Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Cu "Looking for Alaska" am inceput si eu, and then I got hooked on Mr. Green.
Ah, how I miss reading for pleasure. Cred ca ar trebui totusi sa ma pun sa invat ceva azi, ca daca nu iar dau in mental breakdown and all ._. Si maine competente. Myay, not.

Ah, GoT spoiler ahead.
JOFFREY IS DEAD YES, in sfarsit moare cineva care chiar ma enerva. inca putin si sunt la zi.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Este!!!! School's over!!! Now I can try to achieve my greatest dream...this summer it will be a special one. I can feel it
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

What greatest dream?
I envy your freedom. But yay for you either waaaay! Heart
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

This summer I want to achieve my greatest dream. Or at least to try it. I want to...to become a hero 9
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Simpulet, succes si sa ramai intreg! C:

Ah. Eu tot am zis ca aman sa vad filmul in august dupa ce termin cu admiterea... dar, Luu, ma faci sa vreau sa il vad acumaaaa! :c (sacrific 2h din timpul meu pretios... sper sa nu inund camera cu lacrimi prea tare) siiii..Ash, yep. Si mie mi dor de diacritice :v

Succeeesss cu examenele guys :3

Ps. Azi noapte am desenat. Not even sorry. Meh. Si am stat si pan la 7 treaza ca sa fac la bio.. well. 35 de zile ramanse :c
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Batuta in cuie fie persoana care a ales ca examenele la Teoria Literaturii si Kanji sa fie la o zi distanta unul de celalalt. Credeam ca sunt in stare sa imi calculez timpul astfel incat sa pot termina cu invatatul pentru amandoua, but heck, m-am fraierit singura. Again. Bahahaaa! Asa ca m-am hotarat sa imi canalizez toata energia pe kanji, sa le invat bine pe toate, sa scot un 10 si sa-mi bag picioarele in ea de treaba, iar la T.L. sa merg in sesiunea de restanta ca alta sansa nu prea am. Frumoasa tare studentia asta. 21
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Realizez, cam cu intarziere, ca am de facut 3 proiecte pentru examenul de maine, deadline-ul de trimitere al lor fiind astazi. Sublim. De ce trebuie sa trec pe la biblioteca in fiecare sesiune? Damn GoT. (si acum damn John Green).
Iar de diacritice imi e tot mai dor! Simt ca lipseste ceva ...

Agrona, nu e ca si cum iti poti planifica timpul de invatat *laughs* De fapt, poti, dar nu stiu cat functioneaza. In cazul meu n-a functionat niciodata, in ciuda faptului ca inca incerc.
[Imagine: gif_400x200_c5172a_zps34750d67.gif]

- Horror and moral terror can never be exonerated. They have no real value. Pure evil has no real place.

Da, si eu tot incerc. Degeaba. I feel you. 21
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Guys, asta nu suna tocmai incurajator T_T si eu mi-am facut program pe astea cinci zile si daca nu ma tin de el, panica se numeste *goes away to cry away* plus ca e unul slightly imposibil but well.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Ma simt de parca as vrea sa sar in cel mai adanc put din lume asemenea unei monede simple ce cade cu o viteza foarte mare
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 260.342 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 81.544 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.978 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 144.628 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 161.666 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.184 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.654 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.302 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)