Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey

#1
Bunaaa, sunt Anonymous. Cum sunt dornica sa stiu cat mai multe anime-uri, mi-am facut cont pe Zup.
Pai, sa va spun cateva lucruri despre mine: am 13 ani, in septembrie fac 14, imi place la nebunie sa ascult rock metalic, prea multe anime-uri nu am vizionat, dar sper sa fac asta in viitorul apropiat, imi place sa desenez personaje din anime-uri si iubesc cartile politiste.
Cam atat. Sper sa ne imprietenim repede!^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Anonymous!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Draga sis, bine ai venit 21 Ti-am indeplinit dorinta si am comentat 21)) Cu chiu cu vai. Filmul la care ma uit e foarte misto 21 Deci pe cat faci 14?

#4
Heya xD
Bine ai venit pe aici! Te primim cu bratele deschiseeeee laaarggg si iti uram spor la discutat-postat, subiecte gasesti, nu iti fa griji. Din lista ta de serii vizionate, care e preferata ta? Si ai un personaj preferat ce le intrece pe toate? Iti plac pisicile? Dar ciocolata? Ah si sper ca nu ai sa ne parasesti inainte de vreme. Asta a sunat morbid =]] dar cred ca stii la ce ma refer. Well, have fun and make friends, will you xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Salut, anonimo, bine ai venit pe Animezup unde sper ca nu vei ramane necunoscuta pentru mult timp si iti vei face un nume pentru tine insati printre noi, poate chiar sa ma depasesti pana si pe mine in popularitate 21 (desi e greu de crezut, dar miracole s-au mai intamplat :p). Daca ti-ai facut deja cont aici si te-ai prezentat atat de frumos, te poti considera deja prietena cu mine (not in that way, guys XD). Vezi ce rapid se fac prietenii pe aici? So, nu ai de ce sa te temi, noi nu muscam, poate doar daca esti facuta din ciocolata 21. Eu unul te incurajez sa postezi 1-2 opinii despre acele putine anime-uri pe care le-ai vizionat, sunt sigur ca multi ar fi curiosi sa le citeasca. In rest, iti doresc sa te acomodezi usor cu mersul lucrurilor de pe aici si sa fii sociabila, it will be more fun, i promise.

Intrebari pentru a te cunoaste un pic mai bine: Daca ti s-ar putea indeplini o singura dorinta, care ar fi aceea? Daca ai putea sa fii transportata oriunde in lumea aceasta, unde ai alege sa ajungi?

Pe curand!
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Ma bucur sa va cunosc pe toooooti.hugChiar si pe tine Anne. 21
Acum raspunsurile la intrebarile voastre:
Pentru DeDal N.:
Pai, imi place foarte mult Naruto, pentru ca este anime-ul cu care eu am crescut, desi nu sunt la zi cu episoadele din Naruto Shippuden.
Daca am un personaj preferat? Normal. Il ador pe Sasuke arata asa de bine si mereu citesc ficuri +16 cu el *dirty mind*.
Pisicile nu prea imi plac, imi plac doar cele negre cu ochi albastrii. De ce? Pentru ca negru este culoarea mea preferata. De ce cu ochi albastrii? Pentru ca merge de minune cu negru. Eu prefer mai mult cainii. Si iubesc ciocolata, mai ales Milka cu oreo, caramel si mor dupe trufe.
Stai linistit sau linistita (nu stiu o_O) nu scapati voi asa de usor de mine.
Pentru Ulquiorra:
Printre multele mele dorinte, as vrea sa se implineasca cea in care eu sa fiu Sakura in ficurile SasuSaku +16. Le adooor!
Daca as putea sa fiu transportata oriunde in lume, as alege Japonia, pentru ca este o tara cu traditii si culturi foarte frumoase, dar si pentru ca este sursa anime-urilor.
Va multumesc ca m-ati primit asa de calduros. In momentul de fata simt ca ma topesc ca o ciocolata. 3
Daca mai aveti si alte intrebari, va raspund cu bucurie. pupic

#7
Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Wuelcam,wuelcam si toate cele bune!! Ne bucur cu totii cand vedem useri noi ^_^ Sper sa-ti placa de noi si de asemenea sper sa vrei sa fi un user activ. Cred ca deja te-ai acomodat pe aici asa ca nu-ti mai retin atentia prea mult 10
Intrebari..intrebari..hm... Da,am una!! Cum ai aflat de noi?
In rest simte-te bine,posteaza si fa-ti cat mai multi prieteni!
Ja ne. pupic
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#8
Mersi, yzzy!pupic
Pai, mi-a spus o prietena de forum. L-am vizitat mai intai si mi se pare super tare, dar pacat ca nu multi si-au facut cont si dupa l-au parasit. Nu prea e multa lume pe aici, dar ma rog.

#9
Bun venit hug . Eu sunt Ingeras si nimeni nu are ce comenta la aceasta alintare, miau! Cum nu sunt useri, poi noi astia ce suntem? 21 Ok, hai sa nu te iau din prima.
Cum ceilalti au pus multe intrebari, meh, mie nu mi-au lasat nimic decat sa-ti spun sa vizitezi sectiunile de animeuri si sper sa gasesti ceva ce te va atrage si daca deja o parte din ele le stii, ne-ar placea sa-ti lasi o parere.

Iti place sa desenezi? (eu sper ca da, sa-ti pot vedea minunatiile)
Iti place fotografia?
Dar sa canti?

Stai!!!! Ai zis cumva ca citesti fic-uri SasuSaku sau ceva de genul? Ohh, poi stai, avem si la Sectiunea de Fan Fic(tion) o groaza de ficuri de genul, sper sa-ti placa, ce pot spune, Sasuke e tare hot Crazy-monkey-emoticon-084 in toate descrierile alea .... ups, sunt ingeras, firar sa fie. Gomen!Crazy-monkey-emoticon-036
Te rog sa-mi scuzi iesirea, dar mereu ma entuziasmez de noi useri. Sper sa fii activa 4 Am sa-ti dau multe huguri

Deci primul hug

*hugs*
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#10
Ma bucur sa te cunosc, Ingeras.
Raspunsurile:
Da, imi place sa desenez, mai ales personaje din anime-uri.
Da, imi place fotografia, imi place mai ales sa fac poze la apusurile de soare (ca doar pe astea le prind), dar nu imi prea place sa-mi faca cineva poze.
Imi place sa cant, dar cand sunt singura si nu ma aude nimeni, pentru ca am o voce de sparge geamurile.
Daca mai aveti si alte intrebari, nu ezitati sa le puneti.
*big hug*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)