Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the Chibi

#81
Chibi`ul tau este foarte dragut imi place:
parul
culoarea hainelor :chuu:
Ii dau un 10

#82
Ditsude:
Parul imi place!Si ochii sunt foarte draguti!!!Parca acei ochi privesc in gol, sau acest chibi e o fire mai ganditoare ceva de genu.Haine sunt belea, foarte sic!Pisicuta, se potriveste, e draguta.
Asa un 10 si o bombonica.

#83
Imi place mult , e atat de sweet si inocent , este o bombonica roooz din acest motiv primeste un 10 si o bombonica la fel de roz ^^
Kawaii ^_^
[Imagine: amesiggie.jpg]

The bitterest feudes are always labours of love

[Imagine: itachisig2al4.png]

#84
Kitaa hug imi place chibi-ul tau :X dar o singura chestie a de obiectat 4 nu prea imi plac ochii >+> nu a intreba de ce4 oricumchibi-ul tau primeste 10 fara nicio disicutie 3

#85
Setsuna pot sapune ca-mi place chibi-ul tau 4. In primul rand cainele il ador (rasa me preferata :X). Hainele sunt bine alese si se potrivesc cu parul. Ochii mie se par ca sunt cam tristi totusi 2 (desi cred ca e doar o impresie a mea)
Ii dau 9.90 ca mi se pare un pic trist cum am mai spus
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#86
Kazeno,ai un chibi razboinic 19 are o privire dura si razbunatoare71(sa nu mai amintim de cine care si mie imi place10) -->10

#87
Setsuna , chibi-ul tau este foarte dragutz ce pot spune ? Imi place ca are infatisarea razbunatoare parca si parul este foarte dragutz mai ales pentru ca eu ador argintiul . Primeste 10 +
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#88
Sayuri,ai un chibi dragut..e kawaii,ii dau un 10
Asa,..sa va vad,ce credeti despre chibiul meu?21:p
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#89
chiar imi place sa stii...imi place cum l-ai asortat...parul...tot...totusi nu prea imi plac ochii de rest bine..ce nota sa iti dau?"?...logic ca 10..si o bomboana ca nu vreau sa ma omori21..deci acum sa vad ce credeti despre chibiul meu10.??...bye:bye:
I love colour blue ! :love:

#90
o@n@ 21 cute chibi. Foarte angelic pot spune. Are o figura cuminte, haine dragute si asortate. Imi place arcul dar parca acea coroana il incarca prea mult. Nu prea ma omor dupa ea asa ca iti dau un 9.90. Si o bombonica.
Ja ne bye
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi generator Sibel. 73 53.911 15-01-2012, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Chibi pentru voi! Ryuu 2 3.417 29-12-2011, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Rain


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)