Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Să desenez. Era unul din hobbyurile mele de acum vreo doi trei ani. Acum nu mai desenez aşa de mult căci mă dau foarte mult pe skate şi ies des cu prietenii în parc. Mai apuc să fac asta seara sau când mă trezesc. Încă îmi mai place foarte mult să desenez.

Faci parkour ?

Urasc parkour-ul si sa-l vad imi provoaca o stare de nervozitate pentru ca imi da impresia ca cel/cea care face acest sport poate cadea in cap 24 daca experienta e lipsa si vrea sa se dea mare , dar sa-l practic ? As cadea in cap imediat sau mi-as rupe o mana, orice e posibil. Anyway detest acest sport , daca se poate numi asa.

Next: Iti place scoala ? : >
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Iti place scoala ?

Cu siguranta.. o urasc ! Cui sa ii placa scoala ? Poate tocilarilor dar nici alora nu cred ca le-o place asa de mult cum ni se pare noua :]] Cu temele alea frate si cu invatatul. Iti vine sa te iei de cap cand iti da profa` cinci pagini de invatat. :]] Raspunsul meu cred ca este foarte clar. :]] =]] Deci :
Next : Iti place inghetata ? [ lol.. ]

Înghețata e delicioasă! Mai e nevoie să adaug ceva? :] . Mănânc înghețată în orice anotimp, până când golesc frigiderele magazinelor și nu mai sunt nevoiți să o arunce. De preferabil să fie cu ciocolată și la pahar. Sau cu pepene galben sau căpșuni. Sau orice altceva.

Încotro te îndrepți?

Spre minunatul... paradis alturi de melodia Replay si pozele lui Hero : X :X E un paradis extraordinar. Incercati! Numai azi!

Next: iti place sa te dai cu sania ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Fac asta în fiecare iarnă.
Next:ÃŽÅ£i place kpop-ul?

Scuze că m-am băgat în seamă singură,sper să nu vă supăraţi 4
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Oii, deea! My love ; )) Incerca sa nu faci spam. Acum poate zici ca nu iti pasa, si etc... Dar chiar nu vreau sa iti strigi degetele intregistrundute dinou. Ar fi ceva groaznic. Serios.
Pai e o intrebare ce nu se poate refuza : X Daca e de la tine : X

ÃŽÅ£i place kpop-ul?
Pai il ador. E atat de frumos. Mai ales acei baieti sexy iar uni sunt si "bad boy" de ne face sa salivam pana in pamant. Sunt atat de provocatori, si acele miscari lascive... Care mai de care sa isi arate mandria prin acei pantaloni. Sau muschi aceia... Aiai.

Din cauza ta mintea mea perversa se gandeste la lucruri "intime" ce numai tu sti cat de perversa este.
Oii. Acum am intrat pe mess. Ma bucur ca ai intrat si tu pe joc : X : X Saranghae Dya-chan.

Ps: Vad ca explicatile mele au dat roade. Auzi dar cu joon nu pui poze ? : ((ala dragutu, ce te vrajeste cu sexapilul lui, : )) )
Next: Iti place de Taemin ? (acea papusa ce se misca ca un inger, si cu o voce angelica )
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

WOW!! Stai aşaaaa!! Mai şi întrebi?!!
Chiar acea papuşa (mai sexy ca niciodată),cu mişcările ei fermecătoare.Şi cu adorabilitatea sa ce te face sa te gândeşti că eşti în al 9-lea cer,şi cu iubitul ei :Minho : )) (Glumeam)

Oh şi mulţumesc,am să încerc să nu fac spaaaam :X Sper să accepţi şi întrebare următoare 21.
Şi poze cu Joon şi cu pătrăţelele de ciocolată o să pun poze 21Doar mai aşteaptă 21
Next: Deja ţi-e dor de SHINee? (având în vedere că o să apară tocmai vara viitoare 21 )
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Oii, pai imi e dor... Vreau sa vad cu ce melodi noi o sa apara. Mai ales ca dea bea astept sa vad ce mai fac "cuplurile" de pe acolo. Chiar daca o sa apara mai tarziu, asta e... Cred ca mau vazut in vro poza si au facut vrun infart. Sper sa nu ma bati, ca inca sunt tanara ca sa mor de la varsta asta. Prea tanara.

Mersi ca mi-ai raspuns. Ma bucur ca nu o sa faci spam (moderatori, si alti nu le prea plac chestia asta) Iti doresc sa ai multeee posturiii.
Ps: Eu te iubesc mai mult! Si mai mult! Pana te inbeti de la iubirea mea, necontenita.

Next: Nu-i asa ca baiatul ala sexy, si adorabil de frumos, ce te vrajeste, are o voce sublima? Sper ca v-ati dat seama ca e vorba de Key : ))
Deea. Ai legatura!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Mulţumesc Andreea.
Preiau legătura aici în faţa pc-ului.

Ohhhhh Rapperul meu favorit şi sexy.Saranghae Almightz Key.Normal...e...cel mai sexy când dansează Abracadabra.Cum ai putea sa nu-l iubeşti?

Eu te iubesc mai mult,şi cred că tu o sa te imbeţi de la pumnii mei : )) .O să fiu blândă.O să dau numai la faţă,să nu stricăm ceva la corp : )).
Saranghaaae ;x

Next: Îţi place să cazi cu scaunul? (ce întrebare idioată 21 )
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 67.767 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.772 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
18 Vizitator(i)