Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

#31
As muri de ras si i'asi zice sa inceteze ca o sa mor curand 24

Ce ai face daca Madara te-ar transforma in Deidara?

#32
Ai ai ai ai 8 Ce n'as face 8 in primu rand il omor pe Sasuke k m'a omorat O.o Cum a sunat asta 24 si nu imi vine sa cred ca am zis k il omor pe Sasu U_U

Daca ai merge la un bar si ai da de Itachi beat ce ai face?
[Imagine: EnvYQ.png]

#33
L-as intreba daca s-a distrat ... as risca probabil sa il duc acasa ca sa nu faca vre-un accident dar nu stiu ce ar pati in rest 21)24

Next : Cum ai reactiona daca ai afla ca prietena ta cea mai buna este Ino ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#34
O.o 22 Nu stiu. Nu prea imi place de ea.



Sa zicem ca Naruto te-a tuns ca Shizune. Ce i'ai face?
[Imagine: EnvYQ.png]

#35
Ce nu i-as face ... tunsoare de gaina cheala in primul rand ... nu ca Shizune nu ar fi tunsa ... bine ca sa zic asa dar nimeni nu are voie sa puna mana pe parul meu fara sa ii dau voie 45

Next : Sa spunem ca ajungi in echipa cu Shino si Kiba ... si i-ai luat locul lui Hinata ... i-ai ceda locul ei ? [ nu de alta da se transformase in " Ce ai face daca " ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#36
Poi nu stiu depinde.106 Poate pe Naruto daca era indragostit de mine 21

Sa zicem ca Naruto ar vrea sa mearga cu tine sa il aduceti pe Sasuke inapoi. Ati fi de acord?
[Imagine: EnvYQ.png]

#37
Pentru binele lui Naruto si al Sakurei as merge bucuroasa insa daca ar fi dupa mine l-as omora cat se poate de repede 14

Next : Pentru Dei-kun :X Sa spunem ca Deidera ar reusi sa iasa din anime pentru o zi . Ce ai face ca sa il determini sa te i-a cu el ? Detaliat :d

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#38
Ohhh :X Ce as face 105 I'as promite ca o sa il ajut in uciderea lui Oro [asta inainte sa il omoare Sasu`] si as intra in Akatsuki in echipa cu el ca sa il scpa de Tobi 24 Si....si...si...nu mai stiu 21) Soory ca nu e foarte detaliat da nu prea am idei 9 Thx for question hug


Sa zicem ca esti la un interviu si reporteru iti cere sa spui cateva cuvinte despre Gaara-kun. Ce ai zice? [for So^Simple hug]
[Imagine: EnvYQ.png]

#39
105 Ce vise ...
Pai ce as spune : Am fost intrebata deseori despre parerea mea in legatura cu Gaara si in acelasi timp acuzata ca ii diminuez partile negative si totusi reale . Intradevar a facut multe lucruri de care nu e mandru insa a incercat sa se schimbe . Gaara este o persoana foarte interesanta cu principii de fier . Desi a avut o copilarie dezastruasa nimeni nu a incercat sa priveasca peste aparente si l-au tot respins . Totii oamenii sunt rai insa nici o data nu s-au privit pe ei pentru a vedea asta si , din pacate , Gaara a simtit asta pe pielea lui . Acum cand s-a schimbat are anumite convingeri foarte importante pe care toti ar trebui sa le urmam . Sa ii ajuti pe alti inainte de a te ajuta pe tine este un gand foarte nobil si dragut . Gaara arata bine si se comporta ca atare ... un exemplu uimitor de forta , curaj si determinare . Mulrumesc !

Next : Sa spunem ca tu ai fi creatorul animeului Naruto ... Ce schimbari i-ai aduce personajului Gay ? 21

Thx Dei-kun ! love you ! :X

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#40
Sh eu te iubesc hug Poi muuulte 21 In primul rand freza si sprancele O.o Ma bufneste rasu rau de tot cand il vad O.o Si dupa costumatia. Singurul lucru pe care nu i l'as schimba e atitudinea 21 Imi place ca e amuzant si are incredere in el si in elevii sai 21


Sa zicem ca esti la o sera si il vezi pe Zetsu. Ce ai face?
[Imagine: EnvYQ.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)