Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Vai, le multumesc enorm de mult, desi eu nu prea am parte de aniversari, nici nu- mi plac, conteaza gestul 5

Ce ai face daca Itachi ti- ar face o pizza?

L-as pune sa o guste el prima data. Cine stie ce-a pus in ea?

Randul meu! Ce-ai face daca Sasori ar vrea sa te transforme intr-o papusa?21
- Copii, cine va apara voua drepturile?
- Protectia animalelor.
[Imagine: 1129606.png]
[Imagine: tumblr_lj21h9d7cq1qdi4c2.gif]

As fugi, as pleca undeva unde sa nu ma gaseasca, iar daca ar face- o [ m- ar gasi] as lupta cu el. Si bineinteles l- as invinge 21

Ce ai face daca Deidara ar incepe sa te sarute?

"Forget it!" SLAP 21)

Ce ai face daca, vrand sa te duci la o sedinta de karate sa vezi cum e, afli ca senseiul tau e, defapt, nimeni altul decat Might Guy? 21


M- as duce si asa. Nu sunt mufturoasa 21

Ce ai face daca Hidan ar vrea sa- i lustruiesti coasa?

Ce ai face daca Hidan ar vrea sa- i lustruiesti coasa?
I-as spune sa ma lasa in pace, sa isi vada de treaba lui, ca nu sunt menanjera sau ceva de genul.
Next: Ce ai face daca Gaara ti-ar zice ca a pus o camera de filmat in camera ta si vede tot ce faci?

Caut camera ,iar atunci când o găsesc o fac una cu pământu ' . După mă duc să`l omor pe Gaara şiiii Happy Ennd ! :]] xD
Next ; Ce ai face dacă ar trebuii să te măriţi cu Lee ?15

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Omg!!!
In niciun caz nu ma casatoresc cu el. Adica, sa- si mai schimbe ''putin'' look- ul/infatisarea si caracterul si apoi mai vorbim.

Ce ai face daca Deidara ar incepe sa te gadile?

Îl gâdil şi eu .

Next ;Ce ai face dacă Sas`ke ţi-ar fura lenjeria intimă ? 15
=]]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Paii . . . cred ca as suna la politie si l`as denunta , sau l-as intreba ce-ar vrea sa faca cu lenjeria mea intima . Dar totusi , daca mi-ar inapoia vreodata lenjeria intima , nu cred ca as mai purta-o . Oricum . . Sasuke si lenjeria intima .. 17

Next : Ce`ai face daca Sai ar venii la tine rugandu-te sa il machiezi cu ruj rosu ?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.564 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)