Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ?

#81
Daca m-as intalni cu el ia-si spune ca la prima vedere pare dragut dar asa....----......
next: kiba
[Imagine: cupcake-2_large.jpg]

Don't expect too much from yourself. What I like to do when I have a day off is make various cupcakes and eat them. Then I always have that on hand if I need it.

#82
Me: Ma Kiba, eu credeam ca esti un personaj fictional *laugh*
Kiba: ...
Me: Ce mai face Akamaru, ca vad ca nu este cu tine?
Kiba: Este la veterinar.
Me: Saracul doctor veterinar ...
Kiba: O.O

Next character: Kakashi

#83
me: Kaka~shiiii!
K: Who said that?!
e:me, your nightmare!
k: wtf?
eu: wanna be my sensei? *puppy eyes* I will be a good child. I want to be a ninja!! You're the hottest.. I mean.. the best sensei 65
k: no,no,no! Go aweai, you creizi!
E: I could be `ur English teatcher! your english pisses me off.
K: because of Japanese accent. but what you meant by "hot"
E: urm.. nothing. Forgive me. Buh-bye. So, dont' forget: I'm your Nightmare!

si asa a ajuns Kakashi sa inebuneasca21
next: Kabuto
Cea mai reuşită semnătură.

#84
Eu: Draga Kabuto, adu-mi un ceai!
El: Dar...!
Eu: Ai zis ceva? Misca-te! Nu vei ca incepe "Concubina Regelui" ?! Vrei cumva sa ma duc eu?! Sa fac atata miscare?! Hai, zat! Te asteapta ceaiul! Fara prea multe lingurite de zahar. Sa nu fie caldut, dar nici fierbinte. ^^

Urmatorul: Jiraya.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#85
Jiraya..well...sa zicem ca ma intalnesc cu el pe strada, vara, eu imbracata mai...*ahem* asa si el....ca deobicei -.-'
Eu: Jiraya-kun? o,o Tu esti, perversule? 23
Jiraya isi atinteste privirea asupra decolteului.
Eu ii dau una: Jos labele !! 14
J: Ma scuzi, frumoas-o 15.
Eu: Nu ai niciun drept sa-mi spui "frumoas-o" + uite-te la varsta mea + am prieten ! 14
Si apoi l-as trimite la plimbare 106.

Next: Karin.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#86
Me: Ce cauti tu aici, *fatuco*?
Karin: Te intereseaza?
Me: Sincer nu, intrebam pentru a iti auzi vocea si a ma rade de ea. *laugh*
Karin: M*rsh...
Si probabil ca dupa ar urma o adevarata bataie si partida de inj*raturi.

Next: Orochimaru

#87
21 Ce mă voi distra 24 Vai ce copios va fi ! Aşa , gata , să începem ^.^ .


I am walking down the street and then see him * evil laught *

Orochimaru : O grozav , acum pot să-mi întregesc colecţia de cadavre * glares *
Me : Vezi , vezi limbă - mov ! NU te pune cu puterea fetelor , că vei da de belele * slaps him *
Oro : Ouch , de ce ..? Stai , tu tocmai m-ai lovit ? Pe mine ?? O , fetiţo , spune-ţi rugăciunea ... * laught *
Me : Nu zău , limbatule ! Hai mai tacă-ţi gura aia scârboasă ; Apropo , mi-a spus cineva că nu-ţi speli greţoşeniile alea numite dinţi dimineaţa şi seara . Ţi-am făcut o mica favoare , adică ţi-am cumpărat periuţă de dinţi dammit ! * pissed *
Oro: Cine ? Ce ..? Nu se poate ...reputaţia mea de om malefic s-a terminat 20 * cries * Dar puteam să scap basma curată , dacă nu vă băgaţi voi , useri de la Animezup * hahahaha *
Me : ...-.- " . Auzi la el ! Şi mai şi îndrăzneşte să fure replici din desene animate. Se va supăra Scooby-Doo pe d-ta , domule limbă . Ei , mi-a facut plăcere să-ţi stric ziua ^.^ . App , eşti mort , ştiai ? O_o

Oro : Ha haha , muahaha , haha ,ha -.- Ok , ha ha ha , nu mă veţi prinde nici odată !!

Me : AA, da -.- , cum spui tu , apropo , pentru informaţia ta , ţi-a căzut limba ...Mă rog , cya !

Oro: Oo , cât vă pot urâ!..

21 Next : Hinata

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#88
Hinata...timidaaa 21


Eu:Buna Hinata..
Hinata: Buna...cum te numesti?
Eu:Raluk...as vrea sa te intreb..dc esti asa timida honey? dc nu spui lucrurilor pe faatza?
H10AAIII...imi e teama sa nu gresesc...mai ales cu Naruto..stii..il iubesc
Eu:Ohoohoo...stiuu stiuu...dar trebuie sa le zici lucrurilor pe fatza...asa o sa fie mai bine
H: Bn...dar tot o sa ma tem 21))
Eu: Hinata 45 trebuie sa fii puternica..altfel Naruto nu isi va deschide ochii,si nu va vedea cat de mult il iubesti...iar ceilalti nu o sa vada cum esti cu adevarat
H: ok..multumesc.oo sa incerc sa fac ce pot..
Eu: Bn Hinaata..mi-a parut bn..

Next: Kiba

#89
Me: Hello Kiba, how are you?
Kiba: Scuza- ma dar nu vorbesc limba engleza.
Me: 22 *.*
Kiba: ...
Me: Ma rog, te- am intrebat ce mai faci?
Kiba: Nu stiu!
Me: Cum adica nu stii?
Kiba: Nu stiu d' astea! - urmat de un ras malefic.
Cam atat.

Next: Choji

#90
Me: Buna Choji. Iar mananci?
Choji: Buna Cornelia, pai ce sa fac daca mi-e foame. Mananc
Me: mai tu nu vezi ca esti gras si nu se uita fetele la tine. La regim cu tine45
Choji: Nuuuuuuu..te rog eu..nu ma omora. Nu-mi pasa de fete, eu vreau sa mananc
Me: mai nu te omor. Da' zimi: este vreun moment in care nu mamanci?
Choji: Pai..cand dorm, dar si atunci mananc
Me: 22 o.O
Choji: Prin somn, visez mancare, dulciuri 105 si logic ca eu le mananc =p~
Me: 22 stii mi sa facut foame, dar ma duc acasa sa mananc. Pa
Choji: Pa..
21
next: Yondaime...
[Imagine: h8v.gif]
 



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce nu ar spune ei niciodata Lye 34 39.166 03-07-2012, 12:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)