Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello everybody

#1
Suntem: Maddy(M44) si Chrisu(Ch) ..ne place sa scriem impreuna pentru ca ne completam ..scriem pe roluri nu separat...Speram sa va placa cea ce cream noi...and we're happy to be here ...
:zuppy23:

#2
Bine ai venit pe Animezup, M44Ch!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ati venit pe forum postari fericite si am doar o intrebare
Ce animeuri va plac?
Si inka o data bine ati venit pe forum ^_^
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#4
Nanami-chan normal..e bine sa iti faci prieteni noi...Smile

Tamaki pai in priviinta mea Chrisu ce mi'a placut foarte foarte mult a fost Naruto fiind primul si mai sunt Smile....
Iar in priviinta M44 stiu doar ca are foarte multe animeuri preferate ...O sa o intreb pentru orice eventualitate Smile...

Si multumim mult pentru urari hug...Speram sa nu va dezamagim... :bye: pupicpupic[posturi unite]
M44: Multe de la Elfen pe o raza lunga pana la Marmade melody (pe care insa n-am avut rabdare sa-l vad ... ),si momentan sunt cu shonenurile gen Naruto,Bleach,DGM si KHR

#5
Hai salut fetelor.

Bla bla bla, să vă distraţi.Scrie mai sus tot ce trebuie să faceţi.

Questions pentru amândouă, deci răspunde-ţi pe rând.

Q1:Care este animeul vostru preferat?
Q2:Ce muzică ascultaţi?
Q34e unde sunteţi?
Q4:Ce zodii sunteţi ?
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#6
2 în 1 21 Cool. N-am mai văzut aşa ceva 21
Bun venit pe forumul terorii, al spaimei şi unde o să aveţi parte de aventuri întunecate şi periculoase. Nu mă luaţi în seamă, îmi plac lucrurile întunecate 65
Some questions:
Ştie vreuna dintre voi să se dea pe skateboard sau snowboard?
Ce creaţi? Ficuri, desene, poezii...?
Ce cărţi vă plac?
Vă place muzica rock, metal, punk? [ eu sunt un fan dedicat :X ]

Să aveţi parte de multă teroare aici! :bye:
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#7
Maddy(M44):A1: Sunt multe de insirat dar momentan ma zbat intre Katekyoushi Hitman Reborn si Naruto Shippuden
mada is typing...
A2: In general rock si indie,cu subgenuri..Uneori si Metal.. Mainstream mai rar,dar ascult si de-ala destul.
A3: De unde esti? Din Bucuresti..! (rimeazaa x3)
A4: Sagetatoanta..desi nu ma prea port ca una de ceva timp :} 4 Decembrie has got the power

Chrisu(Ch):A1: Vampire Knight
A2:Electronic;Rock;Rap;Alternative(sunt putin mai ciudata :eto: )
A3:Bucuresti
A4:Gemeni 31 mai


Sankyuu~ de urare :} Ne vom integra si in partea intunecata de pe-aici ,I'm sure.. De snowboarding sau skateboarding ,din pacate eu nu ma pricep... poate prietena mea.Cat despre creeatie..Am tot facut la ficuri,.unele requesturi,altele bazate pe roleplay cum am postat me and my buddy aici pe site.Eu personal m-am reapucat de desenat fanart acum cateva zile,iar despre poezii..ma apucasem sa compun intr-o perioada insa nu e chiar stilul meu :} .In schimb colorez digital pe cand apuc.. Am scos deja vreo 30 de colorings asa.. Dar sunt la inceput,incerc sa ma perectionez. Ce carti imi plac? pai... hah.. Citesc mult,dar nu carti.. Citesc cand apuc. Pe net de obicei si numai in engleza.. Mi-am luat si best-sellelurile "Artemis Fowl" collection care cica face furori prin America or so I heard. E vreme buna de cand nu m-am mai bagat serios in carti. I do read alot..Dar nu vrei sa stii ce : ).And you? Tu pari stilul careia sa-i placa horror books .. or mistery. Cat despre rock/metal/punk.. Cum sa nu ? Ah,cum sa nu? .. Really now :3 m'am dat pe.. the punk side..mai nou. Am inceput cu alternativu... apoi am tecut la metal..Now I'm onto the punk side of rock music.
Thank you de intrebari :} si de friendliness.. This was M44.. Ma recunoasteti dupa engleza/romanian mix used.

#8
M44, dear, I'm a boy, not a girl . Everyone says this when he or she meets mee :yada: I'm a boy people!
So, cărţi, de obicei cistesc mystery, horror [cum ai zis şi tu], dar îmi plac şi cele fantasy [îmi plac elfii :X ] .

Şi, dacă tot te-am îtrebat de muzică, ce formaţii îţi plac?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#9
Hmm... in primul rand sorry.. XD About the mistaking your sex thingy..It only makes you more epic and awesome. Si prietena mea s-a prins ca esti baiat :} deci ma scuzi. Interesant ca iti place fantasy..Cat despre trupele mele favorite... Sunt o gramada imensa.. in schimb o sa dau numele ultimelor trupe pe care le-am ascultat in ultimul timp..e mai usor asa. Sun of rust ar fi,Family force five, Egypt Central,Blowsight,Marianas Trench,Stereoskyline,ATL,Forever the sickest kids, Korn..,The academy is ,The friday night boys. Astea printre ultimele chestii pe care le-am ascultat zilele astea.. Am inceput de la Simple plan si Linkin park.. Apoi am dat-o pe evanescence si breaking benjamin si skillet. Acum pe un stil mai punk.Am incercat sa ascult si british rock sa vad cum e...

#10
No prob, se mai întâmplă să greşeşti 3 . Şi eu ascult THe friday night boys. Nu prea des, dar îmi plac câteva melodii. Linkin Park, ador formaţia.
Dacă tot vorbim de formaţii, ai ascultat vreodată Nightwish, Nickelback sau Sonata Arctica? Cântă mişto. Ar trebui să asculţi. Şi dacă da, ce melodii îţi plac?
And...another question: Ce culori vă plac?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)