Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot Line Of Hell

#1
Asa cum era :shock: si death note online am gasit si HOTLINE of Hell cam mult a durat pana cand am gasito si m-am mirat ca la ora 9:30 puteam sa intru o fi ora in japonia

asa ca dati un scris peacolo poate Nu se stie ...?!

:angry: :angry: HOT LINE OF HELL :angry: :angry:


Sa mi spuneti si mie daca merge si daca apare fitita iadului ?? sau o sa fie solicitata !!!

Asa si mia dat o colega inca un link tot cu :

And this is the website:

HOT LINE OF HELL 2

Si cica zice :
p.s schimbati-va ceasul de la computer la 12:00 si veti putea intra pe site!
deocamdata nu am incercat

#2
Am spart yo gheata si le-am deschis pe amandoua....si chiar in noaptea aia a aparut Enma Ai cu o papusa...si akm am un semn pe piept!Joke.Nu s-a intamplat absolut nimic.La primul,dupa ce am introdus numele,am intrat intr-un alt site....iar la cel de-al doilea...dupa ce am introdus numele si am apasat pe trimite...a iesit din site.:1:
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
hot line of hell........ c bn ar fi daca ar merge.... da' toate astea sunt doar copii ale celui din anime, nici cum un site adevarat cu asa ceva.... sau elodia a fost vre-una din victime?? 4 si in legatura cu "http://www.jigokushoujo.com" nu e cine-stie ce... desi nu ma prea pricep la japoneza... m-am descurcat cu descifratul p-acolo (am avut un profesor bun :->) sunt mai multe "hotline of hell" dar nu cred ca vre-una ar fi adevarata.. la fel si death note online... daca ar fi mers... dirigu ar fi fost dus demult ....

http://i153.photobucket.com/albums/s231/...rl-hot.jpg

#4
Logic ca nu o sa se intample nimic....este doar o legenda....am auzit ca in japonia chiar este o legenda despre o zeita a iadului care ii razbuna pe altii (doar ca nu ii razbuna prin net or stuff) asa acum fani fac tot felul de siteuri pentru atrage atentia...eu una o sperii pe sora-mea ca am sa ii trec numele 21...lol si ea ma crede...al 2-lea link dat de tine chiar merge doar la 12...o chestie legata de info care e bun da doua clickuri si rezova...oricum idea e nice ^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
eto... eu nu stiu pe cine sa trec... asa ca nu va pot spune daca la mine a mers sau nu... but it's fun, and a good way to advertise 4
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#6
Eto... sa va zic verde-n fata xD

Primul link 24

<< Obiectul nu a fost gasit!

URL-ul cerut nu a fost gasit pe acest server. Link-ul de pe pagina de unde ati venit pare a fi gresit sau invechit. Va rugam informati autorul acestei pagini despre eroare.

Va rugam sa il contactati pe webmaster in cazul in care credeti ca aceasta este o eroare a serverului.
Error 404
honk.nexgam.de
Tue May 20 16:55:50 2008
Apache/2.2.3 (Linux/SUSE) >>

Al doilea 24

<< Not Found
The requested URL /kk was not found on this server.

hellish world/1.3.33 Server at jigokutsushin.net Port 80 >>

So ... mai are cineva link-ul? 21

#7
Primul link nu merge.
Al doilea ma duce pe alt site dupa ce tastez numele.
Pacat, chiar imi doream sa mearga in iad respectiva persoana.

#8
Ok...mie una site-urile astea mi se par o adevarata porcarie! Cei care le-au facut,nu au avut ce face...Toata lumea isi poate da seama ca asa ceva nu are cum sa fie adevarat...Cunosc prietene care au bagat nume pe site si nu s-a intamplat nimic 78 Eu am gasit vreo 4-5 site-uri, si la unul sau la doua parca, dak iti setai ora la calculator 00:00, mergea...In orice caz, site-urile astea mi se par o prostie...

#9
daca intrati aici ... http://www.jigokutsushin.co.nr/ ... o sa va dea o versiune in engleza dar este totul o gluma ... 21 nu s-a intamplat nimik Smile nu trebuie sa va setati ceasul de la comp la 12:00 merge si altfel ...

#10
Am incercat si eu toate saiturile cu fata iadului.iar cele date de tine la mine nu au mers mi-am setat si calculatorul la ora 0 dar tot nu a mers primul ,iar al doileaeste un alta site.Cat despre siteul dat your_dream a mers am scris numele, am luat papusa, am desfacut ata rosie si ... surpriza...Not Fond.Pacat mi-ar placea sa fie adevarat.Dar cum spune si la sfarsitul animeului "aceasta este o poveste fictiva,orice asemanare cu realitatea este o pura coincidenta".Desi eu cred ca exista rai si iad, cu siguranta nu exista Fata Iadului care te poate trimite in iad. este doar o fictiune.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.









Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)