Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misses Misery vs. Who said i have to be normal

#11
Mda. Votul meu nu merge nicaieri. Again, nu meritati.

Prima lucrare
Citat:- Tati, te rog, las-o in pace! Nuuu!
Am pufnit in ras si a durat vreo 3 minute.
Citat:insa tot ceea ce putea deslusi micuta era ca tatal sau se freca intr-un ritm alert de mama sa, insa nu putea intelege de ce. Dupa aproximativ cinci minute in care aceasta s-a holbat incontinuu la parintii sai, nestiind si neintelegand ce anume fac acestia, ea a cazut pur si simplu pe podeaua rece
Am pufnit din nou in ras si a durat mult mai mult.
Ok, originalitate: nota 1.
Ai auzit de acordul timpurilor? Eu vad ca nu. Vezi poate reusesti sa-l inveti.


A doua lucrare

Lasand la o parte povestea fara cap si coada si enumerarea numelor de arme si masini care apar de mai multe ori decat intr-un film cu James Bond, eu te sfatuiesc sa te duci la scoala mai des.
Lucrarea aia e agramata! Si tiganii scriu mai bine in romana decat ai scris tu acolo, si toata lumea se chinuie sa-i scolarizeze. Ai dezacorduri gramaticale, temporale si de toate neamurile si rasele inventate in limba romana.
Ajunge.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#12
well dears, i'm here, again b-)
asa, cred ca tre` sa mentionez ca prima lucrare: Inger sau demon a fost a mea, iar a doua Asasina platita a fost a Ioanei [ who said i have to be normal].

Rezultatul voturilor voastre a fost: 5-3 [pentru mine], so castigatoarea sunt eu cu o diferenta de doar 2 voturi... Ma bucur ca v-a placut lucrarea mea si stiu ca desi acum nu mai conteaza, vreau sa mentionez ca nu am folosit diacritice pentru ca eu am tastatura in engleza si nu sunt obisnuita cu ea in romana, deci nu am putut folosi diacritice si oricum nu am stiut ca asta conteaza atat de mult.

Oricum, felicitari draga mea Ioana pentru ca si lucrarea ta a fost extraordinara din punctul meu de vedere !

see ya ^^

#13
Duelul s-a incheiat. Topic inchis.
Felicitari participantilor.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)