Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Golden Boy

#1
Singurul ecchi pe care l-am vazut este Golden Boy. Insa il recomand tuturor care vor sa rada si sa se distreze.
Prima data am vizionat un AMV Golden Boy care m-a amuzat teribil asa ca am decis sa caut si anime-ul, sa vad daca e intr-adevar atat de bun! Si intr-adevar, isi merita reputatia!
Am ras sa mor vizionand cele sase episoade ale sale! :lol: Oscileaza de la un umor de toaleta ( uneori la propriu ) la un umor de calitate insa mereu reuseste sa te binedispuna! Prezinta aventurile unui tanar ex-student, ce abandoneaza facultatea tocmai inainte sa o termine. Desi lasa mereu impresia de tantalau la inceputul fiecarui episod, la final descoperim mereu ca este de fapt un geniu. Destul de stereotipica povestea chiar... El se indragosteste de sefa/colega sa de munca, ea il dispretuieste, este dat afara si pleaca, iar la scurt timp sefa/colega descopera cat de talentat este el de fapt si ca s-a inselat in privinta sa si incearca sa il prinda din urma insa el este deja departe, pedaland pe bicicleta sa!

#2
L-am vazut, dar ce sa spun....Kintarou pe la sfarsitul ,,Lectiei 6" ma facut sa casc intr-un mod sinistru si sa incep sa numar petele de pe ochelari.......; la inceput suna promitator but dupa aceea.....37 si parca la ultimul ep m-a mai resurcitat saritura sa faimoasa , cea cu bicicleta (man a fost tare-n ,,nuci"!).
Toata povestea era despre cum K reuseste sa treaca peste toate obstacolele, desi parea un ,,maimutoi afemeiat", el reuseste sa invete din toate acestea..... neahh awfull
Oricum nu zic ca nu merita vazut, gusturile nu se discuta, are si parti bune - grafica buna, momnete ecchi ok, vedeti voi....(4 ho didn't saw it)
ja

#3
Mai mult o serie de ova-uri decat o serie clasica este printre preferatele mele. Nu din pricina ecchiului, care este doar de fundal, ci din pricina personajului principal. Kintaro este genul meu preferat de personaj. Aparent necunoscator este capabil sa invete foarte rapid si prin ambitie absoluta sa treaca peste orice obstacol.

Finalul este o reuniune a personajelor intalnite mai devreme si ne arata cum aparitia lui Kintaro in viata lor a facuto mai buna. Un anime destul de usor si scurt ce merita vazut
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)