Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Afirmativ. 4...fiindca imi place extrem de mult NARUTO/NARUTO SHIPPUDEN!!! 8 8 8 ...
Next:Ti-ar place daca nu ar mai exista scoala?(binenteles ca asta se va intampla cand o sa vad pe geamul meu porci cu niste aripioare mici si dand din picioare 21
R

Păi bănuiesc că am fi toţi la sapă sau la spart lemne fără şcoală. Personal, mă împac greu cu munca fizică so...
Next: ÃŽÅ£i place berea?

E prietena mea la rascruce de petreceri xP

next: Iti place personalitatea ta?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Oarecum... dar nici narcisista nu sunt xD.
Iti place ciocolata cu alune ? xD
Just the
way you know me..

Paaiii....:o16: 113 .Dar ma cam dor dinti.
Next:Ti-ar place daca ti-as fura bani? 15 19
R

Ar fi ingrozitor.Dar n-ar fi mare paguba pentru ca nu prea am ce sa pun in el....
Next:Ti-ar place sa locuiesti intr-o vila?
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

O...binenteles...eu stau la bloc nu e asa de rau dar mi-ar placea sa stau intr-o vila...si afirmativ lux total.
Next:Ti-ar place daca intr-o zi mama ti-ar incide usa sa stai afara fiind si frig si nu te-ar mai lasa sa intri?(sa zicem,imposibil...dar aici totui posibil :d )
R

Asta-i intrebare? Acum pe bune...exista persoana care ar raspunde afirmativ la asta?

Ai prefera ciocolata calda in loc de ceai?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Afirmativ...
Next:Ti-ar place mai mult la casa decat la bloc?(sau invers,uni locuiesc la casa alti la bloc :d )
R

Imi place sa stau mai mult la bloc, dar mi-ar place sa stau si la curte ca sa imi cumpar un labrador:X
Next: Iit place canalul Taraf Tv?21...scuze de intrebare dar chiar n-am avut ce sa pun106...
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]











Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 67.577 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.723 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)