Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Stiu ca sunt dar iti permiti cam multe 71 I-a vino frumusel incoace sa-ti arat putina dragoste intr-un stil nou si inovator ... o sa ti minte toata viata acest moment si o sa te bucuri daca nu o sa ma mai vezi niciodata 19 Haide ca nu o sa te doara ... prea tare 2124 [ eh imaginativa o scena in care Kabkuro incepe sa planga si in fundal decat o fata diabolica 19 21 ]

Next : Ce ai face daca Sasuke ar intra in baie peste tine [ tu facand dush ] si ti-ar fura prosoapele ? [ eh 78 lipsa de inspiratie 46 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Paii 106 . Pasesc pana in camera asigurandu-ma ca nu ma vede nimeni si imi i-au ceva repede pe mine . Daca dau de Sas`ke o sa fie vaiii de capu ' lui : ))) .

Next : Cfd Naruto ar intra in miezul noptii la tine in camera cu o sticla de pepsii <3 si popcorn adoptand fata de catelus nevinovat si spunandu`ti ca se simtea singur si avea nevoie de compania unei persoane deosebite ? : ))) . [ cam lunga intrebarea nu ?15 ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pepsi? Popcorn? stai să aduc o pernă şi mergem la tv. :X Dacă nu mi-ar plăcea pepsiul aşa de mult probabil că nu l-aş primi... sau da?

Cfd ai fi iubita lui Sasuke şi ai aflat că te-a înşelat?
[Imagine: EnvYQ.png]

Cred ca o sa regrete, o sa-i fac capul calendar, las ca vede el, cum sa ma insele pe mine!


Next: Ce ai face daca Itachi si-ar da viata pentru a te salva? ( cred ca o mai fost)

T_T Pff m-aş băga eu în locul lui. Nu suport ca cnv să facă asemenea lucruri ptr mn.

Cfd Deidara te-ar invita la piscină?
[Imagine: EnvYQ.png]

Eh Dei-kun 9 Of course ca merg cu tine la piscina dar stica tu platesti nuh ? Nu de alta dar sunt falita si ... eh 9 Deci vi sa ma iei pe la 3 ... sau mai bine 2 jum 5 In orice caz sa fie sambata si sa fie mai caldut afara 5 Ne vedem acolo hug 21

Next : Ce ai face daca ai invita-o pe Ino sa doarma la tine si ea ar vorbi la telefon intreaga noapte fara sa te lase sa dormi ?? 39

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



As folosi multifunctionala (tigaia). Bang! and she goes to sleep 21 Cam drastic, dar destul de eficient might I add 4
Cfd: Ai putea folosi mind transfer jutsu pentru a-l controla pe Neji pentru o zi? 5 (wierd, yeah I know...>_>)
I don't give a damn
What you think, I'm doing this for me, so f**k the world
Feed it beans, it's gassed up, if a thing's stopping me
I'mma be what I set out to be, without a doubt undoubtedly
And all those who look down on me I'm tearing down your balcony

Ce aş face..... I-aş face o farsă lui Tenten :X Nu că nu o suport dar nah... sunt curioasă cum ar reacţiona dacă Neji s-ar da la ea 21

Cfd Naruto ar dormi o noapte la tine şi te-ar machia când tu dormi?
[Imagine: EnvYQ.png]

Erm, he is dead? Nu m-am mai machiat de la Halloween. Ba, cred ca m-am dat cu rimel de ziua mea 39... Anyway, he's dead.
Ce ai face daca ar veni la tine Kiba si ti-ar spune ca esti smexy?

Daca ar zice smaxy cred ca intai as incepe sa rad cu lacrimi , nu de alta dar mi se pare comic sa il aud tocmai pe el zicand asa , apoi cred ca i-as zice ca am cam aceiasi parere despre el si as pleca . Imi place sa ii las sa se holbeze in gol pana realizeaza ce am zis si pe urma o reactie ca la carte 71

Next : Ce ai face daca Neji ti-ar da cadou o fotografie in rama cu semnatura lui ? [ 46 inspiratia ...]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.567 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)