frumos imbinatee &_& si renderul care mi se pare ca sta ascuns dupa...am lapsus =_=..ahhh dupa..Sct! yeay...e chiar fain O_O...imi place c4d-ul cu focul <3 [cred ca e pus pe ceva dodge la bleeding mode? right xD] color didge or somth] anyway imi place <3

5.Acelasi render doar ca se vede mai bine...ei e mai fain sigul 4 dar si asta e fain..nu e contrastul atat de mare si nu sunt la fel de multe culori <3 ca verdele ala din sigurl 4 care e bestial *_*..anyway asta mi se pare ca e mai ....uhmmm adica are o opacitate scazuta or somth? si pe fundal...e o culoare inchisa...dar imi place cum ai pus fontul ca si un fel de continuare aa flacarii ^_^ [c4d 15]

6.And the last one for today..."wanna play?cuz i'm chin chan" 21 ce dragut <33 let's play ^_^...a daa chiar ala cu initialele <33 [sorry 21]si asta e dragut..alea sunt gradient maps? or what? ^_^ trebuia sa stergi efectele de pe render ca sa se vada mai bine..sau poate asa ai vrut tu ^_^....imi palc culorile <3 si pisicuta acela din mana fetei <3 am mai gasit imagini cu fata asta doar ca era in diferite ipostaze si era cu pisicuta acea xD...nu cred ca e vreun anime or somth..

Anyway nice work...ai mai avansat ceva <33 mai ales la sigul 4 *_* love it

Okkeee se ya later hug
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#33
YaY darki sank-q de com hug
La seturile alea darky am folosit doar brushuri si rendera.Nici un c4d (decat unul mic la nr 4 cred ^_^)
Nu mi-a placut foarte mult renderul dar nu prea am rendere ^_^

New stuff:
[Imagine: war.png]

[Imagine: sweet.png]

[Imagine: fffrh.png]

[Imagine: ffr.png]

[Imagine: chacha.png]

-scuzati lipsa de bordere dar am uitat sa pun21
o.o" wot

#34
He,he seturi noi ^_^
Iti faci rendere si singura? :] ...daca vrei ..poate iti fac eu xD" daca imi iese 21 adica poate iti place o imagine mult si nu e rende...dar poate iti faci si singura ^^ eu m-am oferit
Sincer imi e lene sa le iau iarasi pe rand > > extrem de lene but
21
1. render cu uhmm soldati or stuff bla blaa...iarasi dupa tutorial? 15 uhmm e fain poate putin cam intunecat? nu...e chiar bine fiindca vad ca renderul e luminos ^_^....bllllaaaaaaaaaaaa bla bllaaaaa
al 2-lea razboi mondial? 21 ce fain aratau soldatii xD


2.Asta nu cred ca mai e dupa tutorial :]...cred ca ai folosit liquifi si brushuri cu stelute ^_^ Si textul se potriveste bla bla blla 21 oricum bg-ul e cam golut chiar mai mergea ceva ^_^...anyway e dragut verdele ala :]

3.Mi se pare ca seamana cu primul xD e dupa acelasi tutorial? 21 tutorialul de care mi-ai zis tu? ^_^....chiar imi aplce <33 asta imi place mai mult decat primul...ca e albasstruu *_* si daca nu dau pe langa tipa e din fate stay night/ ^_^....anyway imi place *_*....si avul e fain imi place ^_^....

4.Imi place doar ca e prea intunecat > > sau trebuia sa maresti contrastul or somthing like this...sau sa faci un layer nou sa iei un brush mare sa il pui pe render ..[probabil cu o opacitate scazuta] si apoi sa ii schibi bleding mode-ul ^^....oricum nu e "genul" meu 21 adica probabil renderul nu stiu,daca e vorba de grafica e dragut ^^

Okkemisa hug spe sa mai faci ^_^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#35
sank-q darky pentru com *arigatoo*

Am venit su siguri noi.Nu sunt facute dupa tutoriale.Mi-am folosit imaginatia^_^

1)[Imagine: VisualKei.png]

2)[Imagine: sd.png]

3)[Imagine: sasuke.png]

4)[Imagine: eyes.png]

Sunt in ordinea in care au fost facute::4
o.o" wot

#36
Din ce in ce mai bine 4 Tiam spus eu ca o sa te perfectionezi Smile ! hug
[Imagine: Fernando_Torres_by_miss_stamp_luva.gif]

#37
primul - imi place mult nu am nimic de spus4
al doilea...hmm...e bun ...singura chestie care parca nu se potriveste e ochiul ala cred ca fara el arata mai bine
al treilea...no comment ( pt ca urasc naruto...anyway hope you won't hate me ^___^")
al patrulea - i wuv the colour :X dar iar apar ochii ...god nu-mi plac ochii aia!:dead:

good luck in the fuuuuuuture:bv:

#38
Arigato pentru coms hug

1)[Imagine: black.png]

2)[Imagine: mm.png]

3)[Imagine: fighteded.png]

4)[Imagine: fairy.png]

5)[Imagine: torch.png]
o.o" wot

#39
So acestea sunt parerile mele despre sigurile tale 21 :
1,este dragut dar se vede ca nu ai facut mare lucru la el(sczuze daca te-am jignit) findca tot ce vad eu este poza cu chobits-pe care o am si eu-,un border si un text:cam simplut 4
2.este frumos,textul cam simplu si culorile cam intunecate dar imi place 4
3.la acesta se vede ca ai lucrat mult si nu am ce comenta...
4.nu-mi plce ca i-a intrat brushul in fata altceva n-am ce comenta
5.no comm e interesant si nu prea pot spune nimic altceva 4
Am mai observat ceva la sigurile tale:le faci prea microscopice findca a trebuit sa ma chioresc bine ca sa vad ce ai facut tu acolo.Astept noi capodopere si pana acum te-ai descurcat de minune 4..bravo

#40
Hello Misa ^^
Trebuie sa-ti spun ca se vede ca ai evoluat si chiar ma bucur ca ai ajuns sa faci sig-uri DOAR cu brush&render 3 Nu pre am ce comenta 78 Sincer nici nu prea stiu ce as putea caci te descrurci foarte bine.Imi place senzatia aia de miscare din sig-ul 3 71

See ya si poate data viitoare o s ama un comm mai inspirat :-J
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă Tox 200 78.146 11-05-2011, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Seturi la comandă ! Tox 671 198.768 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Poze...poze....si iar poze... white angel 2 3.159 28-03-2008, 10:45 PM
Ultimul răspuns: ely_sweet_kat


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)