Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corupted Wishes

Oh,cu siguranta vei avea un vocabular foarte bogat foarte curand.Si iti spun eu ca'l vei avea,dar atunci cand il vei avea va fi atat de bogat incat vei scoate cuvinte foarte complicate si lungi la care prietenii tai se vor speria si te vor alunga.

Next: Imi doresc sa pot avea viteza la citit. [pana de idei]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Vei avea viteză la citit şi vei citi foarte mult şi până la urma îţi vor cădea ochii iar oamenii vor fugi de tine . [ Don't ask 21 ]

Vreau să nu mai plouă.
The time I burned my guitar it was like a sacrifice. You sacrifice the things you love. I love my guitar.


Nu va mai ploua, dar atunci soarele va stralucii atat de tare, incat va creea seceta, iar arborii si brazii vor lua foc, tu nemaiavand aer si ducandu-te mamii de suflet. 2121

Imi doresc ca frate-mi-o sa se transforme in Ikuto din Shugo Chara. 24
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

o sa se transforme dar atunci toata lumea va rade de tine pentru ca ai un frate ciudat si o sa te strige "fratele lui Ikuto din Shugo Chara" si o sa te excluda si o sa te arate cu degetul.


imi doresc sa devin scriitoare.
Hi :3

O sa devii, scriitoare de prospecte la medicamente.Adica tu le vei tipari, nici macar compune 21
Dar vei castiga bine 5 pentru ca oamenii nu mai cumpara carti, no way, dar bolnavi sunt mereu so.

Vreau sa imi corupi dorinta in cel mai oribil mod :3
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



Iti voi corupe dorinta, dar nu in cel mai oribil mod, pentru ca defapt nici nu ti-o voi corupe, dar asta va insemna automat ca ti-o voi corupe, nu? Asa ca pana sa ma hotarasc eu daca ti-o corup sau nu, tu o sa te plictisesti si, probabil, o sa adormi.^^

Vreau sa fie o furtuna d-aia nebuna, cu tunete si fulgere.>:)
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

As vrea eu, dar trebuind sa ti-o corup, iti spun ca va fi o noapte grozava sa mergi sa dai la pasari, o noapte pe al carui cer va stralucii mandru soarele, care ne va incanta cu culoare lui albastra, flori se vor desradacina, unde apa nu va mai fi "comestibila" decat in puturi, etc. etc. Mai pe scurt, va fi o noapte de stat pe sezlong la bronzat. Multumesc, acum noapte buna si AniIiimEe ForEvEerr!!

Imi doresc sa mananc cat pot eu de mult dar sa nu ma ingras niciodata.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

Te vei casatori cu el si veti fii foarte fericiti si veti avea 100 de copii, dar iti vei da seama dupa aceea ca a fost doar un vis si iti va parea rau 4

Vreau Iphone =p~

vrei un I phone,dar peste un an se va strica si nu vei mai putea vedea nimic sau in primele 30sec ti-l va fura cineva.Si asa tehnologia evolueaza la fiecare milisecunda,asa ca va venii un telefon mai super pe care ti-l vei dorii,dar nu vei putea ca ai deja unul care ti-a cletuit toti banii din casa...X_X

Imi doresc sa fiu baiat si gayZuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Vei fi baiat si gay, dar vei fi singurul gay de pe planeta, pentru ca tot restul persoanelor care au fost gay s-au razgandit si au spus ca e o prostie si asa vei fi nefericit si singur 10

Vreau sa merg pe piatra mare
[Imagine: d2ax6sh]

There are 3 kinds of people: those who make things happen
Those who watch things happen
And those who don't know what's happening




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)