Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#21
Am gustat si eu odata schweppes dar nu mi-a placut. Avea un gust amar-intepator.

#22
Huh ? XD De ce lipseste 7Up din sondaj ? 7Up Rocks ! >.>
Anyway, dintre cele de mai sus as prefera Fanta-ul. Are gust specific distractiei (a lot of oranges and lemons in the composition).
Cat despre Pepsi/Cola, consum ceva mai rar... Nu prea sunt genul de caffeine addicted. Poate doar atunci cand merg la bar cu amicii si toti comanda acelasi suc, si nevrand sa par mai emo cu 7Up-ul, normal ca sunt nevoit sa iau si eu o Cola. O_O

#23
Nu lipseste, ci e incadrat la Altele. De ce? Pt ca subsemnata, care a facut topicul a crezut ca 7UP nu are o popularitate foarte mare ca si Cola, Pepsi, Fanta, Prigat de exemplu. Daca vreti, eu as putea sa pun in sondaj si sucuri straine si scumpe care le gasesti doar prin Metro, Real, Carrefour sau PIC si care costa cel putin 6 lei sticla de 0,5 l dar sa imi spuneti apoi daca exista vreunu pe forum care sa bea asa ceva Smile

#24
pai mie tocmai asta imi place la schweppes 21 .. ca e amar .. :X.. dar oricum sunt mai multe sortimente .. cu lamaie .. [ care are gust identic cu sprite da asta e partea a doua 21 ] cu mandarine .. care e chiar bun :X .. schweppesul amar pe care l-ai gustat tu se bea de obicei cu gin parca .. si cu lamaie si geatza .. yum! yum! 21
chuu!

#25
What do I like?Well..din ce e acolo,imi place Cola dar dupa ce i-am scos tot acidul din el.Urasc chestiile f acidulatae asa ca am eu grija de ele XD Apoi ar fi Nestea dar doar de piersici,restul..don't like them at all z.z Alte sucuri in afara de cele mentionate de tine ar fi doar nectarurile n.n
Oh si sa nu uit urasc extrem de mult Fanta.E singurul suc pe care nu-l suport!>.< Doar poate cel de mango o.O'
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#26
Cola!O beau de cand eram mica!Defapt,o ador!Ca pe Pepsi!

#27
Ok...desi stiu ca nu este deloc sanatos, eu ador Pepsi 21 (Pacat ca este atat de periculos pentru organism >.< ) Mai beau si Sprite si 7up
Dar imi plac aproape toate sucurile 78 Fiecare este bun in felul lui 71 Dar cel mai mult imi place Pepsi 4

#28
La inceput am fost cu Cola si Pepsi dar cu timpul am inceput cu Sprite dar nu am pot abtine sa nu beau Pepsi Twist Lemon si Fanta Madness dar pana la urma toate sunt bune dar nesanatoaseSmile
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#29
sucul meu preferat este Fanta ... pentru ca fructul meu preferat e portocala .. iar suc de portocale stoarse e fff bun :X mai pui shi olaca zahar si e perfect :X:X FANTA RULZZ !!!!

#30
sucuri preferate hmmm
cola- anul trecut beam aproape in fiecare zi dar nu pot spune ca este sucul meu preferat
acum m-am axat mai mult pe nestea green si pe prigat
dar nici ele nu-s mai sanatoase:eto:
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)