Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heey Guys, Loki here! :D

#1
Buna tuturor, ma numesc Loki (I'm not giving you my real name, it sucks -.-). Am 17 ani, sunt din Timisoara, I love anything anime related (I mean, come on, that's why I'm here right?)
Daca vreti sa stiti ce genuri de anime imi plac, take a look here http://myanimelist.net/profile/RavenEye (sunt prea lenes sa enumar titluri acum, maybe later).

Imi place sa cunosc lume noua, making new friends... hope you guys are cool.

Nu stiu, I usually suck la chestii de genul asta, so daca aveti intrebari, go ahead and ask. 4

Nice to meet all of you!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Loki!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hellău Loki hug Sper să îţi faci o grămadă de prieteni si prietene, pari cool, deci nu cred că o sa îţi fie prea greu. În acest caz nu are rost să te întreb care sunt animeurile preferate, right ? :]] Păi, cateva întrebări aşa de început :

1. De unde eÅŸti ?
2. Ce gen de muzică asculţi ? Îţi place metalul/rockul/dubstepul ?
3. Care este cartea ta preferată ? : >
4. Chiar nu ai de gând să ne dezvălui adevăratul tau nume ? :]]

That's all. Sper sa te acomodezi repede cu Animezupul : > Hugs ya and take care :]
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#4
Chiar par cool? mersi 21

Pai hai sa raspundem pe rand 4
1. Sunt din Timisoara, am precizat
2. Ascult doar metal si rock actually. Cu dubstep-ul ma impac, dar nu sunt mare fan.
3. Carte preferata? Nu prea citesc, dar Agatha Christie e una dintre preferate
4. Only if you behave 21

#5
Salut, Loki, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul, nu prea le am cu introducerile formale, pompoase şi date peste cap.
Eu mi-s Teh. : )and my real name doesn't suck at all * laughs* nah, I guess I just like (love) it.

FMA Brotherhood I see on the list as favorites... I loved this one ( şi mi-a plăcut mult şi FMA chiar dacă l-am văzut ages ago şi nu îmi amintesc chiar tot, dar Brotherhood e mai bun ... I guess ) şi Death Note there, I loved that too. Bakuman? încă nu am reuşit să îl văd, dar vreau să termin odată the first season, mean... really, nu ştiu, parcă va fi şi un al doilea? sau? anyway, the thing is nu mai ştiu pe la ce episod am rămas ( Nizuma Eiji, the total freak is one of my faves lol )
Mi-e lene să mă uit şi la lista întreagă de animeuri, actually.

Agatha Christie, zici? Şi mie îmi place. În special cărţile cu detectivul Hercule Poirot ˇˇ

Movies?

Ca un tip pe care l-am cunoscut acum câteva săptămâni... hai să îţi ghicim numele *laughs* şi începem a înşira, Valentin, Sorin, Cătălin, Marin, Ion, Daniel, Florin, Vlad, Victor, Mircea... şi lista continua la infinit. Ştii ce era funny? Niciodată nu se ghicea numele.
tho I'm a girl and the names were female names.

Anyway, I'm such a non sense, like always.
Şedere plăcută.

#6
Trebuie sa vezi Bakuman, that's an order. (glumesc, dar totusi, watch it xD). Sezonul 2 trebuie sa apara acuma prin septembrie, il astept de ceva vreme. Refuz sa citesc manga pentru ca vreau sa vad ce se intampla in anime si sa fiu surprins xD.

FMA Brotherhood e chiar mai bun decat the original, respecta povestea din manga si are si un ending mai bun (nu mi-a placut ending-ul din seria originala, care in rest, totusi a fost o serie buna).

Movies, Action (you know for fun, where shit blows up and people die 21). Dar la modul serios, sunt un adept al filmelor mindfuck, you know, with twists and shit like that. Always loved psychological thrillers, mad after them O.O.

And good luck guessing my name, nu va fi usor, my friend 19

#7
Welcome there!!Is more fun...pai sau pus intrebarile dar totusi numele??
Manga servesti??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#8
Manga nu prea, singura manga terminata de mine e Pluto (o recomand, e geniala).
In rest, mai am vreo 2-3 la reading, da merge cam greu 21

Fun fact, nu citesc manga, dar traduc xD. Lucrez ca translator pe maz. 4

#9
O chestie penibila xD....welc' here.=_=..

Intrebari,n-am atm pentru ca ti s-au pus cam toate..

Anyw,have fun'Smile

#10
Oh, new zupper.
Nice to meet ya. :3

Întrebări.
1. Care este filmul tău preferat?
2. Te uiţi pe net la chestii gen Annoying orange, Barely Political, etc etc? 21
3. Ce părere ai despre site?
4. Ai să ne surprinzi şi tu cu ceva? (FanFic, Fotografie, AMV etc.)
5. Ce părere ai despre urşii Koala 45 24?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi guys ! wolfie 3 3.479 10-05-2016, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.244 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Heey! Debbie 6 2.357 31-08-2013, 01:20 AM
Ultimul răspuns: Alii
  Hey guys! Mitsukai Yoru 6 2.638 09-07-2013, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.863 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Hi guys:D AlienArtist 5 2.630 15-12-2012, 08:14 PM
Ultimul răspuns: AlienArtist
  Heey ! ;3 Georgi15 3 1.867 04-12-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Georgi15
  Banzai!!Hello guys! Elya_Ella 10 4.895 05-12-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Hey guys! Sixpounder 10 4.686 11-10-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Julliette .
  Hey guys! Marina. 11 5.964 20-11-2010, 06:09 PM
Ultimul răspuns: Marina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)