Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

OMG !!! Uraganul ar fi un nimic pe langa ce i-as face eu.Ar ajunge la spital in coma sau poate chiar mai rau.Cred ca as deveni inamicul numarul unu al baietilor!Nimeni nu se pune cu mine!
Next: Ce ai face daca Sasori ti-ar spune ca este fratele lui Chouji ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Sasori ? Minunatul Sasori frate cu Chouji ? N-aș crede așa ceva . : O

Ce ai face dacă Naruto ți-ar da un cuțit ,rugându-te să-i tai gâtul ? O.O
24

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ce ai face dacă Naruto ți-ar da un cuțit ,rugându-te să-i tai gâtul ?
L-as intreba din ce cauza , ce l-a facut sa gandeasca asa.Vreau sa spun...e aiurea sa te sinucizi fara un motiv anume.Si ce s-ar intampla cu Hinata atunci ???Ar face un infarct!
Next : Ce ai face daca Ino ar deveni Hokage ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Probabil m-as lua si as pleca pe unde vad cu ochii. Lol, probabil satul ar fi murit dupa doua minute de supunere sub puterea lui Ino.
Next: Ce ai face daca ai fi la strand si Naruto ti-ar descheia sutienul?

:?? Sa faca ce?? Cred ca ar ramane si el fara costumul de baie:ha:. Aaa ..si cred ca bataia pe care i`as oferi`o nu a vazut`o el NEVER ..16.

Next: Ce ai face daca ..Sasuke ar fi transferat la tine la scoala, in clasa ta, si ti`ar spune ca te place? 3
[Imagine: YWk6O.jpg]

I-as spune ca nu-s interesata si sa ma lase in treaba mea.

Next: Ce ai face daca Sasuke ar vrea sa te cumpere cu un milion de dolari? ;Smile
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

Păi ce, scrie pe mine " DE VÂNZARE " ?? No way ! I-aş spune în faţa chestia asta şi nu numai : " You`re fuckin` freaky, man ! o.o "
Ce mi-ar mai plăcea ... 105

Neext : Ce-ai face dacă Madara Uchiha ar vrea să te facă ucenicul / ucenica lui ? Mai degrabă, ca o sclavă / slugă / subordonată / servitoare ? [ PS : Valabil şi pentru cei de sexul masculin. * no ideas. * 21 ]

Ce-ai face dacă Madara Uchiha ar vrea să te facă ucenicul / ucenica lui ? Mai degrabă, ca o sclavă / slugă / subordonată / servitoare ?
Daca ar vrea sa ma faca ucenica lui , as accepta.Madara este puternic si putin timp pe langa el si Akatsuki nu mi-ar strica deloc.Daca ar vrea sa ma faca sclava lui .... :ask: as refuza cu siguranta.
Next : Ce ai face daca ai fi in echipa cu Itachi ?[ lipsa de inspiratie ]
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Nimic special. As face ce ar trebui sa fac =.=

Ce ai face daca Juugo ti-ar spune ca te iubeste?

I-as spuna ca nu dau doi bani pe sentimentele lui si sa incerce replica asta pe alta fata , poate i-o merge ! Stiu ca ii voi rani sentimentele dar o sa ii treaca lui 21
Ce ai face daca i-ai surprinde pe Naruto si Sasuke dupa un copac sarutanduse pasional ? 3
ficurile mele :

Un nou trandafir infloreste la Kaleido star:
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=26108

Viata de pirat nu e un vis, e un cosmar:
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27596#

sper sa va placa 3

[Imagine: blue.jpg]

My Family- I love you :

scumpa mea bunicuta : Venus-Roseta
matusile mele dragutze : Contagieuse., Tigroaica
surorile mele minunate : Renesmee, Mailin, dancing_in_the_night, *Black~~Heart*, FrogyGirl, Kahlan
neopoatele mele simpatice : ioanayoanna, ~BreNda~
minunata mea mamica : KittyKat

[Imagine: chibi_8775.gif]
Mira, chibi-ul lui





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.557 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.875 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.792 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.698 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)