Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ?

I-as zice ca e un prost fiindca in loc sa-i spuna lui Sasuke de ce a ucis clanul l-a lasat sa creada toate magariile si sa devina un obsedat de razbunare.Si...i-as mai zice sa isi faca un lifting facial pentru ca nu-mi plac urmele alea de sub ochii lui,sa-si prinda parul altfel sau sa-l tunda si sa-si faca ceva la genele alea ca sunt prea feminine.

Next:Kakuzu

Ahem! in calitate de avocat si de asemenea al doilea asistent al lui orochi-sama nu cred ca ar trebui sa imi imaginez ca vorbesc cu el,pt ca pot sa fac asta la orice ora.Am venit insa aici ca sa va dau o lista cu chesti pe care ar trebui sa le luati in considerare:
1.OROCHI-SAMA NU ESTE MICHEL JACKSON!
2.OROCHI-SAMA NU ESTE UN OBESEDAT FRUSTRAT!
3.NU AVETI DREPTUL SA FACETI FANFICTIUNI CU EL FARA PERMISIUNEA LUI OROCHI-SAMA!
4.NU AVETI VOIE SA IL CUPLATI PE OROCHI-SAMA CU ORICE BOU DIN NARUTO!
5.OROCHII-SAMA NU ESTE OBSEDAT DE SASUKE SAU CEVA,INCETATI CU ASTA!OROCHI-SAMA VROIA DOAR SHAINGANUL LUI SASUKE!
6.SI SERIOS ACUM!!!NU-L MAI INJURATI PE LA SPATE!!!
Si,am ceva sa va transmit si de la kabuto:el va transmite salutari. si da,sasuke va transmite un calduros "LASATI-MA DRACU IN PACE,FANI DESCRIERATI!
Ar trebui sa luati in considerare cele spuse mai sus,pt ca altfel ati putea sa va treziti la tribunal cu citatie in toata regula,dati in judecata.
Si cu asta am terminat.O zi buna si nu uitati sa va luati in fiecare zi doza de Naruto. si fara intrebari va rog!!!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce nu ar spune ei niciodata Lye 34 39.124 03-07-2012, 12:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)