Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

Desii nu prea cred ca mi s-ar spune cred ca as intra in pamant de rusine. Mi-ar veni sa mor cu siguranta!
Ce sentiment ai cand te duci la un restaurant si toate mancarurile sunt prea sarate?
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

As fi nervos si as pleca de acolo
Cum te-ai simti daca toata lumea te-ar considera demn de dispret?
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



Hm,daca se va intampla asa ceva, ma gandesc ca sunt intr-un restaurant condus de maghiar care urasc romanii 24)


NEXT: Ce sentiment ai cand ti se rup pantalonii in timp de ridici creta de jos?
[Imagine: wqymg0.jpg]

Ruşine, ce altceva? Mi-ar veni să mă arunc pe geam de ruşine, crudă soartă.

Next: Ce sentiment ai când mama ta ţipă la tine?
[Imagine: wiorcm.gif]

Nervi. Mai ales atunci cand incepe la prima ora dimineata cand nici nu stiu bine ce e cu mine iar pe urma da vina pe mine, ca eu am inceput -.-. Eh, parintii astia...

Next: Ce sentiment ai atunci cand cineva iti spune ca semeni cu o vedeta pe care o displaci?
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Nici unul, poate doar nepasare si amuzament106

Ce sentiment ai cand iti imbratisezi mama, stiind ca nu o sa o mai vezi o anumita perioada de timp?
[Imagine: YWk6O.jpg]

Sincer..... nu stiu de ce, dar in ultima vreme plang foarte usor si foarte mult.... deci as simti numai tristete....
Next: ce sentiment ai cand te trezesti brusc, tresarind ?
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

aaa dezorientat...da' oricum ma culc la oc pe urma
Next> Ce sentiment ai cand nimeni nui de acord cu ideile tale??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Frustrare logic si neliniste, suparare, nervozitate un amestec intre toate astea si putin cam confuza pentru ca in mod norma nu se intampla asta :??
Next Q: Ce sentiment ai cand nu-ti merge pc-ul ?
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

De nervozitate absoluta, combinata cu putina dezamagire pentru ca vroiam sa intru pe Zup sa vad ce s-a mai intamplat. T-T Dar nu ma las eu asa usor pacalita de pc-ul meu. Il sun pe vecinul meu si il rog sa vina imediat sa ma ajute sa-i fac ceva pc-ului sa mearga. Daca nu, ghinion xD, iar maine: unu` nou .
Next: Ce sentiment ai cand cineva te ia prin surprindere? Ce fel de surprindere . Asta: Esti acasa si faci ce faci. Suna cineva la usa si acel cineva e o persoana draga care, cand deschizi, te roaga sa iesi pe afara cu el/ea , dar tu vrei sa faci altceva in casa [ maybe. ] .
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)