Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

#41
Jeffree Star - Lollipop Luxury
Yeah, in afara ca tipul ma sperie, melodia asta e prea gay pentru mine 21
Versurile, in special refrenul sunt de-a dreptul nepretuite. Totul e roz, muuult prea roz dar asta m-a vrajit intr-un sens rau, daca exista asa ceva.
Anywho, sprancenele lui ma uimesc pe langa restul. Arata ca o papusa.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#42
Superchick - One More
Melodia asta am gasit-o la un AMV cu Maka din Soul Eater pe youtube . Melodia ma vrajit din prima , iar versurile sunt excelente . Vocea cantaretei este foarte tare , este talentata si imi place mult . In fine , melodia asta e chiar tare .

#43
Kobi Peretz - Some Love
Am auzit melodia acum doua zile la radio. Imi place foarte, foarte mult. Vocea e superba, e dance ceea ce i aduce un mare plus. De vreo saptamana sunt dependenta de cateva melodii si asta e una dintre ele. Merita ascultata pana la sfarsitul sfarsitului.
Din cate vad e un remix dar nu am gasit melodia 'originala' insa varianta asta e foarte frumoasa.
Ah, am uitat sa spun, nu e in limba engleza, de aceea imi place. Un alt plus.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#44
Nightmare - Alumina

Ador melodia asta . Eu o aveam in laptop si nu o ascultasem niciodata si din greseala am dat pe ea si acum imi place la nebunie . De atunci , o ascult in continuu . N-o sa ma plictisesc niciodata de aceasta melodie . Si in plus imi place si trupa Nightmare .

#45
Evanescence- Bring me to life4
Ador aceasta melodie prin vechimea ei, imi aduce aminte de momentele petrecute alaturi de cei dragi, de lacrimi si zambete - metaforic vorbind.
In plus, simt ca am amintiri legate de aceasta melodie din momentul in care am ascultat-o, era pt prima data.Smile

#46
Limp Bizkit - Break Stuff

Mi-a zis cineva de ea cu cateva zile in urma [Hugs darliing hug] si o ascult de atunci. Nu stiu ce are, dar ma innebuneste21. That's what I call a good song.3
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#47
Valerie Morales Ft. Wahero - Doble Vida
Asta ascult acum, am pus-o şi la versuri dacă nu mă înşel. Îmi place mult, chiar dacă are câteva prostii prin ea :]]. Spaniola e preferata mea, probabil de asta mă atrage mult.
Este melodia de la ,, Cealaltă faţă a Analiei " că tot venii vorba, iar titlul e tradus foarte prost T.T'.
Românii sunt cei mai varză la tradus. ,, El rostro de Analia " - > ,, Chipul Analiei " nu ce au tradus ei, dar în fine : )).
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#48
Abingdon Boys School - Desert Rose
Iubesc melodia asta de cand am gasit-o , adica acum 3-4 zile . E asa de frumoasa melodia asta . Ma face sa visez si ma face sa sper la o soarta mai buna pentru viata , dar nush de ce. In fine , orice ar fi , melodia asta zici ca e un drog pentru mine ( scz. pt exprimare daca suparara pe cineva ) .

#49
S.H.E. - Shero

Nu am crezut ca vreodata o sa imi placa acest gen de muzica , dar uite ca sa poate .. 21
Am gasit-o din greseala iar inceputul , pentru mine , e fabulos ..
Vocile fetelor sunt fermecatoare ..
Si ador cand spun " Rock'n'Roll" 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#50
I CAME TO PARTY - Cinema Bizarre & Space Cowboy
Crazy ass song. Imi place la nebunie, Cinema Bizarre si SPace Cowboy, hai sa fim seriosi...
Tin sa precizez ca la sfarsit ceea ce e rosu si verde, ketchup si mustar. Zuppy03
Anywho, melodia e de nota 10, tare as fi vrut sa aiba macar o colaborare cu Lady GaGa inainte sa se desparta...
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 524.762 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)