Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corupted Wishes

Din pacate DarK nu se va razgandii 21 asta e , o data ce am luat o decizie , asa ramane 10

Next : mi-as dorii sa vina trupele de j-rock si in Romania =__=
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

Vor veni trupe J rock in Romania dar cand vor vedea ce e aici la noi nu-si vor mai dori sa vina niciodata la noi 2


Imi doresc sa prind un film fain la tv 20

Hmm o sa prinzi o.O' dar cand o sa inceapa sa-ti placa mai mult, o sa fi mai atrasa in film si o sa fie partea cea mai interesanta... se va lua curentul si nu vei mai putea sa vezi filmul z.z

Imi doresc sa joc mai bine Albatross @_@' don't ask

Vei juca ... dar jocul nu va mai merge 24 si nu numai asta 10 dar vei lua si toti troienii posibili 24

Mi-as dorii sa merg la un concert Cradle of Filth ^^
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

^ hai lasa-ma z.z ai fost prea lau z.z nici chiar asa 20
Vei merge la un concert Cradle of Filth dar nu vei putea merge fara mine @_@ si eu vleau @_@ Cradleeeee @_@ vleau, iar eu o sa fiu ocupata si nu o sa pot veni z.z asa ca se va amana totul in ultima zi.

As vrea sa nu mai existe idioti z.z

Nu vor mai exista idioti...dar vor aparea mai multi imbecili 21

Next: Imi doresc un aer conditionat 21

Vei avea un aer conditionat,dar nu va fi indeajuns de puternic pentru a lupta cu(,)caldura si se va strica.

Vreau sa nu mai am teme de vacanta si nici sa iau nota mai mica de 10.






Nu vei mai avea niciodata teme de vacanta si nici nu o sa mai iei note mai mici de 10 ... dar la anul vei avea o gramada de teme ... nici in 2 ani nu le vei termina si o sa ai numai note mici ...

Imi doresc: cea mai mare colectie de manga si anime YAOI! 21 (LOLZ!)
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

Vei avea cea mai mare colectie de manga si anime yaoi,dar asta se va intampla cand vei avea peste 30 de ani si nu vei mai avea timp sa mai citesti manga si sa vizionezi animeuri din cauza serviciului.

Vreau ca absolut toate zilele din viata mea sa fie perfecte si sa fie si ceilalti fericiti alaturi de mine.






Da, o sa ai toate zilele din viatza ta fericite si ceilalti din jurul tau for fi fericiti ... pana cand o sa ramai fara bani in buzunare ... 21 ... LOL!

Imi doresc: Sa am cea mai performanta tableta grafica din loomea intreaga4 ...
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)