Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

As fi incercat sa pictez marea, chipurile oamenilor in agonie, chipurile oamenilor cand zambesc, fiind lipsiti de griji. As incerca sa-mi pun viata intr-o pictura, in mii de picturi, si sa ma uit la ele dintr-un unghi de unde sa bata soarele, totul devenind intr-o aura misterioasa portocalie (nu intrebati).

Daca erai un profesor...?
[sa pariez/ghicesc ca mai putine teme si ore nefacute? 23 ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ce?! Să-i cruț pe copiii de teme și tortură?! No way.! I-aș tortura pe copiii, și aș cânta toată ora '' Hai șubi-dubii '' ( nu întrebați) și... și... toate melodiile de la Skillet ănd 2NE1. XD
NEXT: Dacă ai fi fost Minzy de la 2NE1?

I-as incerca garderoba.

@Crissu', la raspunsul ala chiar nu ma asteptam. o . o
Next: Daca erai un prost/fraier/om fara mertan/copoi...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Știu, sunt prea imprevizibilă. ^,^. Bine, normal că n-aș face așa, am scris doar din amuzament.
Hmm, păi, dacă aș fii fost proastă ( deși, cine știe, poate chiar sunt. poate toți suntem în unele momente. 22 ) atunci... m-aș fii dat cu capul de pereți până ajungeam ori la sanatoriu - dăă, acolo au budincă. și am gardă de corp care mă împinge în cărucior. și cel mai important, pot să-i enervez pe oameni până îmi cumpără o maimuță. Maimuțică!. 24 - , ori la spital, unde m-ar fi îndopat ca un purcel. 24 Poate primeam și un clopoțel, să-i enervez pe oameni cu ei.
Deci, principalul meu scop ar fii budinca și maimuța. Ănd clopoțelul. Și... Probabil că m-am țicnit. 24
NEXT: Ce-ai face dacă te-ai trezi inclusă într-o poveste leită cu Gossip Girl. ( lipsă de idei) sau, mă rog, Supernatural, la alegere, ca la McDonalds, unde îți poți alege jucăria. 24

*Ce sa imi aleeg *Hmm Supernatural .
Cred ca i-as macelari pe aia pe acolo daca as fi un demon sau ceva de genul si l-as rapi pe Dean muahahhaa>:3 *pervy mind*.
Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu patul in mijlocul strazi : ))).
Just the
way you know me..

Yun am impresia ca ai pus intrebarea incorect -.- Adică nu trebuia sa fie : `Dacă erai . . .`
Btw, nu știu ce as fi făcut. As fi rămas șocată,cred.

Dacă erai o portocala. . .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Ughh~ da ai dreptate, eh neatenta like always -.-. Oricum o sa ma revansez in postul asta x D.
Daca eram o portocala ii stropeam pe ceilalti in ochi cu sucul meu dulce acrisor .

Next4aca erai in locul mamei tale ce ai face in legatura cu tine: )).
Just the
way you know me..

M-as tortura sau m-ai rău, nu m-as lăsa sa ma uit la Supernatural. Ce pot sa spun, sub chipul asta angelic se ascunde o sadica! *laught*

Dacă erai oricine ai fi vrut tu sa fii. . .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Aș fi fugit din mâinile incomparabilului Lois, în brațele lui Chuck/Chuckie - denumire oficială dată de... mine! - și, ăhăm, v-ați prins voi că aș vrea să fiu incredibila Blair Waldorf, dar mă mulțumesc și cu incredibila EU.
NEXT: Dacă ai fi lucrat la o casă de modă...

Ar fi fost misto. As fi putut sa o iau razna si oamenii chiar sa ma laude pentru asta 21. Totusi, mi se pare o prostie. Casele de moda sunt fix ceva ce ii seaca pe snobi de bani si in final nu le aduce nimic special in viata. No need for me there.

Daca pentru o zi ai fi fost persoana pe care o urasti atm? 15
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)