Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫]

#21
Buna. Am trecut si eu pe aici, la rugamintile uneia dintre participante.
Prima lucrare: Titlul imi place mult, l-ai ales cum trebuie. Nu ai pus diacritice si asta ar fi ajutat la aspect, dar este bine si asa. La capitolul descriere stai destul de bine, desi erau cateva cuvinte care nu se potriveau intr-un anumit context si a avut un inteles mai straniu. Imi place cum s-a incheiat, desi asa ceva in ziua reala nu exista :[. Cam atat, nu stiu ce sa mai spun, mi-a placut.

A doua lucrare: Titlul este simplu, imi place ca nu l-ai facut nici banal, dar nici prea-prea incurcat. Mi-a placut foarte mult cum ai descris sentimentul, si sa stii ca nu e varza ! Nu te mai critica tu singura, lasa pe altii sa o faca.
In concluzie eu votez pentru a doua lucrare.
Succes !
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#22
Păi, din moment ce nici una dintre lucrări nu m-a impresionat cine-ştie-cum, am să comentez aşa, în general.
Aţi vrut voi să ne transmiteţi sentimentele acelea, dar nu prea aţi reuşit. Eu am învăţat de-a lungul timpului că o lucrare nu va fi foarte frumoasă dacă tu nu simţi asta; iar dacă nu simţi încearcă să te pui în pielea personajului din a cărui perspectivă narezi, altfel va ieşi... nimic.
Nu am să mă leg de toate aspectele lucrărilor voastre, nu am starea necesară pentru aşa ceva; lăsând toate astea la o parte...
Votul meu merge la Bloody Doll. Lucrarea ei a reuşit să ... transmită puţin mai mult sentiment decât prima.
Felicitări ambelor participante!

#23
Pai se pare ca nimeni nu mai voteaza si declar catigatoarea pentru ca ~~Andreea~~ nu-mi raspunde la PM-uri 14, Si castigatoarea este eu , care a castigat cu scorul de 13-5. Scuzati daca am numarat gresit, nu prea am fost atenta. Multumim celor care au votat si succes in continuare! Poate sa fie inchis topicul nu?
[Imagine: Hm757.png]







Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bloody-chan ÅŸi AlerimxD. AlerimxD 6 4.754 14-12-2011, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~) Miranda. 8 5.421 06-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)