Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Tatiiiiiiiii :X:X:X:X:X:X:X:X As fi cea mai fericita din lume :X Si chiar m'as bucura :X Nu prea il sufar pe taicamiu cateodata45

Edit: Cred ca i'as dao jos 9 I'm so crazy right now :crazy: 924
Cfd Kakashi ar lasa o revista PlayBoy la tine in pat?
[Imagine: EnvYQ.png]

As baga revista pe foc, auzi la el, la mine in pat? pai se poate? Nu stiu de ce, dar sunt foarte severa azi 21 nu stiu ce e de vina, dar asta as face. Ce dezgustator 21 chiar asa
Next: Ce ai face daca Gaara s-ar numi tatal tau vitreg?
[Imagine: ak8THBQ.png]


De ce nu dai edit mai melcul lu mama?21 .................
Pai Garra dear ce ai de oferit?daca nu esti bun la ceva,orice nu te accept 21
NEXT:Ce ai face daca Naruto ar fi iubitul tau?21


Bai da pana la urma eu cati tati am? 24)) Si tata bio si Pein si Gaara?21) Mama asta 24))))))) Si imi zice mie sa nu umblu dp baieti 24))))

M'as desparti de el nu prea imi place de el 9

Cfd Shikamaru ar adormi pe tine?
[Imagine: EnvYQ.png]

OMG 21 Cred ca saracul nu s-ar mai putea trezi a doua dimineata.De ce? Mai eu,un baiat?Ce credeti?21 Plus ca sunt destul de nebuna 21
NEXT:Ce ai face daca KIba ti-ar spune ca ai fata de sobolan?21


Acea fata de sobolan cum o numeste el va interactiona cu fata lui de caine plouat si va ramane cu traume 19



Cfd Sakura te'ar saruta in timp ce dormi?
[Imagine: EnvYQ.png]

OMFG 21 Saraca fata nu stie cum e sa primeti un pumn in fata?mai ales de la mine.. O bag in spital.Cum intraznete?rozalia aceea?Niciodata n-am suportat-o 45
NEXT:Ce ai face daca Kakashi ar veni la tine si te=ar prinde de,.. partea intima de la piept? [sunt fata cuminte si nu vorbesc urat 21]


Cand te'ai oprit acolo la de.... m'am gandit la alta prostie O.o daca am dormit doar 5 ore azi noapte 24)))).L'as omori! Cum naiba sa ma prinda de....bust 2124 Ha! 33


Cfd Sasuke te'ar pune sa o ucizi pe Karin?:X
[Imagine: EnvYQ.png]

Sasuke teo lovit ceva in cap sa stiu sa iti dau eu cu ceva mai tare.Si nu omor pe nimeni.
Next:
Ce ai face Daca sasuke sar pune la tine in poala si ar zice:-Mami leaganama ,Mami mii foame,Leagnama?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

L-as pune frumos jos, i-as spune cat de frumos pot eu ca a grsit casa, si l-as da in suturi afara pe geam^^.
Next: Ce ai face daca Dei[-kun] ar veni la tine si ti-ar spune 'Stii ca defapt te iubesc, nuu?' ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.670 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)