Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX doar

#31
Îmi place ultima semnătură, e chiar cute. Foarte reuşită, mă rog aşa mi se pare mie. Nu e complicată şi nu are prea multe efecte aruncate aiurea. Textul se vede ok, I mean, its not like a freak text where the pixels are gone in Hawaii. Are un aspect foarte drăguţ, liniştitor.
De fapt, chiar se vede aşa un fel de armonie , între culori şi efecte , ah plus că e destul de ordonat. Vreau să zic că nu e un haos din care nu poţi înţelege nimic cu brushuri şi efecte aruncate la întâmplare [ de asta îmi place ] , e foarte drăguţ <3 .

Şi semnătura dinaintea ultimei postate mi se pare reuşită. La fel, are un aspect foarte ordonat, şi are calităţile menţionate mai sus dar nu îmi place cum te-ai semnat pe acesta, la scris... deşi nu se vede cine ştie ce clar, de fapt cred că asta e problema, zici că în construcţia literelor pixelii sunt plecaţi în vacanţă pe părţi diferite ale planetei. I mean, trebuia ceva mai.. Huhu, duuuunno, limpede să zic aşa. În afară de asta îmi place.

Oricum se vede diferenţa faţă de cele dinainte, aşa că îmi place. Aştept şi altele =) .

#32
eh, am mai dat uitării acest topic, însă e în ordine....

1.
-

#33
(12-10-2009, 09:23 PM)Akasuna Lynn A scris: [Imagine: BrushToolJHKJLK.png]



A coment..................daca tot treceti pe aici....nu e chiar asa de rau sa dati un coment. pwase *puppy eyes*

Dintre toate postate, cred ca aceasta este favorita mea.
Ar mai fi cea de dinainte de asta, adica cea cu Beatrice din Umineko. Adica imi par mai bine lucrate, plus ca au elemente mai multe, din cate vad si c4d-uri O.o Da, am vazut ca si ultima are =P Dar nu atat de mult. Doamne, de cand n-am mai lucrat cu c4d-uri...
Ultima este cam simpla dar imi plac luminitele alea de la carte, presupun iarasi ca ar fi c4d-uri, daca nu ma insel, in fine, nu conteaza.
A da, vreau sa vad si av-uri, bwhahahaha!
> : D < Bafta Lynn =D

#34
aÅŸa........... I came back.

first
[
and the second -o( are Alany la signature )


( gargarita aia nu e cine stie ce scoaasa in mare evidenta, dar gargarita sta pe o floare roz......chestiile alea roze din parti....
-

#35
I'm back

I made a new sig and I don't know why but I like it

[Imagine: o5ten9.png]

coments, păreri, whatevă
[ încă ceva, observasem unul dintre sigurile mele la semnatura unui user odată.
Ppl, mai întâi cereţi acordul pentru a le folosi. 21 ]
-

#36
Well ... Ma intrebam cum arata gfx-urile tale si am gasit threadul ...
Acest gfx il ai la sig. Background-ul este dragut. Textul se potriveste.
Alte comentarii nu prea stiu, pentru ca nu ma pricep asa bine ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#37
[Imagine: rkaq69.png]

Tnx Nanami . chan. Sper sa-ti placa si acest
nou sig.
-

#38
Me here ^-^

Deci, vazand lucarile tale anterioare, sa stii ca imi place cum ai avansat, si ma refer la ultimul post. Foarte frumoasa ideea de a folosi c4d pe aceasta imagine, si in special culorile se potrivesc de minune. Desi mi se pare cunoscuta imaginea 39 nu pot zice unde am vazut-o exact XD

Oke, altceva nu mai am nimic de zis, asa ca astept si alte lucrari. ^-^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#39
new stuff


1. [Imagine: 2d9u3bq.png]


2. [Imagine: rkaq69.jpg]


3.[Imagine: 3166xc0.png]


4.[Imagine: 14e2oll.png]


5. [Imagine: o0we9g.png]

6.[Imagine: nvwswy.png]

7. [Imagine: 2d78nr7.png]
-

#40
http://lynnushor.deviantart.com/art/fly-...-159364578

wallpaper.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)