Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

#31
30 Seconds To Mars - A Beutiful Lie
Iubesc melodia. De prima data cand am auzit-o stiam ca nu o sa o uit vreodata.imi plac foarte mult versurile, iar vocea solistului e foarte frumoasa mai ales live. Si imi place si videoclipul care se potriveste perfect cu melodia .

#32
@Megumi-chan: Same here 105

Shayne Ward - Breathless
Pur si simplu superba. Nu am cuvinte, ma lasa fara cuvinte melodia asta.
De fiecare data cand o ascult e ceva nou, o senzatie noua. Versurile, vocea, ritmul si in primul rand mesajul melodiei. Ce fata nu ar vrea ca melodia aceasta sa ii fie dedicata?
Nu cred ca o sa ma satur de ea prea curand.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#33
Three Days Grace - Never Too Late
Iubesc melodia asta .A fost a doua melodie care mi-a placut de la Three Days Grace , dupa melodia Pain .Melodia asta ma face sa ma gandesc la trecut si la ce am gresit . De cate ori ma gandesc la asta , as vrea sa dau timpul inapoi si sa schimb multe lucruri . Imi place mult melodia asta 4.

#34
Led Zeppelin – Stairway to Heaven

There's a lady who's sure
All that glitters is gold
And she's buying a stairway to heaven

When she gets there she knows
If the stores are all closed
With a word she can get what she came for


Uneori e nevoie si de rock clasic, no? 21 Do i have to write why i like this song? .___. pur si simplu imi place, atata tot, no special reason. Okay, okay ... desi nu inteleg de ce.
In primul rand imi place Led Zeppelin, e clasic si asa va ramane. Melodia nu e ceva care sa ma zgarie pe urechi or something.
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#35
Kanye West - Eyes Closed -- Ye e smecher si la productie (daca el a produs-o) si la versuri pe asta Smile Scapata zilele astea pe net. Inregistrata in perioada in care a inregistrat si My Beautiful Dark Twisted Fantasy, dar nu a intrat pe album. Probabil pentru ca nu se potriveste cu restul pieselor de acolo.
I sold my soul to the devil, thats a crappy deal,
Least it came with a few toys, like a happy meal
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#36
Click here to listen
Melodia asta am descoperit-o din greseala in dimineata asta in drum spre scoala.De atunci o ascult incontinuu, inclusiv in momentul de fata. E foarte draguta si merita ascultata.Pe mine ma binedispune.Sper ca si voi sa aveti aceeasi parere ca si mine.
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


#37
Acum ascult....
Celine Dion-My heart will go on
Melodia asta imi place foarte mult deoarece ma tine in stransa legatura cu pers. iubita...si pt e melodia de fundal al filmului de succes Titanic....filmul asta imi place mult precum melodia are adj exacte....misterios si romantic4
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid

#38
N.E.R.D. - Rockstar ( Remix )
Imi place mult remixul acestei melodii :X . Este , de fapt , singura melodie care imi place de la N.E.R.D. , dar mai bine una decat deloc . Imi place mult si parca ar da tonul unei lupte . Arr merge bine la un AMV cu Soul Eater :X . Iubesc melodia asta .

#39
Michael Jackson- Keep Your Head Up.
Am descoperit-o azi si este deja in topul preferatelor mele,parca vorbeste despre mine,mi se potriveste ca o manusa.Plus ca imi da putere sa calc in viata fara sa imi pese de rautatile celor din jur xD. I love this song very much.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#40
Pink - Raise Your Glass
Cea mai noua piesa a lui Pink , pe care o ador . O stiu pederost si pot sa o canta foarte bine :X . Ador melodia asta , prima data am ascultat-o la radioul din masina . In plus , mie imi plac aproape toate melodiile lui Pink .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.779 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 521.329 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)