Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jurnalele Vampirilor

#21
A da? Sincer ? Eu nu am observat, inseamna ca sunt chioara : )). O sa ma uit mai atent ^.^". Wow inseamna ca o sa fie o serie lunga~ si plina de povesti incredibile~ care pe mine una ma absorb imediat~ si nu ma las pana nu o termin. Cel putin a 5 a carte, nu o lasam din mana. Chiar daca eram la scoala eu tot citeam, pe sub banca = )) si nu ma interesa nimic din ore, doar scriam ceva in caiet atunci cand era nevoie.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#22
HeLlo!eu am citit 5 volume..cine stie cum se numeste al 6-lea volum? sunt prea misto aceste carti. le adoor le iubesc si imi plac ambii vampiri .am vazut ca au aparut si seriale pe internet dar tipa e bruneta nu blonda 71 ms de ajutor[posturi unite]
please sa mi ziceti cum se num al 6 lea volum cartile astea m-au atras cu totul :X le iubesc . nu le poti lasa din mana fara sa aflii totul. e super.imi place cum relateaza si explica lisa jane smith
ms cui imi zice cum se num al 6 lea volum:X

#23
Citat: please sa mi ziceti cum se num al 6 lea volum cartile astea m-au atras cu totul

Nu are un nume specific, pe coperta scrie doar:
,, Intoarcerea: volumul 2 ". Vreau sa apara mai repede ! :]

Citat: am vazut ca au aparut si seriale pe internet dar tipa e bruneta nu blonda/

Da, este bruneta, dar este si frumoasa. Chestia e ca povestea nu s-a pastrat in totalitate. Nu se intampla exact ce se intampla in carti -.-; iar fratele Elenei, din serial, in carte e defapt sora .. : ))
Chiar si cu povesti diferite, ambele sunt reusite. :] Pe mine m-au captivat.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#24
*Era si normal sa postesz aici. *
Deeeci . . . Am citit apraope toate volumele, acum sunt la cinci, dar din pacate inca nu l-am terminat de teama fiindca nu stiu ce-o sa i se intample lui Damon *funny smile* . Singurul lucru care ma deranjeaza la carte ar fi ca "si" este prea des intalnit. Ma cam enerveaza asta, ce-i drept. Mda, in carte Elena ii blonda, iar pe net e bruneta. Hah, era si normal ~
In orice caz, toate cartile eu descriere din plin, iar dialogurile nu sunt seci or smth. Ahh...Damon ma amuza, dar sa nu ma intrebati de ce *laughs* .
Parearea mea despre cele cinci volume citite este una buna. Sunt carti, hm...relaxante, care merita citite. Desigur, doar celor care le plac vampirii, romance-ul si putinul thriller ce-l gasim in carti :] .
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#25
Citat: Am citit apraope toate volumele, acum sunt la cinci, dar din pacate inca nu l-am terminat de teama fiindca nu stiu ce-o sa i se intample lui Damon.

Si mie imi era, dar totusi am citit si inca nu am apucat sa citesc a 6 a carte. Defapt nici nu am inceput-o din cauza liceului; prea mult de invatat ~ f**k it.

Citat: Ahh...Damon ma amuza, dar sa nu ma intrebati de ce *laughs* .

Si pe mine ma amuza si in carti si in serial. o.o
Are ceva aparte care-l face mai "special" si totusi nu va ramane el cu Elena oricat mi-as dori. In carti mi se pare ca Elena si Stefan sunt prea lovey-dovey. >_< ( in a 5 a in special )

[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#26
Ah bestiala seria asta~!
Imi amintesc cand eram si eu la volumul 3 cu sufletul la gura sa vad ce se intampla, cum sunt si acum de alt fel. . . insa trebuie sa il termin pe al 6-lea vol dar cu temele si alte stresuri de genul asta cred ca de-a bi in vacanta de Craciun se v-a intampla asta 21.
BTW da Damon e genial este personajul meu favorit, chiar imi doresc ca Elena sa ramana cu Damon dar... la ce toanta sunt nu am putut astepta si am citit rezumatele pe net la cum se termina dar nu va spun sa va stric distractia cum am facut cu mine T^T.
Just the
way you know me..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Academia Vampirilor SnowFlake. 7 7.783 15-04-2013, 10:28 PM
Ultimul răspuns: Fear


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)