Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konbam wa !

#1
Salutare Anime Zupia !!!

Am venit pe forum ca sa imi fac muuuuuuuuuulti prieteni !!

Am auzit numai lucruri bune despre acest site , tocmai de aceea am ales sa ma inregistrez aici .

Eu am doar 15 ani . Am auzit ca adminul de aici nu prea iubeste copiii dar eu sper ca acest lucru sa nu imi afecteze sederea aici .

Daca aveti ceva intrebari , sa nu va abtineti sa mi le puneti .

Mai vorbim ... Ja !

#2
Bine ai venit pe Animezup, Athelfirth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
eu am mai auzit de tine pe undeva,nu stiu exact unde.
In fine, faza cu adminul e gresita,in mare parte. Pe aici fiecare e liber sa faca mai ce vrea, intre anumite limite. Eu am 14 si nu m-a decapitat nimeni.

well,ca intrebari..fata/baiat? De citit,citesti?
Doar atat :] Bun venit si distractie placuta

#4
Lolwut? Cine ti-a zis ce? O.o *laughs*
Eu am 13 and I am ALIVE.
Pai bun venit pe forum ;D Have fun here si am auzit si eu de tine si nu mai stiu de unde,lol.Errr,ce zodie esti?Ce animeuri ai vizionat?Dar manga?
Hmm,cam atat pentru moment

Fufufufu,buh bye
LOLNOPE

#5
Jigouku nu cumva ai fost pe un site moderat de anyoka ? Puteam sa jur ca am dat pe acolo de tine Athelfirth pentru ca si eu am auzit de tine. xD ( si nu lucruri bune- dar nu comentez) iti zic eu ca marina nu uraste copiii, e chiar foarte draguta, insa nu o calca pe coada. 19 Nici Flaw sa stii.
Anyway mai multe despre tine?

#6
Mie imi place foarte mult sa navighez pe Internet . Descopar lucruri noi la fiecare pas , cunosc tot felul de oameni ( mai bine zis alter ego-urile lor IRL ) si observ felul cum acestia se comporta .

(25-07-2009, 12:07 AM)Mitsukai Yoru A scris: Jigouku nu cumva ai fost pe un site moderat de anyoka ? Puteam sa jur ca am dat pe acolo de tine Athelfirth pentru ca si eu am auzit de tine.


Te referi la acel jeg de "site" numit Orizont2100 ?
Oricare om intreg la minte nu poate sa ramana acolo pe veci pentru ca te tampesti de la cata prostie zace acolo ^^ . Nu mai sunt membru acolo demuuuuult !!!!!!1

(25-07-2009, 12:07 AM)Mitsukai Yoru A scris: xD ( si nu lucruri bune- dar nu comentez) iti zic eu ca marina nu uraste copiii, e chiar foarte draguta, insa nu o calca pe coada. 19 Nici Flaw sa stii.
Anyway mai multe despre tine?

Nu ma refeream la Marina , pentru ca nici nu am auzit d ea in viata mea .

Ma refeream la domnu' din imagine .... Il recunoasteti ?

http://i729.photobucket.com/albums/ww299...7_1406.jpg

Vreau sa ii demonstrez ca nu sunt "un pustan tampit lipsit de viata sociala , ratat , lingusitor ordinar si cretin" cum acesta mi-a spus pe fata pe forumul Manga Anime .

=============================

Si daca tot sunt pe un forum de ANIME , vreau sa va spun ca mie nu imi plac ANIME-urile cele noi ( aparute dupa anul 1999 ) pentru sunt toate ieftine si sacadate . Le prefer pe cele vechi precum RAnma 1/2 ; Maison Ikkoku ; Urusei Yatsura ; To Heart iar ca filme ANIME preferatele mele sunt Akira si Barefoot Gen ( 1 si 2 ) .

#7
Athelfirth, aici nu avem voie sa facem reclame. De aceea nu am zis nici eu numele forumului, sincer nu am mai intrat de mult si nu cred ca o voi face prea curand. Cat cu domnul din imagine, sincer nu am auzit pe nimeni sa se planga de el pe acest site, ca nu i-ar placea copiii. Din contra, nu pot decat sa-i adresez multumiri, de fiecare data cand am avut o problema pe site el a rezolvat si daca stau sa ma gandesc el nu este obligat sa stea la cheful nostru, cand avem probleme si astea, zi de zi. Sunt probleme voastre, nu ma bag. 71 Tu stii ce stii, eu nu stiu nimic despre subiectul asta.
Nu aveam de unde sa stiu ca nu o cunosti pe Marina, asta pentru ca 1) Ai zis admin, nu te-ai referit daca fata sau baiat, 2) Pe ea o vei intalni cel mai mult aici.
Anyway, bun venit pe site hug si sper sa te distrezi, sunt useri foarte ok (mult mai ok ca mine ) si iti va placea.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)