Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

For myself cuz I so friggin' love myself and because I don't know I'm in such a friggin' good mood that I want to dedicate myself a friggin' song. end of story.
i mean i like this song and i don't even know why. it's just that i mean i like it y'know what i mean.
and yeah this is a dedication lol.
http://www.youtube.com/watch?v=VHoT4N43jK8

oh and for Chlo'
http://www.youtube.com/watch?v=A7uaw8W5dnE
don't know if you like it. hope you do. I just really like this song and all.
i mean, hugs ♥

Double D. Kiss.

Such awsomeness.
Imi dedic melodia mie, pentru ca vreau, pentru ca am nevoie, pentru ca imi place si pentru ca vreau sa imi ating telul.
LoL, nu stiu doar cat de mult ma va ajuta dar sunt sigura ca o voi scoate la capat. Deci, imi dedic aceasta melodie. E pur si simplu superba.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Heh, ca tot s-au afisat sau poate nu, rezultatele la testele nationale, dedic melodia asta lui : Tananananana, Soph, Vero [tu desteapto o.o] , Anca si Ale'. Pentru ca sunt foarte destepte si au note mari, [wa wa wa Vero 9.85 la mate ? o.o]

Si melodia asta pentru Berry, Beki, Snowy, Laura, Allie, si Ioana : > care n-au avut norocu' sa li se afiseze inca, deci va tin pumnii x3
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Let's begin. x) Love you all.

Zuza.
Andrada/Briskly/Soph.
Ash a.k.a. Naegha chae chalaga.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Pentru 0.
Pentru că merită.
Pentru că-i sunt fană.
Lawl.

My turn, yeaah~

Istorie
Ang.
Me.

Pentru Diddy ( Cherie ), pentru că este melodia copilăriei tale ( și o știu și mama și surorile ei, mi`au cântat`o =]] ) și o ador =]] .

Pentru twinnie ( Ang. ), pentru că ești lângă mine no matter what.

Pentru dulceață ( Spence. ), pentru că ești extra - mega - super dulce.

edit : și pentru Diddy, o altă adăugire : pentru că exiști și Terra ar crăpa fără tine : - l.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Double D. Kiss.

Pentru cai care urasc vara dar simt o placere sa asculte ceva melodii de vara. LoL.
Nu cred ca sunt multi, sincer. Dar o persoana deja cunosc, so I'm not alone, damn, I'm not.
I'm off.
[Imagine: ak8THBQ.png]



Apar si eu cu o dedicatiune timidoasa (m'ai molipsit cu asta, ma coeur ...) pentru se stie cine. No, hai sa spun pe romaneste: Gabytsswh (sunt mandra ca am scris corect. Nu e greu, dar o vreme m'am chinuit cu el, nu stiu de ce.)
Motivul: 'cuz she's the sunshine that reappeared and made my day brighter, desi afara ploua cu duzini de galeti.Aaah, ce zici de partea care incepe cu "Why won't you..." ? 19

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 168.283 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)