Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seara buna!

#1
Sunt EmbraceOfDeath, traiesc de aproape 24 de ani si momentan imi fac veacul in Brasov! smile Ma descurc cu berea, cu o chitara bine acordata si cu un set de creioane/pensule/acuarele bune. Imediat o sa-mi inchei cariera de studenta
in cadrul Ingineriei Aerospatiale 4
Nu prea ma pricep la a-mi descrie propria faptura asa ca... astept intrebari Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, EmbraceOfDeath!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe Zup :D
Wah, chitara, bere si creioane~ Cred ca o sa ne intelegem bine : > hehe
Ce iti place sa canti la chitara~?
Nu-i asa ca o sa te uiti la anime-uri?: >
Well, i hope you'll have fun~

#4
Andy hug
O sa ne distram, fii sigur! ;-)
Cat despre chitara... mai mult folk, dar nu ma feresc de ceva nou!

#5
Yo, hello and welcome xD
Nu ma simt in stare sa iti pun un milion de intrebari cum fac de obicei, tocmai de aceea ma limitez la doua. Iti place ciocolata? iti plac pisicile? In afara de asta, o bere rece intr-o zi fierbinte sau pur si simplu cand ai nevoie de o pauza e perfecta. O sa te las sa te plimbi pe aici, poate mai postezi, sunt curioasa si vreau sa iti citesc opiniile, subiecte sunt destule, fii fara griji.
Numai bine!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6

Salut!
Da, imi place ciocolata!
De pisici... ce sa zic... nu prea imi plac, ma deranjeaza parul 4

#7
Bine ai venit printre noi, cei zup! Sper sa te distrezi bine cu noi, welcome-ul sigur a fost calduros. Incet, incet, vei invata caile ZUP-ului si sunt sigur ca it va placea. Sper sa ma iubesti la fel de mult in continuare, Elizabeth-chan!
[Imagine: A8VpaKO.gif]

#8

Deja imi place aici si ma distrez!
O sa fie interesant!
Se pare ca am citit aceeasi carte, Johnnie-san!

#9

#10
Bine ai venit pe forumul nostru, gf stim noi cui....se pare ca deja te-ai acomodat destul de bine pe aici, prin urmare sunt sigur ca te vei integra perfect in comunitatea noastra. Desi vad ca ai ales sa urmezi o cariera de inginer, se pare ca ai si veleitati artistice, o combinatie foarte frumoasa pe care sper ca o vei intretine in continuare.

Intrebari nu prea imi vin in minte in acest moment si nici nu prea ma simt curios, dar probabil voi apuca sa te descopar mai bine prin posturile tale viitoare.

Anyway, sedere si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Na'seara Kyshin 9 3.116 24-03-2013, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Kyshin
  Buna...seara! o.x Iris Wilson 6 3.106 19-11-2012, 12:25 AM
Ultimul răspuns: Iris Wilson
  buna seara Ingerash Trist iube pe Luminor 3 2.170 08-06-2010, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Ingerash Trist iube pe Luminor
  Na'seara SethMeth 6 3.266 25-07-2009, 01:00 PM
Ultimul răspuns: SethMeth
  Buna seara RagnatheBloodEdge 8 3.948 15-06-2009, 11:15 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Buna seara Zero_kun 8 4.231 24-04-2009, 08:12 PM
Ultimul răspuns: goddess


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)