Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ooook, this should be intersting

#11
Hihi!71
In regula...Deci vrei sa-ti pastrezi anonimatul.....Dar de ce ?IStiu ca ai un anumit motiv si nu poate nu vrei sa ni l spui dar totusi...E din cauza unei persoane?...Asa ai tu chef?...Hm....Mda...In fine!71Nu stiu de ce dar imi dai senzatia ca esti o persoana tare de treaba71.
Well..Well..Let's see...
Ok,am si eu cateva intrebari pentru tine:
~BeneBene...Am inteles ca nu vrei sa zici cum te cheama...dar..Poti sa ne zici cu ce litera incepe & se termina numele tau...?..Te rog frumos cu ciresica in varf:pls:

~Nu te pun sa-mi zici cati ani ai dar vrea sa stiu daca ai pana in 16.De curiozitate 10

~Ce-ti place cel mai mult la Animezup?"?

~Ce hobby-uri ai? Hm....

~Ce fil te-a impresionat cel mai mult?...

*Cam atat deocamdata.Ti-as ura discrtie placuta si toate alea dar au facut-o deja userii de mai sus deci ce poti sa-ti mai zic....アニメを聞かせていない21

Ja Ne!:bye:

#12
Incepe cu R se termina cu l...gata nu mai zic mai mult10
Am peste10
hobby-uri..: sport,PC-gaming, scris,citit, filozofie, psihologie aplicata(hipnoza alea alea)

fil? :S
God?...I've surpassed him long ago....

#13
Vin cu un "welcome" întârziat, dar ce mai contează?
Enigmatic spui? Da, vrei să rămâi în anonimat, dar poate or să-ţi scape şi ţie nişte detalii. :]

Ăh, Raul cumva? (la nume mă refer. sunt cam curioasă :]])

Anyway, sper să te simţi bine pe Zup.

#14
Grr....iarasi eu 21....nu mi-ai raspuns la intrebarile despre Niji -______________-' So...astept raspunsurile 65 : ))...Hmm...nu cred ca te-am intrebat :- ?....De unde esti? o.o....Iti place sa calatoresti? : >..Ah..si ★ ☆Susuki-Chan☆★ se referea la filme acolo : >.Well....caaaaaam atat 39.
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#15
Imi pare rau daca faza cu semnatura te-a inervat dar de obicei le pun impreuna. Dar sa revenim la ale noastre:
~Cum privesti lumea? ( am auzit multe persoane care isi povesteau viata pe scurt si vreau sa vad cum e a ta. NU cum este? Cum anume o privesti? Ca un fel de maturizare sat blanda?
~ De ce ai intrat pe zup?
~Vrei sa fim prietene?
Ultima este cea mai importanta. Poti sa nu raspunzi la celelalte dar ultim aeste oblidotorie :d

#16
Lumea ...este scena pe care am de gand sa-mi joc propriile scenari. Am o gandire destul de matura..ma obliga varsta nu de alta21 ).

De ce am intrat....23...good question. O sa-ti raspund altadata10

Prietene nu...sunt baiat21...nu stiu de ce ma tot confunda lumeaX_X
God?...I've surpassed him long ago....

#17
Bine ai venit pe forum,Invictus.Cat mai multe postari si sper sa te simti bine aici,si sa-ti faci cat mai multi prieteni.*hugs*
[/font]Always keep the faith <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)