Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#91
La 12 noaptea probabil as dormi bustean dar cred ca l- as injura si nu as accepta de ce sa vreau sa fiu ninja? Mai ales studenta lui cand am deja un program important

CF daca Pain ar incerca sa te ucida dand peste tine cu masina?

#92
Paii.. cred ca Gaara m-ar salva 9 Si am trai fericitii pentru totdeauna 105

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Lee constumat in prostituata pe marginea Auotostradei. ?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#93
as rade, normal 24 l-as lua o tura cu masina.. da doar o plimbare ca nu il prea suport24))

next: ce ai face daca Hinata ar ruga un ninja medical sa o ajute sa iti dea tie byakuganul?
Cea mai reuşită semnătură.

#94
24 cred ca m-as prapadi de ras. Da ar fi super amuzant 21

Next: Ce ai face daca, Deidera te-ar fotografia in cel mai penibil moment?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#95
I- as lua aparatul si as sterge poza si ca sa fie mai frumos as distruge tot aparatu si as fura ce a mai ramas din ce a pozat el...en finn

Cf daca Kurenai s- ar duce la coafor si s- ar tunde pe o jumatate cheala si pe o jumatate s- ar vopsi verde?

#96
I-as zice : Kurenai, dear, ce bine iti sta, pe cine vrei sa impresionezi? 9

Next : Ce-ai face daca te-ai trezi diimineata pe un camp de lupta, unde Naruto si Sasuke o bataie pe viata si pe moarte ? 17
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#97
Si ce?
mi-as lua o punga de popcorn si as privi incantasta showl.. sau poate i-as opri daca devine exagerat106 idk..

Cfd Kakashi si-ar pune pantalonii tai pe cap? 21)
Cea mai reuşită semnătură.

#98
Ehehe dar ce nebun a devenit Kakashi-sensei. Sa isi puna pantalonii mei in cap. =]] Sa arate ca un iepure 108. Poi ce as face? As rade normal :]]. Nu cred ca as vedea asta in fiecare zi.

Cfd Sasuke te-ar ruga sa il dai in leagan? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

#99
uuh` :X m-as da si eu cu el 24)

NexT: Ce ai face daca Naruto ti-ar lipi gura cu scotch? 24
Cea mai reuşită semnătură.

L'as omori 21 SI i'as lipio eu cu Super glue 19 Nu eu sunt cea cu gura mare el e.

Cfd Sasuke s-ar defecta si ar zice in continuu Po po popoker face popopoker face? 24
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.612 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.913 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.821 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.739 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)