Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meh..salut

#1
Um, salut
Sunt nou aici, sau, ma rog am mai figurat p-aici pe colo cu alte nume, but here goes nothing:
Ma numesc Andrei, am 17 ani (si-o sa fac 18 pe 18 septembrie, da stiu, boo hoo, get over it.), prietenii spun ca... ma rog, "prietenii" e un termen vag in contextul asta.. cunostintele, that's better, cunostintele-mi spun ca sunt o fire calma si poate si melancolica, si ca sunt momente in care ii intristez..
Ceea ce-mi place sa fac nu cred ca imi da prea mult caracter in mod special, in schimb, presupun ca sunt felul de persoana care judeca lumea dupa lucrurile pe care le uraste..
Singura calitate la care m-as putea gandi ar fii faptul ca sunt fluent in engleza, (citation needed, lol).
Ca gusturi muzicale imi plac foarte multe genuri, de la rock pana la jazz, si nu suport dubstep-ul.
Anime-ul preferat e Cowboy Bebop, imediat fiind Trigun si Blue Gender (si practic tot ce era pe adult swim inainte)
Iubesc sa dorm, practic nu tre' sa faci prea multe atunci cand dormi, si intr-un mod poetic poate, scapi de propria persoana.
Meh, sunt dispus sa raspund orcarei intrebari, daca se va obosi cineva sa intrebe. Stiu ca trebuia sa ma prezint pe scurt dar mintea mea autista plina de marmelada nu m-a lasat pana n-am scris juma' de roman, so yeah, scuze.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nith!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut si bine ai venit.
Ca un fan al somului doresc sa te intampin calduros pe acest forum.
Caci vazui ca ai dubii ca cineva o sa-ti adreseze intrebari o sa sar direct la ele sperand sa nu-ti violez viata privata.
De unde esti si clasa/an de faculta esti?
Ce crezi ca sunt visele?
Care e nabcarea ta vaforita?
Maioneza cu usturoi sau normala in shaorma?
Have fun pe aici.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
-Sunt din Bucuresti si-s clasa a 10-a(dat mai tarziu)
-Visele sunt redari ale interpretarii mediului inconjurator, o adunatura de sentimente, trairi, oameni toate aruncate intr-un singur cadru, nimic mai mult si nimic mai putin.
-Nabcare?, i'll assume you meant to say mancare. N-am preferinte, sincer, atata vreme cat e comestibil ma descurc.
-Ugh, nu stiu.. cu maioneza presupun

Mersi de urari Crazy-monkey-emoticon-090

Numa' bine

#5
Heya Nith xD
Trebuie sa recunosc, nu imi pari a fi prea fericit. Mai degraba plictisit de toate si de toti. Dar daca ai doar cunostinte, sper sa iti faci prieteni pe aici, pe site, suntem destul de interesanti. Intrebari, well, iti place ciocolata? Dar pisicile? Cat despre somn, as putea sa dorm trei nopti alaturate si tot nu ar fi destul. E o binecuvantare.
Have fun, will you xD
Bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6

Plictisit sunt mai mereu, dar nici suparat nu's.

Sigur ca-mi place ciocolata, lol
Nu-mi plac pisicile... chiar deloc... iubesc cainii in schimb!

#7
Salut, Nith, pare bine de cunostinta. Ma bucur sa vad ca ai trecut deja la fapte si te-ai apucat de postat pe site, in special la sectiunea de Anime unde este cel mai important sa avem activitate. Mare parte din userii noi fac topicul de prezentare, dupa care nu mai auzim nimic de ei, so este placut sa vad ca tu nu ai ales sa faci parte din acest trend si sper ca vei continua sa ne impartasesti opiniile tale in legatura cu diversele subiectie din sfera Manga/Anime. Din ce pot sa imi dau seama din descrierea ta, you seem like an ok, down to earth, no bullshit type of guy, so sunt sigur ca vei avea multe comentarii interesante de facut, iar eu unul voi astepta sa le citesc.

Intrebarea mea ar fi care este AMV-ul tau preferat la ora actuala? Si ce iti transmite acesta cand il urmaresti astfel incat sa il consideri favoritul tau?

Cya on the other side. Laterz
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#8
Hey!, salut Smile
Si mie-mi pare bine de cunostinta! 4
Um, nu-mi prea plac amv-urile, de obicei sunt foarte perfectionist si devin obsedat si cu cele mai mici greseli, deci prin urmare imi e destul de greu sa apreciez cum se cuvine ceva fan-made 4. It's just not my cup of tea

#9
Hey there si bine ai venit pe Animezup. Sa intri pe chat si sa fii activ daa? 21 Anyway eu sunt Simple si ma bucur sa te cunosc, iar intrebarea mea este ce iti place sa faci in timpul liber si care este scriitorul si/sau cartea sau manga-ul preferat? Si care este ciocolata ta preferata
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#10
Sal'tare! Crazy-monkey-emoticon-189
Bun venit, mosule~
Meh, ca si tine, chiar imi lene, sunt plictisita sa iti fac aici un poem si toate cele. Mai toti care au trecut pe aici au tot intrebat de pisici ~
Husky, iti plac? Ca doar e vorba de caini aici~

Cam atat~ nu am inspiratie, cum am mai scris...

Bun venit, again~ and have funSasuke
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)