Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm Supergirl, stay calm.

#1

Sunt Alexandra and i'm supergirl. 5
Sunt zodia sagetator.
Ador tooot ce tine de arta [ absolut tot - i mean, desenez, scriu ( fic-uri, poezii, compuneri orice ), cant - ] .
Urasc cretinii si idiotii, matematica si geografia. Ooh ! si mai ales logica.
Ador zilele de iarna in care ninge, stau undeva in parc sau la cadura, cu prietenii si beau ciocolata calda.
Iubesc iarna si toamna, dar nu-mi plac sapunelile cu zapada.
Ador sa fiu adorabila si rautacioasa in acelasi timp.
Sunt fooaartee impiedicata si aiurita.
Ma inrosesc repede si din orice.
Sper sa-mi fac multi prieteni printre voi si sariti cu intrebarile daca vreti sa mai aflati lucruri despre mine ce nu v-am spus.

Big hugs. >:d<
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mini Chestia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well, lucru care mi-a ''fâlfâit'' în ochi a fost zodia. Yeah, săgeţile rulz. : > Welcome here mică chestie, să îţi faci prieteni şi toate cele. *smile*

Întrebăăări... Păi când ai spus că îţi place iarna şi toamne, mi-ai spus tot. ;x Oricum, am nişte ''curiozităţi'':
1. CiteÅŸti? Da? Ce?
2. Caramel sau ciocolată?
3. Te împiedici des? *lol, asta e, aşa suntem noi săgeţile, nişte lităl împiedicaţi o.o *

Eh, cam atât. Have fun! *hug*


Xoxo, Gumă.
[Imagine: 2mdflw7.jpg]

#4
Merci de primire. *Hugs*
1. Da citesc. Pai, cam orice imi pica in maini, manga, fantasty, hororr, love in general.
2. Nu pot alege. Ambele sunt buuuune ! !
3. Da. Foarte des si de orice. Nu se poate sa nu descopar cate o vanataie de fiecare data cand ma schimb. :]]

Tanks ! >:d<
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#5
Lol, alt sagetator impiedicat, avand in vedere ca si eu si fostul intram in categoria asta, sa zicem ca e trasatura de zodie 21. Ai si tu tendinta sa te lovesti de primul scaun in fata ta? Bine ai venit! Eu sunt Daiana, dar userii vechi imi spun Uber, Lia sau Mitt, il poti folosi pe care vrei ^^

Ai zis de genuri de carti, dar mi-ar placea mult sa stiu si ce autori, mai ales la capitolul fantasy. Eventual, carte preferata?
Presupun ca daca iti place arta, apreciezi si cinematografia, nu? Ceva titluri?
Daca esti sagetator, presupun ca iti place sa calatoresti, ai avut ocazia? Daca nu, ai vrea si unde?
Ce varsta ai?
Si din ce oras esti? 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Heeyaa Uber. Pai ca autor imi place Danielle Stell, iar cartea preferata a fost, ei bine au fost seria Fortele raului absolut. Um.. filme. Laguna albastra si Lebada neagra mi-au placut enorm.

Am 14 ani, dar fac 15 in curand, pe 10 luna aceasta. ^.^
Nu am ajuns inca, dar vreau sa trec prin Finlanda, Irlanda si Norvegia.
Sunt Bucuresteanca.

Big hugs. >:d<
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#7
Welcome here. Si eu intru la categoria impiedicatilor, gen. Sper sa te distrezi si sa fi cat mai activa. As vrea sa fim prietene, avem mule in comun. Ce gen de muzic asculti? Manga preferat? Cam atat imi vine prin minte acum. Take care si bun-venit din nou.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#8
Hi, dear ! :3
Welcome pe ZUpp.
Dmn, tu ai totul [inafara de zodie] in potrivire cu , chiar eu in persoana ^^. Mi-am gasit geamana, ieie. 21 Glumesc, dar chiar semanam la tot ce tine de 'atitudine'.
Paii, intrebari chiar nu am o.o ..
Cam atat.
Ti pwp pupic.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#9
Bun venit pe AnimeZup ! hug
Distrează-te, fă-ţi prieteni and so on.

Ultimul anime vizionat ?
ÃŽÅ£i place yaoi-ul ?
Ce părere ai despre liceu ? Dacă am înţeles bine, eşti boboacă xd.

PS: De preferat ar fi să scrii în toate posturile cu , culoarea negru :"D.

#10
Hellăw, Ale.
Bine ai venit pe zup, sper să te distrezi şi să îţi faci mulţi, mulţi prieteni. :]
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)