Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ya\\\'!

#11
1:Telemeaua nu e tot branza?21)...Oricum, aleg telemea.E sarata, deci e buna.
2:Caiet dictando. Mi-ar fi mila sa distrug un bloc de desen, mai ales ca desenez cu picioarele.
3:Naruto. Imi plac mai mult personajele.
4:Sasuke...fara motiv. Defapt...nu-mi place mutra lui Kimimaro-_-\'\'
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#12
Bun venit pe Animezup...hug
Ce zodie esti?
Care sunt culorile tale preferate?{
Ce muzica asculti?Ce formatii/artisti?
Care sunt cele 2 cuvinte ce te descriu cel mai bine?
Ce te enerveaza cel mai tare?
Ciocolata sau vanilie?
Capsuni sau cirese?
Horror sau Action?
Winter or Autum?
Ce limbi stii sa vorbesti?
Camm atat...bye

#13
Hey! Merci si tie pentru intampinare! ^^
1:Fecioara
2:Verde, turquoise si galben
3:In general k-pop. Trupe am mentionat si in posturile anterioare.
4:Enervanta si neatenta
5:Momentele cand vizionez anime-uri cu secvente nu prea ortodoxe si intra parintii21
6:Ciocolata! I\'m addicted.
7:Capsuni. (ciresele fac viermi)
8:Horror
9:Autumn.Iarna e prea greu de suportat, mai ales ca sunt un sobolan ce prefera climatul cald.
10:Romana(poate e evident, dar unii nu stiu sa o vorbeasca nici pe asta), engleza(si britanica si americana, dar ma axez pe cea britanica) si putina franceza.
Thanks for questions^^
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#14
Hei! Bun venit pe Zup >;d<
Sper să te simţi bine aici, să îţi faci mulţi prieteni şi să te distrezi, că asta contează. Nu cred că am întrebări, s-au cam pus majoritatea. [deh`..mai nou aşa păţesc.] Nu ştiu ce să mai spun..cam atât xD

*Hugs`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#15
Multumesc ca ti-ai facut timp sa treci pe aici si multumesc pentru intampinare, deasemenea!^^
Cred ca va fi usor sa ma imprietenesc cu lumea de pe aici, tinand cont ca forumul e plin de persoane dragute si amabile. Merci din nou! Hughs! ^^
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#16
Welcome, Miruna ! Eu sunt Jess, încăntată de cunoștiință ! Sper să-ți faci mulți prieteni, să te distrezi și să te simți bine pe zup.

* Practici vreun sport ?
* Citești ? Care sunt cărțiile favorite ?
* De unde ești ?
* Ai văzut toate sezoanele din Criminal Minds ?

Încă o dată bine ai venit și sper să ai o ședere plăcută pe zup ! Suze dacă am repetat vreo intrebare dar nu am citit toate postările.
Btw, și eu ador Criminal MInds. :3
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#17
Hey, Jess! Imi pare bine!
1:Aici te dezamagesc, dar nu sunt genul sportiv. Dar daca pot sa incadrez la sporturi...invat dansuri coreene pentru diferite\'\'evenimente\'\' sa le zicem...Pana si la meciul de sfasrit de an le-am obligat pe colegele de clasa sa invete dasnsuri coreene pentru majorete21)
2:Ador sa citesc^^. Pai, prefer genul politist si ca exemple pot da cartile Agathei Christie sau ale Rodicai Ojog Brasoveanu. Carti favorite:Castelul palarierului-A.J.Cronin; Ascensor spre esafod-Noel Calef; Dr Jekyll and Mr Hyde-Robert Louis Stevenson;...si ar mai fi dar nu imi mai amintesc pe moment
3:Am mai mentionat, sunt din Vaslui-Husi.
44in pacate nu, pentru ca nu apuc sa il vad decat la tv-_-\'\'. Dar mi-ar placea sa ma apuc de el calumea si sa nu il las pana nu il termin^^
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)