Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX doar

#21
[IMG]http:nsig.png[/IMG]

[Imagine: i451.ng]

^_____^ bye !
-

#22
azi am facut-o 21

[Imagine: Untitled-4-1.png]
-

#23
Okay,dude,trec si eu pe aici =D
Sa vedem,ultimul .. 39 Ai prea multe culori,iar fetele alea nu au nicio legatura una cu alta[ mentionez ca cea din stanga face parte dintr-un hentai O.o] .Efectele par ok,dar ti-am zis ,verde+rosu+galben=fail.
Penultimul mi se pare cel mai reusit.Eu am impresia ca e facut dupa un tutorial [*isn't always right*] .Font-ul e cam simplu,poate ar fi mers altul ..106 Uite,vezi,aici culorile sunt bune,nu sunt stridente.Maro+galben+putin rosu=win =D

BTW,nu iti mai sterge din imagini,pentru ca voiam si eu sa vad cat ai evoluat si toate cele,dar acum nu pot sa imi mai dau seama :<
LOLNOPE

#24
daca postul antrior mi s-a sters, voi reposta cele 2 siguri la loc.
[Imagine: legendaru.png]

[Imagine: sig2.png]

____________________________________

si asta de azi
[Imagine: askasg.png]
-

#25
eu nu ma pricep la asa ceva 22
eu doar voiam sa intreb daca faci si sig-uri la cerere??
in rest imi plac foarte mult sig-urile facute de uh succes in continuare pupic
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

#26
The first one is kewl, thumbs up pentru idee,unele elemente par cam in plus thou,like dunga rosie de langa fata tipului,uh? si pata mov care ii acopera fata este putin cam off, de obicei fata la render ramane cel mai clear,pentru a iesi in evidenta. Jumatatea neagra este cam plain in comparatie cu backgroundul de sus,care contine mai multe nuante, e bine sa pastrezi echilibrul in my opinion. Semnul de warning ar merge mai bine cu un shadow or smth care sa-l faca mai 2D,eliminand senzatia de stampila peste sig.
A doua chiar imi place,culorile sunt purrfect~ iar textul se potriveste de minune,ultimele 2 randuri sunt cam tricky de descifrat =_= take care at that.
Si ultima e cute, imi place continuarea marginilor, that's a big plus, frame-ul ar merge totusi egal in toate cele 4 parti,asa nu da senzatia de prabusire intr-o parte,in stanga fiind prea "liber". Cercurile albe sunt cam,orbitoare in compozitia predominant dark O_O too much dodge can damage xD albul simplu da senzatia de taiere a imaginii,si mai putin de glow (care probabil era idea initiala) Cause,for example,cel de langa mana fetei e really damn good.
Cam asta ar fi parerile mele,hopefully won't get killed anytime soon.

Ja'ne

[Imagine: wolf_run.gif]

[Imagine: Untitled-1copy.jpg]

#27
noile chestii pe care le-am facut azi. sunt semnate cu nikul asta ^^

edit
-

#28
[ultima e dezastru...nu stiu ce sa zic de ea...nu a iesit calumea ]

some critics...sfaturi cva. ?
-

#29
[Imagine: Untitled-4.png]

coments...coment...pwease ?
-

#30
[Imagine: BrushToolJHKJLK.png]



A coment..................daca tot treceti pe aici....nu e chiar asa de rau sa dati un coment. pwase *puppy eyes*
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)