Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting much? o,o

#1
Here's the idea : eu si cu goddess am vorbit sa ne intalnim in Bucuresti undeva sapt viitoare .Eu ajung pe acolo cam Luni si nu stiu exact cat stau.Important e ca ma pot intalni cu Godd si vreau ;3
Acum,am vazut ca si Yamamina este din Bucuresti and I was like : Why not a meeting ?4
So,cine e de prin Bucuresti sau poate sa ajunga acolo orz stuff like that e binevenit sa ne zica aici in topic, si facem un meeting somewhere in centru maybe..oh well,nu conteaza,important e sa strangem ppl [dar nu am nimic impotriva daca o sa fim doar 2 sau 3 21 ]
LOLNOPE

#2
Good idea Mitzu-chan!....Eu sunt de acord si vin oriunde se tine meeting'ul, chiar si intr'un canal o.O....adica...nu pot rata o discutie geniala legata de DMC si games...si other stuff...and hugs...let's not forget the hugs *_*
[center][Imagine: SOTW2-House.png][/center]
[center]~only God doesn't believe in...God~[/center]


[center][Imagine: 1241698538_scrubs-party.gif][/center]
[center]Trolebuuuuuuuuuuuzzzzzzzzz[/center]


[center]Do you know a woman who hates herself enough to date me?[/center]

[center][Imagine: chibi_2605.gif]
Pompertziu Fulangesh, chibi-ul lui YamaMina
[/center]


#3
Daca se strange ceva mai multa lume, poate vin si eu 10

#4
M-ai uitat huh pe mine, 17 you're beloved 45 Normal count me in 15 Daca asta te implica pe tine si goddes . App zi lui Goddy-chan sa foloseasca stie ea ce, ca ii iau cadou 7 castraveti si ceva yaoi, iar pt tine 19
Ne vedem acolo 5 ma rog stabilim noi unde va duc pe unde vreti

#5
postez postez stai linistita T.T
cat s-a rugat de mine mitzu ei s-ar putea sa vin dar cum ziceam s-ar pute, nu stiu sigur ^^
happy know?^^ am postat65

#6
Well..in principiu pot...acum ramane sa vedem unde ne intalnim etc etc..cu mn , mitzu si yama-chi topicul dmc si alte jocuri o sa faca cam 50 % din conversatii....apoi separat dante,cloud,date,yukimura,nero CEALALTA 50 % 24...si daca nu...mrr..le iau deoparte si vb doar noi 3..humpf....doar o chestie...daca urlu pe strada 'kyaaa'..la auzul unui nume/joc/anime/manga..etc care-mi place....pls don't throw me away *puppy eyes*
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#7
Ce as veni si eu T_T Dar bucuresti e far away si eu sunt stuck acasa.Ca as fi si eu in 50% aia in care am vorbi despre Date si Yukimura.Cu DMC nu le am,da` o sa ma uit si la ala 21 Daca va vedeti,sa faceti poze! XD si sa va filmati xD Ca vreau sa vad cum a fost.Si s`o vad pe goddess cum vb despre Date ca`i superhot etc In Constanta de ce nu veniti T_T
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#8
I can come to Constanta 8D Doh,doar stau aproape.Buba e de ele..oricum,vad ca topicul ala cu udne mergeti in vacanta e paragina si nu am stabilit niciun meeting in constanta sau mamaia *slaps her forehead*
LOLNOPE

#9
AZI,ORA 14:30 ,LA UNIRII IN FATA LA MC'DONALDS.
Noi ne-am hotarat sa mergem apoi aici unde putem bea un ceai ca in Japonia si discuta diverse chestii 4 Probabil aici vom sta cel mai mult asa ca daca mai sunt doritori ne gasiti acolo cel ma probabil.
LOLNOPE

#10
Bah, lasa ceaiul ca am ramas fara curea. Ziceai de mine ca sunt perversa, dar Mina m-a violat. 21 Oricum imi era dor de tine, si de abia asteptam sa te vad si pe tine si pe Mina ( mai ales ca surpriza a venit din partea Minei and i was like omfg *.* ) , sunteti atat de dragute, sper sa mai avem astfel de meetinguri. Omg si saraca de tine ai indurat atat de mult cu ceaiul ala 24




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)